Jak nainstalovat Diono Booster Seat

Pokud si nejste jisti, jak nainstalovat podsedák Diono, pak je tento příspěvek pro vás. Probereme, jak nainstalovat podsedák Diono.

I když se to na první pohled může zdát komplikované, ve skutečnosti existují pouze tři kroky ke správné instalaci autosedačky: připoutat dítě, zapnout bezpečnostní pás a zajistit horní popruh.

Jak nainstalovat Diono Booster Seat

Chcete-li nainstalovat podsedák Diono, musíte projít několika kroky.

Krok 1. Před připnutím se ujistěte, že hlava vašeho dítěte je alespoň jeden palec pod horní hranou sedadla.

Krok 2. Měli byste to udělat tak, že se jejich zády a krkem opřete o auto a zajistíte, že s ním nebudou moci hýbat dopředu a přitom budou mít nohy pohodlně pokrčené. Bude snazší, když vám s instalací pomáhá další osoba, takže si při tomto kroku sedněte vedle ní a získáte další podporu.

Krok 3. Dále posuňte západku na obou stranách dolů, dokud nezapadne na místo, a poté ji vytáhněte směrem ven na každé straně tak daleko, jak je to jen možné, aniž byste se museli uvolňovat západky z oblasti podvozku sedadel vozidla.

Nakonec zajistěte popruhy kolem vašeho dítěte pomocí bezpečnostního pásu a můžete vyrazit.

Jak vložíte autosedačku Diono do posilovače?

Podle Diono můžete autosedačku použít jako podsedák tím, že snížíte zadní část autosedačky. Ze sedadel vašeho vozidla musíte také odstranit všechny držáky nápojů a stupačky.

Poté zajistěte pás svého dítěte v oblasti ramen konvertibilní autosedačky Diono tak, aby bylo správně připoutáno k bezpečnostním zádržným prvkům nebo přezkám svého vozidla.

Jakmile to uděláte správně, utáhněte všechny pásy kolem nich pro správné umístění, aby byly během cestování v bezpečí.

Když přijde čas vystoupit z vozidla, budete mít na obou stranách jednoduchý uvolňovací mechanismus, který vyžaduje pouze pohyb jedné ruky, když stojíte venku, bez nutnosti jakékoli pomoci v případě potřeby kvůli zranění nebo postižení.

Jakmile konečně vystoupíte z vozidel, přestanete používat konvertibilní autosedačku Diono jako podsedák, doporučuje se, abyste i nadále používali bezpečnostní pás vašeho dítěte pro všechny budoucí cesty.

To jim pomůže zvyknout si je správně používat, až budou dostatečně velké, a poté, jakmile budou připraveny, přejdou na běžné pásy pro dospělé bez jakýchkoli zmatků nebo problémů/problémů.

Konvertuje Diono Radian na Backless Booster?

Autosedačka Diono Radian se nepřemění na podsedák bez zad, ale má nastavitelnou opěrku hlavy, aby bylo vaše dítě v pohodlí a případně lépe chráněno v případě bočního nárazu.

Jak nasadíte potah zpět na autosedačku Diono?

Potah nasadíte zpět upnutím na autosedačku. Jakmile to uděláte, umístěte ruku mezi místo, kde vaše dítě sedí, a pás autosedačky Diono, aby nezůstal žádný prostor navíc ani místo pro pád dopředu nebo dozadu, jakmile bude správně zajištěno v podsedáku.

Kolik váží autosedačka Diono?

Autosedačka Diono váží až 24 liber. Hmotnost dětské autosedačky je pro rodiče důležitá, zvláště pokud mají více než jedno dítě.

Jak nastavíte opěrku hlavy Diono Radian Rxt?

Nastavení opěrky hlavy je jednoduchý proces, který vyžaduje pouze zatažení za dvě páčky. Po zvednutí vám tyto páky umožní posunout sedadlo podle potřeby dozadu nebo dopředu. Úhel opření této autosedačky lze také nastavit stejným způsobem zatažením za jednu páčku a jejím posunutím úplně nahoru pro naklonění.

Jaký je rozdíl mezi Diono Radian Rxt a Rainier?

Diono Radian RXT je autosedačka vše v jednom, kterou lze použít pro kojence i starší děti. Má hmotnostní limit 120 liber a je dodáván s nastavitelnou opěrkou hlavy. Autosedačka Rainier nemá stejné vlastnosti nebo schopnosti, ale také stojí méně než RXT a má hmotnostní limit pouze 65 liber.

Kolik váží Diono Radian 3r?

Diono Radian 3R váží 29,58 lb a má rozměry 28″Š x 19″H x 40″V, což z ní dělá jednu z nejtěžších konvertibilních autosedaček na našem seznamu.

Jak rozložíte autosedačku Diono?

Rozložení autosedačky Diono je nezbytnou součástí instalace. Provedeme vás rozložením vaší dětské nebo konvertibilní autosedačky pomocí těchto jednoduchých kroků:

Odepnutím horního popruhu se uvolní z místa uložení.

Protáhněte jednu ruku pod a mezi otvory pro nohy, abyste drželi spodní část základny pevně na místě na podlaze, a zároveň vytáhněte až k plně otevřené základně dětské/přestavitelné autosedačky.

Zatlačte rukojeť do její zajištěné polohy, dokud nezaklapne, a poté vysuňte zámek z černé tečky, aby bylo možné snadno složit.

Správně složte svou autosedačku Diono zarovnáním závěsů se zářezy na stranách a spodní části základny, abyste mohli zatlačit střed základny nahoru a přes horní část závěsu.

Autosedačku složte napůl a nechte ji ležet na podlaze pro snadnou přepravu nebo skladování.

Připevněte horní popruh k úložnému místu na sloupku opěrky hlavy a poté na sebe zaklapněte, aby zůstal na místě.