Dítě pláče v autosedačce Co dělat? Přečti si tohle!

Dítě pláče v autosedačce, co dělat? To je častá otázka čerstvých maminek. Připravili jsme však tento článek, který vás provede.

Novorozenci hodně pláčou. V autosedačce se většina miminek obvykle uklidní malým strkáním a možná bílým šumem z vašeho telefonu nebo přenosného reproduktoru, který je zapojen do zásuvky ve vašem vozidle.

Dva moji přátelé, kteří jsou rodiči, mi vyprávěli o tom, jak klepali na hruď svého dítěte, aby jim pomohli odříhnout si, když plakalo, protože to bylo účinnější, než se pokoušet poplácat je po zádech, pokud jim nevadilo, že je udeřili těmi maličkými. pěsti!

Novorozenci také často potřebují něco teplého pro pohodlí po krmení, díky čemuž je zavinování ideální, pokud se rozhodnete nepoužívat deku přes horní část nosítka, a také se ujistěte, že máte před odjezdem připraveno dostatek lahví, abyste nezůstali trčet v autě. křičící dítě.

Pokud máte starší dítě, mohlo by být užitečné přinést něco, co je zabaví, zatímco budou čekat, až jeho sourozenec nebo kamarád dojí jídlo, aby všichni mohli jít domů najednou.

Kdy mám převést své dítě na konvertibilní autosedačku?

Jakmile vaše dítě přeroste z dětské sedačky, je čas přejít na konvertibilní autosedačku.

Je bezpečné mít děti v kabrioletu?

Ano, je bezpečné mít děti v kabrioletu. Rodiče by se měli ujistit, že jsou jejich děti řádně zajištěny a že nepotřebují používat střechu nebo čelní sklo jako podporu pro vzpřímené sezení. Při výběru dětské sedačky mnoho rodičů volí sedačky, které umožňují rychlé otevírání a zavírání, takže mohou snadno bez větších potíží přecházet mezi spolujízdou a školním vyzvednutím.

Nejlepší způsob, jak jet s kabrioletem shora dolů, je vyhýbat se vysokým rychlostem na dálnicích, kde se mohou nečistoty zachytit pod zadní částí vozidla a způsobit nehodu.

Stažená okna při jízdě vyšší rychlostí také sníží odpor větru, což vám pomůže ušetřit peníze na čerpacích stanicích a zároveň vám umožní zvuky provozu uvnitř vašeho vozidla, jako jsou policejní sirény, které by mohly naznačovat, že před vámi je nehoda nebo práce na silnici.

Může batole jezdit ve dvoumístném autě?

Ano, pokud je batole na autosedačce nebo posilovačce. Měli byste se ujistit, že vaše dítě správně sedí v sedačce a má svůj vlastní systém pásů, aby bylo zajištěno během jízdy.

Pokud si zakoupíte jednu z našich konvertibilních autosedaček se dvěma držáky nápojů, bude dodávána s přídavnou základnou pro další vozidlo, kterou lze použít při rodinných výletech nebo při používání veřejné dopravy.

Tyto typy sedaček jsou skvělé, protože nabízejí podporu celého těla bez omezení pohybu, na rozdíl od dětských autosedaček orientovaných proti směru jízdy. Naši zákazníci milují bezpečnost těchto produktů, protože všechny funkce jsou k dispozici v tak mladém věku!

Doporučujeme vždy promluvit si se svým pediatrem o správných bezpečnostních tipech, než přivedete děti do vozidla, bez ohledu na to, jaký typ nosiče během cesty používají!

Je legální umístit autosedačku do kabrioletu?

Ne, umístění dětské autosedačky do kabrioletu není legální. Autosedačky jsou navrženy tak, aby se vešly do zadní části sedanů, minivanů a nákladních automobilů pouze se sedadly proti směru jízdy.

I když je možné instalovat autosedačky do některých kabrioletů, je to v rozporu s doporučeními výrobce, což znamená, že nemůžete počítat s tím, že během nehody zůstanou na místě.

Modely vyšší třídy mají ukotvení pro upevnění sedadel s postrojem po směru jízdy, ale většina z nich je nemá, takže přivázání dítěte by vyžadovalo použití ramenního pásu vozidla nebo systému LATCH – obojí může způsobit zranění, pokud nefungují správně nebo nefungují. správně používat rodiče, kteří nerozumí jejich správnému použití.

Pokud jste stále připraveni na instalaci, postupujte podle následujících kroků: Ujistěte se, že je sedadlo v nakloněné poloze, najděte systém LATCH a ukotvení ukotvení vašeho vozu (jsou-li k dispozici), utáhněte všechny konektory a zatažením za bezpečnou instalaci zkontrolujte. horní části autosedačky, když je nainstalována.

Můžete opustit nemocnici s konvertibilní autosedačkou?

S některými konvertibilními autosedačkami s nimi můžete opustit nemocnici.

Tipy pro konvertibilní autosedačku: Pokud váš novorozenec váží méně než pět kilogramů nebo má vážné zdravotní problémy, poraďte se se svým lékařem, než mu instalujete konvertibilní autosedačku. Pokud je to možné, zvažte také použití nosítka.

To usnadní vstup a výstup z domu a zároveň se postará o všechny potřeby vašeho dítěte najednou. Dětská nosítka obrácená proti směru jízdy může být vhodnější i při kojení, protože má snadný přístup k matčiným prsům při krmení na požádání přibližně každé dvě hodiny během dne, když je sama vzhůru.

Jak funguje konvertibilní autosedačka?

Konvertibilní autosedačka je bezpečnostní zařízení, které funguje tak, že se připevní na zadní sedadlo vašeho vozidla. Může být použit pro děti, které jsou malými kojenci až do předškolního věku, kdy je čas přejít k používání obyčejného podsedáku nebo žádného dětského zádržného systému.

Výhoda nákupu tohoto typu autosedačky spočívá v tom, že ušetříte peníze, protože jedna investice se vztahuje na vaše kojence, batole a předškoláky, což znamená, že by byly potřeba pouze tři samostatné sedačky, pokud byste místo toho brali jednotlivé věci pro miminko.

Také při cestování po městě nebude velký rozdíl kromě toho, že budete mít více místa než dříve při jízdě s více autosedačkami, takže si nemusíte vždy půjčovat větší vozidla, kdykoli jedete na rodinnou dovolenou.