Jak postavit skládací ohrádku

V této příručce se dozvíte, jak postavit skládací ohrádku. Chcete-li postavit ohrádku, budete potřebovat několik základních materiálů.

Postup při stavbě skládací ohrádky

– Nejprve budete potřebovat čtyři panely z látky nebo plastu.

– Můžete je zakoupit v dětském obchodě nebo online. Dále budete potřebovat osm kovových tyčí. Ty budou použity k vytvoření rámu ohrádky.

– Nakonec budete potřebovat 24 plastových konektorů. Ty budou použity ke spojení tyčí k sobě navzájem a k látkovým panelům.

– Po shromážděných materiálech je čas začít stavět! Začněte spojením dvou kovových tyčí dohromady pomocí čtyř plastových konektorů.

– Tento krok opakujte, dokud nebudou všechny tyče spojeny do párů.

– Poté vezměte dva látkové panely a připojte je k rámu pomocí dalších čtyř plastových spojek. Tento krok opakujte, dokud nebudou připojeny všechny čtyři panely.

– A to je vše! Vaše ohrádka je nyní kompletní. Můžete jej používat uvnitř nebo venku a složit jej pro snadné skladování, když se nepoužívá.

Jak dostanete plíseň z ohrádky?

Pokud máte problém s plísní ve vaší ohrádce, existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste se toho zbavili. Nejprve zkuste postižená místa otřít vlhkým hadříkem.

Pokud to nepomůže, můžete zkusit použít jemný prací prostředek nebo roztok bělidla. Po vyčištění některým z těchto roztoků oblast dobře opláchněte. Pokud plíseň přetrvává, možná budete muset vyměnit postižené části ohrádky.

Můžete zabránit růstu plísní ve vaší ohrádce tím, že ji budete udržovat čistou a suchou. Pravidelně utírejte povrchy a po každém použití jej vyprázdněte.

Pokud je skladován venku, zakryjte jej plachtou nebo plastovou fólií, když se nepoužívá. Dodržením těchto jednoduchých opatření můžete udržet ohrádku bez plísní.

Máte nějaké tipy, jak se zbavit plísní? Podělte se o ně v komentářích níže!

Lze ohrádku prát?

Ano, můžete umýt ohrádku. Budete muset odstranit spodní vložku a všechny hračky nebo jiné předměty uvnitř ohrádky.

Většinu ohrádek lze umýt jemným mýdlem a vodou. Pokud však byla vaše ohrádka používána venku, může být nutné ji dezinfikovat bělidlem. Po umytí ohrádku nezapomeňte dobře opláchnout. Před dalším použitím byste ohrádku měli také úplně vysušit.

Možná budete chtít zvážit investici do vodotěsného krytu na ohrádku. To jej pomůže chránit před politím a skvrnami. Vodotěsné kryty jsou také skvělé pro použití při cestování s ohrádkou. Pomohou udržet vaši ohrádku čistou a suchou, když jste na cestách.

Jak čistíte plastovou ohrádku?

K čištění plastové ohrádky budete potřebovat:

-Kbelík

-Teplá voda

-Saponát na nádobí

-Houba

-Měkký hadřík

– Alkohol (volitelné)

Začněte tím, že všechno vyndáte z ohrádky. Pokud existují nějaké hračky nebo jiné předměty, které lze umýt v myčce nádobí nebo horkou mýdlovou vodou, udělejte to jako první. Jakmile je postaráno o vše, co se dá umýt, je čas zaměřit se na samotnou ohrádku.

Naplňte kbelík teplou vodou a přidejte trochu saponátu. Ponořte houbu do mýdlové vody a začněte drhnout vnitřek i vnější část plastové ohrádky. Ujistěte se, že se dostanete do všech zákoutí, protože to jsou často místa, kde se špína a špína hromadí nejvíce.

Jakmile ohrádku pořádně vydrhnete, opláchněte ji čistou vodou. Pokud existují nějaká odolná místa, která prostě nejdou vyčistit, můžete je zkusit přetřít hadříkem namočeným v lihu.

Jakmile je vše čisté a suché, vložte všechny své hračky a další předměty zpět do ohrádky a užívejte si!

Jaký je nejlepší způsob čištění ohrádky?

Za předpokladu, že chcete vědět, jak čistit dětskou ohrádku:

Nejlepší způsob, jak vyčistit ohrádku, je použít jemné mýdlo a teplou vodu. Na ohrádku můžete použít i dezinfekční prostředek, ale pozorně si přečtěte štítek a dodržujte pokyny. Pokud máte nějaké dotazy ohledně čištění ohrádky, kontaktujte výrobce.

Pravidelné čištění ohrádky prodlouží její životnost a udrží vaše dítě v bezpečí a zdraví. Před každým použitím ohrádku zkontrolujte a podle potřeby ji otřete vlhkým hadříkem.

Ujistěte se, že věnujte zvláštní pozornost oblastem, kde došlo k rozlití jídla nebo pití. Alespoň jednou týdně ohrádku rozeberte a všechny části umyjte v mýdlové vodě. Před opětovným složením dobře opláchněte a nechte zcela vyschnout na vzduchu.

Dodržováním těchto jednoduchých tipů udržíte ohrádku čistou a bezpečnou pro vaše dítě.

Jak vyčistit ohrádku ve vaně

Je to opravdu snadné a trvá to jen pár minut. Navíc je to skvělý způsob, jak zapojit vaše ratolesti do procesu čištění!

Postup je následující:

Nejprve shromážděte všechny hračky a další předměty, které jsou v ohrádce. Možná je budete chtít dát do koše na prádlo nebo něčeho podobného, ​​aby se nakonec neztratily.

Dále rozeberte ohrádku a vložte všechny kusy do vany. Naplňte vanu teplou vodou a trochou jemného mýdla. Nechte vše několik minut nasáknout, zatímco to drhnete houbičkou.

Jakmile je vše čisté, opláchněte vše čistou vodou. Poté nechte vše uschnout na vzduchu nebo pomocí ručníku osušte.

A to je vše! Vaše ohrádka je nyní čistá a připravená k opětovnému použití pro vaše děťátko. Přečtěte si související články, například jak čistit šátek do vany a jak dát dítěti sprchu vstoje.