Jak zamknout strany ohrádky

Jak uzamknout strany ohrádky? Když máte svého malého v ohrádce, chcete mít jistotu, že je v bezpečí a nemůže se dostat ven. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je uzamknout strany ohrádky. To jim zabrání dostat se ven a bloudit pryč.

Způsoby, jak uzamknout strany ohrádky

#1. Chcete-li to provést, podívejte se na uzamykací mechanismus na straně ohrádky. Měla by tam být malá kovová spona, která při zavření zapadne na místo. Chcete-li jej odemknout, stiskněte černé tlačítko vedle něj a zatáhněte za sponu.

#2. Poté zavřete boční ohrádku a znovu ji zajistěte stisknutím černého tlačítka a vytažením spony. Před ponecháním dítěte bez dozoru se ujistěte, že je zajištěno na místě.

Pokud je zamykací mechanismus rozbitý nebo nefunguje, můžete své dítě udržet v bezpečí pomocí bezpečnostního popruhu. Ten se připevní ke straně ohrádky a připne se kolem pasu vašeho dítěte.

#3. Ujistěte se, že popruh je dostatečně utažený, aby se z něj nemohly dostat. Nyní, když víte, jak uzamknout strany ohrádky, můžete si být jisti, že vaše ratolest je při hraní v ní v bezpečí. Pamatujte, že když je necháváte bez dozoru, vždy buďte opatrní.

Jak mohu přimět své dítě, aby si ohrádku oblíbilo?

Své dítě můžete povzbudit ke hře v ohrádce umístěním hraček dovnitř. Chcete se také ujistit, že budete vždy nablízku a nebudete se rozptylovat něčím jiným, zatímco si vaše dítě hraje v kotci. Je to proto, že pokud upadnou nebo se udeří do hlavy, mohou se začít bát, že budou znovu zavřeni.

Skvělý způsob, jak vzbudit v dítěti zájem o hraní, je umístění zrcátka na jednu stranu, aby pro ně vytvořilo nekonečnou smyčku. Bude to jako sledovat, jak celý den poskakují! Takhle se musí bavit!!

Dopřejte mu/jí spoustu povzbuzení, až konečně půjde do kotce bez dozoru! Pak postupně zvyšujte, jak dlouho ji necháte o samotě.

Pokud budete postupovat podle těchto kroků, vaše dítě si bude hrát v ohrádce jako profesionál!

Jak rozložíte ohrádku?

Nejprve najděte koncové panely a rozložte je od sebe.

Dále vyhledejte boční panely a rozložte je v opačných směrech. Nyní byste měli mít před sebou velký čtverec nebo obdélník.

Nyní se držte za jeden roh ohrádky a zvedněte ji ze země. Poté jej přeneste na požadované místo a položte. Před vložením dítěte dovnitř se ujistěte, že je zcela rozložený. A takhle složíte a rozložíte ohrádku!

Jak složíte ohrádku Baby Trend?

Až budete s ohrádkou hotovi, složte ji.

Nejprve vyjměte podpěru matrace a dejte ji stranou. Poté umístěte horní lištu do vzpřímené polohy na jeden konec rámu tak, aby mezi nimi byla mezera (tam budete vkládat matraci).

Sklopte obě strany tak, aby se na obou koncích setkaly nad středovou příčkou. Nakonec zatáhněte za všechny díly, dokud nezapadnou na místo, což by mělo vytvořit složenou jednotku ve tvaru L.

Po tomto kroku se můžete převrátit na bok pro skladování nebo přepravu; v případě potřeby použijte buď popruhy na suchý zip (součástí dodávky) nebo zámky na šňůrky k zajištění určitých kusů k sobě při přepravě/skladování po složení, jak je znázorněno zde. Po dokončení pomocí jednoduše tyto kroky vraťte.

Jak složíte plastovou ohrádku?

Při skládání plastové ohrádky musíte rám rozebrat a rozmístit všechny díly. Na každé straně by měly být čtyři tyče se dvěma sadami tyčí, které je spojují uprostřed. Položte je naplocho tak, aby netrčely svisle, ale vodorovně.

Přeložte tak, aby se vytvořil tvar L, a poté se znovu složí pod úhlem 90 stupňů pro stabilitu. Složené ohrádky můžete stohovat nebo skladovat nastojato, aniž byste se museli obávat neuspořádanosti!

Jak uzamknete strany balíčku a hrajete?

Chcete-li uzamknout strany balení a hrát, nejprve najděte uzamykací výstupky na straně rámu. Záložky jsou celkem čtyři – dvě na každé straně.

Poté každou rukou uchopte jeden jazýček a zatlačte je k sobě, dokud nezaklapnou na místo. Strany vašeho balíčku a hry by nyní měly být bezpečně uzamčeny.

Chcete-li strany odemknout, opakujte tyto kroky v opačném pořadí. Každou rukou držte jeden jazýček a tlačte je od sebe, dokud nezacvaknou na místo. Strany vašeho balíčku a hra se nyní odemknou. Užívat si!

Jak si složíte balíček a hrajete?

Pack and Plays jsou přenosné části dětského vybavení, které lze postavit nebo sundat během několika minut. Pack and play obsahuje pokyny, jak je nastavit, ale tato příručka vám pomůže lépe porozumět procesu.

Kroky pro vytvoření Pack N‘ Play:

Prvním krokem je umístění horní lišty a spodního panelu na jednu stranu otevřeného rámu. Jakmile jsou k sobě připevněny, vyjměte podšívku matrace z vnitřku batohu, který má kapsy podél všech čtyř stěn, do kterých jdou vyplnitelné matrace, aby vytvořily pevnou plochu na spaní pro vaše dítě (děti).

Potom vložíte každou tyč do určené kapsy, dokud bezpečně nezapadne na místo a ujistěte se, že nedochází ke shlukování látky.

Poté, co je podložka matrace na svém místě, můžete přehodit každou stranu síťoviny přes její příslušnou horní kolejnici a zastrčit ji pod ni. Nakonec vezměte uzavírací popruhy a pevně je přivažte kolem každého rohového sloupku a ujistěte se, že nejsou žádné volné. Nyní máte kompletní balíček pro hraní!