Jak odstranit podložku kolébky z ohrádky

V této příručce se dozvíte, jak vyjmout podložku kolébky z ohrádky.

Pokud vaše ratolest přerostla ohrádku, možná vás zajímá, jak odstranit podložku do kolébky.

Tento proces je ve skutečnosti poměrně jednoduchý a vyžaduje pouze několik základních nástrojů.

– Nejprve odstraňte z ohrádky všechny hračky nebo jiné předměty. Poté sklopte strany ohrádky tak, aby přiléhaly k podlaze.

– Dále vyhledejte dva popruhy, které drží podložku kolébky na místě. Tyto popruhy budou umístěny v horních rozích ohrádky.

– Pomocí šroubováku nebo jiného ostrého předmětu opatrně povolte šrouby, které drží tyto popruhy na místě.

– Po odstranění šroubů byste měli být schopni snadno sundat podložku kolébky. Pokud jsou nějaké zbývající lepicí proužky, můžete je odstranit stěrkou nebo jiným ostrým předmětem.

A je to! Nyní jste úspěšně odstranili podložku kolébky z ohrádky. Ujistěte se, že ji zlikvidujete správně, aby si s ní vaše ratolest nakonec nehrála a nezranila se.

Jak dezinfikujete pack n play?

Nejjednodušší způsob, jak dezinfikovat balíček n play, je dezinfekční ubrousek. Můžete také použít jemný roztok mýdla a vody.

Pokud máte více času, můžete balíček rozebrat a vyprat všechny odnímatelné části v myčka nádobí. Ujistěte se, že před opětovným složením balení a hraním nechte vše úplně vyschnout na vzduchu.

Dezinfekce vašeho balení je důležitá, protože pomáhá předcházet šíření choroboplodných zárodků a bakterií. Je to zvláště důležité, pokud máte více dětí, které budou používat stejný balíček pro hraní. Udržováním čistoty můžete pomoci udržet své děti zdravé a šťastné!

Jak získáte skvrny z matrace ohrádky?

Pokud máte co do činění s čerstvou skvrnou, začněte tím, že setřete co nejvíce nepořádku čistým suchým hadříkem.

Pokud lze látku prát v pračce, můžete také zkusit skvrnu předběžně upravit pomocí komerčního prádla. ošetřujícím přípravkem nebo vytvořením směsi stejných dílů mýdla na nádobí a vody. Jakmile skvrnu ošetříte, vyperte potah matrace ohrádky podle pokynů výrobce.

U odolnějších skvrn začněte namočením znečištěného místa do studené vody po dobu asi 30 minut. Poté můžete před praním vyzkoušet předúpravu komerčním přípravkem na předúpravu prádla nebo směsí mýdla a vody. Pokud to nepomůže, možná budete muset vyjmout vysoce výkonný čistič.

Hledejte produkt, který je speciálně navržen pro odstraňování skvrn z látek, a pečlivě dodržujte pokyny výrobce. Při troše štěstí bude vaše matrace v dětské ohrádce během okamžiku bez skvrn!

Máte nějaké tipy na odstranění odolných skvrn? Podělte se o ně v komentářích níže!

Jak hloubkově vyčistit Matrace Pack n Play

Pokud vaše dítě nějakou dobu používá Pack n Play, můžete si všimnout, že matrace není už to není tak čisté, jak to bývalo.

Zde je několik tipů, jak hloubkově vyčistit matraci Pack n Play:

-Začněte vyjmutím matrace z Pack n Play. Pokud je to možné, perte jej v pračce na jemný cyklus s jemným pracím prostředkem. Pokud vaše pračka není dostatečně velká, aby se do ní vešla celá matrace, možná to budete muset udělat ve dvou dávkách.

-Pokud vaše pračka nezvládá velikost matrace, můžete ji vyčistit i ručně. Začněte smícháním teplé vody a jemného čisticího prostředku v kbelíku. Pomocí houby nebo žínky vydrhněte povrch matrace a poté ji opláchněte čistou vodou.

-Jakmile je matrace čistá, musíte ji před vložením zpět do Pack n Play vysušit. Pokud je to možné, vložte jej do sušičky na nízkou teplotu. Jinak ji můžete položit na slunné místo a nechat uschnout na vzduchu.

S těmito tipy udržíte matraci Pack n Play svého dítěte čistou a svěží! Nezapomeňte jej každých pár měsíců hloubkově vyčistit, abyste zabránili usazování nečistot a špíny.

Můžete namočit a hrát?

Ano, můžete si namočit balíček a hrát ve vodě. To může být užitečné, pokud jej potřebujete vyčistit nebo pokud má vaše dítě nehodu.

Měli byste se ujistit, že jej poté dobře opláchnete, aby na něm nezůstaly žádné zbytky mýdla. V případě potřeby lze balení a hry také na místě vyčistit vlhkým hadříkem.

Jak vyčistím vanička do kočárku?

Existuje několik různých způsobů, jak můžete vaničku kočárku vyčistit, ale nejdůležitější je ujistěte se, že to děláte pravidelně. Nahromaděnou špínu a špínu může být obtížné odstranit, proto je nejlepší je čistit co nejčastěji.

Jedním ze způsobů, jak vyčistit vaničku kočárku, je použít jemné mýdlo a teplou vodu. Na vydrhnutí vaničky můžete použít buď houbu nebo hadřík, nebo můžete použít kartáč určený přímo na čištění kočárků. Pokud používáte štětec, nezapomeňte jej poté opláchnout, aby na něm nezůstaly žádné zbytky mýdla.

Dalším způsobem čištění vaničky kočárku je použití bílého octa. Ocet je přírodní dezinfekční prostředek a pomůže odstranit veškeré nahromaděné nečistoty a špínu.

Stačí smíchat stejné díly octa a vody a poté pomocí houby nebo hadříku vydrhnout vanu. Poté jej opláchněte čistou vodou.

Nezáleží na tom, kterou metodu zvolíte, před odložením kočárku se ujistěte, že jste vaničku kočárku úplně vysušili. To pomůže zabránit tvorbě plísní a plísní.

Pravidelným čištěním bude váš kočárek vypadat jako nový po mnoho let! Přečtěte si související články, například jaká teplota při koupeli dítěte a jak udělat mléčnou koupel pro dítě.