Co napsat do dětské knihy pro miminko? Nápady

Co napsat do dětské knihy pro miminko? Dětských knížek je spousta, ale jak poznat, která je ta správná pro miminko?

Zde je několik tipů, které vám pomohou vybrat perfektní knihu.

– První věc, kterou je třeba zvážit, je věk dítěte. Pokud je dítě velmi malé, pak si chcete vybrat knihu, která je jednoduchá a snadno pochopitelná.

– Miminka mají krátké intervaly pozornosti, takže si nechcete vybrat knihu, která je příliš dlouhá nebo složitá.

– Další věcí, kterou je třeba zvážit, je téma miminka. Pokud má sprcha specifické téma, například „pod mořem“, pak chcete najít knihu, která se k tomuto tématu hodí. Díky tomu bude ve sprše pro všechny zábavnější.

– Pokud máte problém najít tu správnou knihu, zeptejte se budoucích rodičů nebo někoho, kdo už dítě má. Pravděpodobně budou mít skvělé návrhy. A samozřejmě můžete vždy požádat o pomoc místního knihovníka.

– Nakonec se nezapomeňte bavit! Miminko je radostná událost, takže si vyberte knihu, která rozesměje každého.

Co píšete v dětské knížce pro miminko?

Chcete se ujistit, že uvádíte některé základní informace o dítěti, jako je jeho jméno, datum narození a váha. Můžete také přidat fotografii dítěte.

Kromě toho si budete chtít zapsat všechny zvláštní milníky, kterých dítě dosáhlo, jako je jeho první úsměv nebo jeho první krůčky.

Do babybooku je také fajn vložit krátký vzkaz od rodičů. A nakonec nezapomeňte nechat podepsat knihu od přátel a rodiny, aby miminko vidělo, kdo je miloval od samého začátku!

Psaní do knížky pro miminko může být náročné, ale stojí to za to, když se dostanete zpět na všechny ty sladké vzpomínky!

Jak požádáte o knížku místo karty na miminko?

Pokud chcete svému dárku na miminko dodat osobitost, proč nepožádat o knihu místo karty?

Je to jedinečný způsob, jak ukázat nastávajícím rodičům, že vám na budoucnosti jejich dítěte záleží, a může to být něco, co si mohou navždy ponechat a cenit.

Zde je několik tipů, jak požádat o knihu místo karty na miminko:

– Ujistěte se, že kniha odpovídá věku. Nechcete dát rodičům obrázkovou knížku pro děti, pokud jejich dítě brzy nastoupí do školy!

– Zvažte, jaký typ knihy by rodiče ocenili. Pokud jsou sami velcí čtenáři, možná ocení klasický román nebo zajímavou literaturu faktu. Na druhou stranu, pokud nejsou velcí čtenáři, může být jejich stylem spíše krásná obrázková kniha nebo jednoduchá pohádková kniha.

– Přemýšlejte o tom, jakou zprávu chcete knihou poslat. Je to sentimentální dárek? Vtipný dárek? Něco vzdělávacího? Najděte knihu, která odpovídá tónu, který hledáte.

Požádat o knížku místo pohlednice na miminko je skvělý způsob, jak ukázat, že vám na budoucnosti dítěte záleží. S těmito tipy na paměti určitě najdete perfektní knihu pro budoucí rodiče!

Jak žádáte o pozvání na miminko?

Jedním ze způsobů, jak požádat o pozvání na miminko, je poslat hromadný e-mail nebo zprávu na Facebooku všem svým přátelům a rodině.

Můžete také uvést odkaz na online registr, aby viděli, co potřebujete. Dalším způsobem, jak požádat o pozvánky, je napsat je ručně nebo zavolat.

Může to trvat déle, ale nakonec to bude stát za to! Pokud se cítíte extra kreativní, můžete si dokonce vytvořit pozvánku na miminko pomocí jedné z mnoha online šablon.

Ať už zvolíte jakoukoli metodu, ujistěte se, že si dáte dostatek času, abyste tyto pozvánky dostali! Můžete si přečíst související článek, jako je Jak vyplnit CR Gibson stepping stones baby book.

Jak někoho požádáte, aby si místo karet vzal knihy?

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je jednoduše říct: „Byl bych raději, kdybyste mi místo karet dali knihy.“ Můžete také vysvětlit, proč byste upřednostňovali knihy, například: „Miluji čtení a nemám dost času přečíst všechny knihy, které vlastním.

Karty jsou hezké, ale vážím si toho, že dostanu dobrou knihu, která mě baví.“ Pokud znáte člověka, který rád čte, můžete mu doporučit pár titulů, které by se mu mohly líbit. Nakonec mu předem poděkujte za zvážení Vaší žádosti.

Tím jste se nejen zdvořile zeptali, ale také jste jim poskytli určité rady ohledně toho, jaké knihy byste chtěli. Win-win!

Dalším způsobem, jak někoho požádat, aby vám dal knihy místo karet, je dát mu k tomu konkrétní příležitost. Pokud se například blíží vaše narozeniny, můžete říci: „K mým letošním narozeninám bych byl rád, kdybyste mi místo pohlednic dali knihy.“

To ukazuje, že jste přemýšleli o tom, co chcete, a že jste si svou žádostí jisti. Navíc to dotyčnému usnadní splnit vaše přání. Koneckonců, kdo by nemiloval dávání dárků k něčím narozeninám?

Požádat někoho, aby místo karet vzal knihy, může být obtížné, ale je důležité být ve své žádosti zdvořilý a přímý. Dodržováním těchto tipů byste měli být schopni dosáhnout toho, co chcete, a přitom být ohleduplní k druhé osobě. Děkuji za přečtení!