5 kroků, jak sestavit kočárek Maclaren

Kočárek Maclaren je jedním z nejlepších kočárků v okolí. Už roky je to nejlepší volba mezi rodiči a je snadné pochopit, proč. Tento článek vám ukáže, jak sestavit kočárek Maclaren, abyste si mohli užívat výhod tohoto vysoce kvalitního produktu!

Kočárek Maclaren je mezi rodiči opravdu oblíbený kočárek z mnoha důvodů. První z nich je, jak snadné je sestavit! Tento článek vám ukáže, jak sestavit vlastní Maclaren, abyste mohli těžit z výhod, které tento vysoce kvalitní produkt nabízí.

Kroky při montáži kočárku Maclaren

  • Šroubovák s křížovou hlavou
  • Tkáně nebo ubrousky k vyčištění vnitřku kočárku

Nejprve vezměte všechno kromě sedačky a otevřete balíček. V jedné tašce na jedné straně by měly být nějaké šrouby, které si můžete uložit na později. Vyjměte všechny součásti z obalu a položte je tak, aby byly ve skupině kusů.

Sedadlo by mělo být jedinou součástí uvnitř balení. Umístěte všechny ostatní části na bok, abyste viděli, jak do sebe zapadají, a ujistěte se, že máte dostatek místa na nohy dítěte, když sedí!

Krok 1. Prvním krokem je připevnění příčníku – má dva malé klipy, které na obou koncích jednoduše zacvaknou slyšitelným cvaknutím; pokud jsou zde nějaké problémy, zkontrolujte, zda byly obě strany bezpečně oříznuty, než budete pokračovat. Odložte tento kousek stranou, protože se k němu vrátíme později.

Krok 2. Dále připevněte spodní rám (opět dvě kliknutí), poté tyto čtyři kusy položte dolů, abyste si pamatovali, kam půjdou později: spodní rám, sestava předního kola, přední kolo a spodní rám.

Krok 3. Dalším krokem je připevnění předního kola malým šroubovákem a poté můžete lištu připevnit od dřívějšího k tomuto – opět dvěma kliknutími na oba konce.

Krok 4. Nyní vložení kol: ve spodní části každého z nich jsou čtyři šrouby, které je třeba nejprve utáhnout, než je vložíte na místo; pokud jsou příliš těsné, je vždy možné je uvolnit (nechceme prázdné pneumatiky!).

Vložte tyto kousky také hned, abychom věděli, kam půjdou později. Odložte prozatím stranou, jak to vypadá se sedačkou nebo jak sestavit vrchlík kočárku Maclaren!

Krok 5. Další věcí bude přidání oblasti nohou vašeho dítěte, která byla rozdělena na tři části; tato část měla přijít smontovaná.

Jak odstranit kryt kočárku Maclaren Quest?

Chcete -li sejmout kryt kočárku Maclaren Quest, musíte jej rozepnout zespodu. Začněte tím, že zatáhnete za jeden z úchytů zipu na obou koncích, dokud se neuvolní, a pokračujte v tom po obvodu rámu vašeho kočárku. Jakmile jsou všechny čtyři dostatečně uvolněné, abyste je mohli snadno uchopit oběma rukama, jednoduše zatáhněte dolů!

Všimnete si, jak je to snazší, když mezi prsty a zipy není nic. Poté vše znovu spojte zipem, aby se špína nedostala do mezer nebo otvorů, které zde zůstaly. “

Jak nakloníte kočárek Maclaren?

Zadní část sedadla by měla vycházet do polohy nakloněné. Můžete to udělat buď ručně, nebo pomocí jedné ze dvou páček na boku upravit, jak daleko to jde.

Jak odstraníte kapotu z kočárku Maclaren?

Chcete -li sejmout kryt, nejprve si sundejte všechny popruhy, které jsou aktuálně připevněny, a poté jej rozepněte všude kolem. “

Jak složíte Maclaren Twin Triumph?

Chcete -li kočárek složit, začněte zatažením za páčku na jedné straně rámu, abyste jej uvolnili ze zajištěné polohy. Potom zatlačte dolů na stejnou stranu, dokud neuslyšíte cvaknutí, a opakujte tento postup na druhé straně. “

Jak se opíráte/sedíte v Maclaren Twin Triumph?

Pokud není třeba sedět vzpřímeně, zadní část sedadla by se měla vyklopit nebo jen odstranit popruhy. „Chcete -li nastavit, jak daleko dozadu jde,“ buď ručně zatáhněte dvěma rukama, nebo při používání použijte jednu ruku jedinou pákou. „Pokud je vyžadováno ruční nastavení, použijte při nastavování podle potřeby obě ruce.

Jaké jsou některé funkce Maclaren Twin Triumph?

Produkt je dodáván s úplným sklopením, dvěma velkými úložnými oddíly pod sedadly a nastavitelnou stříškou. Široká tlačná tyč usnadňuje tlačení kočárku v rukavicích nebo rukavicích. “

Co je součástí každého boxu Maclaren Twin Triumph ??

Každé balení obsahuje jeden skládací lehký rám (Maclaren) na deštník, který se skládá na méně než poloviční velikost a vejde se do kompaktního přenosného pouzdra; jedna pláštěnka; jedna oboustranná zimní přikrývka s odnímatelnou podšívkou; dva bavlněné podbradníky vyrobené ze 100% organického materiálu; dvě stříbrné chladicí podložky naplněné gelovými ledovými obaly; čtyři sady plastových kol-tři osmipalcová gumová plus „dvojče“ osmipalcová vzduchem plněná; dva polstrované ramenní popruhy s hrudní sponou pro přenášení kočárku a přepravní popruh pro použití v autobusech, vlacích nebo taxících.