Jak dát ty a já střední ohrádku dohromady

Jak poskládat ohrádku You and Me Medium? Střední ohrádka You and Me je skvělý způsob, jak udržet vaše děťátko v bezpečí, když potřebujete dělat věci kolem domu. Dá se to také snadno složit!

Zde jsou kroky k sestavení:

Krok 1. Rozložte základnu ohrádky. Toto bude spodní díl, na kterém vaše dítě stojí. Ujistěte se, že je na dobrém místě, kde se nemohou odvalit nebo odplazit.

Krok 2. Dále umístěte čtyři strany ohrádky kolem základny. Panely by k sobě měly těsně přiléhat, aby se vaše dítě nedostalo přes žádné mezery.

Krok 3. Nyní spojte dva horní díly jejich nasazením do štěrbin na obou koncích ohrádky. Lze je upravit tak, aby odpovídaly výšce vašeho dítěte.

Krok 4. Nakonec oba díly zajistěte zasunutím kovového kolíku na horní straně každé štěrbiny. To jej udrží na místě a zabrání případným nehodám!

Jak vložím balíček ingenuity a budu hrát?

Chcete-li dát balíček vynalézavosti a hrát si společně, nejprve rozložte základnu balíčku a hrajte. Jedná se o velký kus látky, který bude tvořit dno a boky konstrukce. Na tomto kusu jsou čtyři popruhy – dva na obou koncích.

Dále vezměte jeden z bočních panelů a umístěte jej tak, aby byl horní okraj zarovnán s horním hrubým okrajem základny. Panel má dva patentky; ty by měly být zarovnány se západkami na základně. Připevněte je zaklapnutím.

Udělejte totéž pro druhý boční panel. Nyní máte základní obdélníkový rám tvořený základnou a panely. Dalším krokem je přidání výšky pro vytvoření stěn.

Jak mohu vytáhnout ohrádku?

Existuje několik způsobů, jak můžete ohrádku vytáhnout. Jedním ze způsobů je použít rukojeť umístěnou na horní straně ohrádky.

Můžete také použít přiloženou cestovní tašku a vzít si ohrádku s sebou, ať jdete kamkoli. Nohy ohrádky se navíc skládají pro snadné skladování a přepravu.

A konečně, na základně ohrádky jsou zabudovaná kolečka, která usnadňují pohyb po domě. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete ji zvednout, naše všestranná a robustní ohrádka je ideální pro jakékoli místo!

Jak dlouho může dítě spát v kočárku?

Pokud dítě dobře spí, je bezpečné je ponechat v kočárku po dobu až pěti hodin. Pokud se však probouzejí před uplynutím této doby, měli byste zvážit jejich přesunutí do postýlky dříve.

Pokud je vaše dítě starší než šest měsíců a stále potřebuje noční krmení nebo pohodlí od vás během noci, pravděpodobně již nepotřebuje kočárek – ale může místo toho přejít přímo do postele! Nakonec i když většina dětí spí celou noc ve věku tří měsíců.

Jak vyčistíte chytrou a jednoduchou vynalézavost?

Kroky pro čištění vynalézavosti chytré a jednoduché hry:

Krok #1 – Otřete jej měkkým hadříkem navlhčeným ve vodě smíchané s jemným mýdlem.

Krok #2 – Použijte další suchý ručník k důkladnému vysušení. Snažte se tam nenechat vlhkost, protože pokud s ní vaše dítě přijde do styku, když si hraje nebo spí, může se stát něco špatného!

Opakujte tyto kroky, dokud nebudou odstraněny všechny nečistoty z obou stran produktu, včetně spodní části, kde se může zachytit jídlo, což znamená, že je čas na krok tři!!

Nyní vyndejte starý zubní kartáček (pokud jeden z nich nemáte, pořiďte si nový) a pomocí štětin se dostaňte mezi všechny štěrbiny, které se obtížně čistí. Jakmile si myslíte, že je dostatečně čistý, znovu ho otřete suchým hadříkem!

Jaká je velikost matrace ingenuity?

Matrace ingenuity má standardní velikost. Měří 27 palců na 51,625 palců. Díky tomu máte dostatek místa, kam se vaše dítě pohodlně vejde.

Matrace má také tloušťku asi dva palce, takže vaše ratolest bude pěkná a pohodlná. Potah je navíc snímatelný a lze jej prát v pračce, takže se snadno udržuje v čistotě.

Pokud hledáte pro své miminko bezpečné a pohodlné místo na spaní, je vynalézavá korbička matrace skvělou volbou. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které podpoří tělo vašeho dítěte během spánku. A co je nejlepší, je to cenově dostupné! Tak nečekejte a objednejte si svůj ještě dnes!

Jak sestavíte nočník?

K sestavení kočárku je potřeba několik věcí. Prvním je samotný kočárek. Budete také potřebovat nějaké šrouby, vrtačku a imbusový klíč.

Prvním krokem je otevřít korbičku a připevnit čtyři nohy ke spodní části pomocí šroubů. Jakmile jsou nohy připevněny, pomocí vrtáku vytvořte otvory v každém rohu horní části korbičky. Tyto otvory by měly být zarovnány s otvory ve spodní části.

Dále vezměte imbusový klíč a vložte jej do jednoho z otvorů na každé straně, kde se oba kusy setkávají. Otáčejte, dokud nebude těsný, a poté proveďte totéž na druhé straně. To je zajistí dohromady.

Nyní vezměte horní díl a nasaďte jej na spodní díl. Z horního dílu by měly trčet čtyři šrouby. Tyto šrouby zapadnou do otvorů, které jste vyvrtali v rozích spodní části.

Utáhněte je imbusovým klíčem, dokud nebudou zajištěny. A je to! Nyní jste sestavili svůj nočník. Užijte si jeho používání po mnoho let!