Jak dlouho musí dítě odpočívat v kočárku? Komplexní průvodce

V tomto blogu se dozvíte, jak dlouho dítě potřebuje odpočívat v kočárku. Nikdo neví, kolik spánku dítě potřebuje, a pokud jste jako já, je to něco, co vás v noci zdržuje.

Bojím se, jak bude můj novorozenec odpočívat, když bude v kočárku. Zdá se, že potřebuje více času než průměrný člověk! Udělal jsem tedy malý průzkum a zjistil, jak dlouho by děti měly spát v kočárku. Zde je pět věcí, které mohou vašemu dítěti pomoci získat potřebný spánek:

  • Krmte je zhruba každé tři hodiny
  • Nabídněte jim kojeneckou výživu
  • Udržujte jejich pokoj v době spánku tmavý a tichý
  • Dejte jim před spaním dudlík (pokud ho vezmou)

Přechod z kočárku do postýlky je pro nové rodiče vzrušující, ale je důležité nespěchat na přechod dítěte. Čím déle budete čekat, můžete určit, jak velký odpor budou při této změně mít a zda bude trpět i jejich nálada. Pokud dosud pokojně spal ve své posteli, nenechte je zatím spát sami.

Jedním ze způsobů, jak zvyknout dítě spát v postýlce, je použití bílého šumu ze zvukového stroje. Pokud například upřednostňuje klasickou hudbu před spaním, pak by pro ně bylo nejlepší, aby co nejdříve přešli do svého pokoje s uklidňujícími tóny. Bílý šum může pomoci přehlušit rušivé zvuky a zajistit, aby si každý skvěle odpočinul.

Jak dlouho musí děti odpočívat v kočárku?

3 až 4 měsíce jsou v pořádku! Děti se v menších prostorách cítí bezpečněji a mohou lépe spát. Nedoporučuje se však dávat novorozence do větší postele nebo prostoru, dokud mu nejsou 3 nebo 4 měsíce, protože jeho svaly se mohly příliš uvolnit ze všech těchto příjemných chvil strávených omezeně v děloze, takže jsou nestabilní na jejich nohy, když se náhle znovu ocitly mimo jeho ochranu bez jakékoli podpory pod ním, stejně jako další nebezpečí spojená se starostí starší než šest týdnů.

Několik minut poté, co upustíte dítě, aby spalo samo v postýlce, bude kňučet. Proces přechodu může být obtížný, i když je to nutné- existují však způsoby, které to trochu usnadňují! Pro začátek: zkuste nechodit do jejího pokoje pokaždé, když vydává hluk; monitorujte, zda je vše v pořádku, pomocí externího zdroje, jako je dětská chůvička.

Jak rodiče poznají, že je jejich dítě příliš velké na kočárek?

Probouzí se vaše dítě natolik, že si každé dvě hodiny zdřímne? Pokud ano, pak by mohl být čas, aby se přesunuli do své postele. Kočárek poskytuje nouzové zastavení, když zjistíte, jaká velikost matrace a prostěradla nejlépe vyhovuje těmto vašim novým potřebám.

Délka procesu přechodu

Běžnou otázkou v procesu přechodu z kočárků do postýlky je, jak dlouho by to mělo trvat? Může se pohybovat kdekoli mezi několika dny a týdny, v závislosti na tom, zda bylo vaše dítě připraveno na noční spánek doma (pokud to již bylo provedeno), než vstoupí do nového prostředí.

Vyvinout rutinu

Děti mají velmi předvídatelný vzorec spánkového cyklu, ve kterém nacházejí pohodlí. Během tohoto prvního roku musíte svému dítěti vytvořit neměnnou rutinu, aby pro něj bylo také snadné a uklidňující, zvláště při přechodu z jedné činnosti nebo události doma jinému

Nové centrum denní péče! Vaše dítě bude potřebovat určitou předvídatelnost, pokud se tam vrátí poté, co se o něj postará někdo jiný; konzistence pomáhá dětem prospívat nejlépe.

Je v pořádku, aby si novorozenci vždy podřimovali na koši?

Děti potřebují ke spánku tmu a klid, takže si musí zdřímnout na stejném místě, kde tráví většinu dní. Ideální doba pro zdřímnutí je stejně tmavá, bez rušivých vlivů, jako je bílý šum nebo hudba z dětského videomonitoru (pokud ho máte), který hraje opakovaně v blízkosti a díky kterému může váš malý vzhůru déle, než je nutné.

Je v pořádku dát své dítě na 1 měsíc do jejich pokoje?

Americká pediatrická akademie stále doporučuje spát s dítětem prvních šest měsíců a v ideálním případě říká, že to může trvat i rok. Ale jak všichni víme, je důležité při jakékoli rodičovské volbě nejen přemýšlet o tom, co je nejlepší, ale také bezpečnostní pokyny, takže je také vezměte v úvahu.

Závěr

Některé dny jsou lepší než jiné, když musíte své dítě přesunout do postýlky. Jakmile začnou brečet nebo brečet, může to vypadat jako noční můra a není nic těžšího, než se zoufale snažit nevybrečet se slzami v frustraci.

Ale pamatujte si: každý okamžik je důležitý, i když vše, co v těchto mezičasech chceme, by bylo jen to, aby přestali dělat tolik hluku; ty také vytvoří trvalé vzpomínky, které budou trvat navždy.