Dětská ohrádka Jak dlouho používat? Průvodce!

Jak dlouho používat ohrádku pro péči o dítě? Na tuto otázku neexistuje správná nebo špatná odpověď, protože záleží na tom, jak plánujete používat ohrádku pro péči o dítě.

Obecně však většina lidí zjišťuje, že ohrádku pro péči o dítě mohou dobře využívat po dobu přibližně šesti měsíců.

Poté může být dítě příliš velké nebo aktivní na to, aby bezpečně zůstalo v ohrádce. Pokud používáte ohrádku pro péči o dítě hlavně pro cestovní účely, může vám vydržet o něco déle než šest měsíců; ale pokud ho používáte primárně doma, tak šest měsíců je pravděpodobně limit.

Nezapomeňte na své dítě vždy dohlížet, když je v ohrádce, a nikdy je nenechávejte bez dozoru!

Máte-li jakékoli další otázky týkající se dětské ohrádky, neváhejte kontaktovat náš tým zákaznických služeb. Jsme tu pro vás!

Jak dlouho by mělo být dítě v ohrádce?

Na tuto otázku neexistuje definitivní odpověď, protože záleží na individuálních potřebách a preferencích dítěte.

Některá miminka se spokojí s tím, že zůstanou v ohrádce hodiny v kuse, jiná tam budou chtít zůstat jen pár minut. Nakonec budete muset experimentovat a zjistit, co bude pro vaše dítě nejlepší.

Jak již bylo řečeno, většina odborníků doporučuje držet děti v ohrádce ne déle než hodinu v kuse. Poté je důležité dát jim nějaký čas na prozkoumání a interakci s okolím. To jim pomůže rozvíjet jejich motorické dovednosti a sociální dovednosti. Navíc se díky tomu nebudou příliš nudit nebo být neklidní.

Pokud hledáte bezpečný a pohodlný způsob, jak udržet své dítě v bezpečí, ohrádka je skvělou volbou. Ale je důležité si uvědomit, že nejsou pro miminka navždy.

Měly by být používány pouze do té doby, dokud dítě nevyleze nebo se nezačne dostatečně pohybovat, abyste se nemuseli bát, že by se zranilo pádem na některou ze stran.

Ohrádky jsou skvělé, protože umožňují rodičům a pečovatelům nějaký tolik potřebný čas pryč od jejich dětí, aniž by se museli cítit provinile, že je necháte příliš dlouho samotné v jiném pokoji nebo je trvale umístíte někam jinam, jako je postýlka nebo postel.

Nicméně, stejně jako u čehokoli jiného, ​​co se týká kojenců a malých batolat, je při používání tohoto typu produktu klíčová umírněnost! Pokračujte ve čtení níže, kde najdete další užitečné tipy!

Jak přimět své dítě, aby přestalo plakat v ohrádce?

Jedním ze způsobů, jak své dítě uklidnit, je vzít je a nosit. Některá miminka mají také ráda, když je poskakují na vašem klíně nebo si nechávají drhnout záda. Pokud si myslíte, že by vaše dítě mohlo mít hlad, zkuste je nakrmit.

Někdy stačí jen výměna plenky. Můžete také zkusit svému dítěti zapnout hudbu nebo zpívat. Ať děláte cokoli, nevzdávejte to! Děti pláčou z mnoha různých důvodů, ale obvykle přestanou plakat, jakmile jsou utěšeny.

Pokud žádná z těchto metod nefunguje, možná je čas zavolat lékaře. Pláč může být známkou toho, že s vaším dítětem není něco v pořádku. Lékař vám může pomoci zjistit, co se děje a jak se vaše dítě cítit lépe.

Proč děti pláčou v ohrádkách?

Děti pláčou v ohrádkách z několika důvodů. Některá miminka pláčou, protože je jim to nepříjemné nebo se nudí. Jiná miminka pláčou, protože chtějí pozornost svých rodičů. Děti často pláčou, když jsou odloučeny od rodičů, a ohrádka jim může připadat jako vězení.

Některá miminka pláčou také ze zvyku, i když jsou v ohrádce pohodlná a spokojená. Rodiče by se měli snažit přijít na to, proč jejich dítě pláče, a problém co nejlépe řešit. Pokud je dítě nepohodlné, mohou rodiče upravit konfiguraci kotce nebo přidat další hračky, aby se zabavilo.

Pokud dítě chce pozornost, rodiče mohou strávit čas hraním si s ním nebo s ním mluvit přes síťované strany kotce. V konečném důsledku musí být rodiče trpěliví a nebrat si dětský pláč osobně.

Jak dlouho je příliš dlouho před obrazovkou?

Stejně jako většina věcí, které se týkají dětí, budou mít rodiče různé názory na to, kolik času stráveného na obrazovce je přijatelné a jaký věk je vhodný pro každý typ zařízení (smartphone vs. tablet atd.).

Ale pokud jde o American Academy of Pediatrics, kojenci do 18 měsíců by se měli screeningu úplně vyhýbat, pokud nenastanou specifické okolnosti, kdy lékař nedoporučí jinak.

Pro batolata AAP doporučuje ne více než jednu hodinu času stráveného na obrazovce denně. To zahrnuje televizní obrazovky, notebooky, chytré telefony atd. Jak děti stárnou a jejich mozek se plněji vyvíjí, zvládnou o něco více času stráveného na obrazovce, ale stále je nejlepší být na pozoru a omezit to, kdykoli je to možné.

Kdy může dítě používat ohrádku?

Dítě může používat ohrádku, jakmile se samo posadí, aniž by hrozilo, že spadne. To je obvykle mezi šesti měsíci a devíti měsíci.

Pokud však máte doma starší děti nebo návštěvy s malými dětmi, které často navštěvují, může být nejlepší počkat s použitím ohrádky, až tito hosté poprvé přijdou. Pokud někdo nedávno navštívil, ale neplánuje brzy (nebo vůbec) návštěvu znovu, pak pokračujte a začněte pero používat hned!

Také se doporučuje, abyste nenechávali děti bez dozoru, když jsou v kotcích, protože to pro ně nabízí příležitost odvalit se do nebezpečných oblastí, jako jsou šňůry nebo hračky, které jsou v dosahu, kde si mohou sednout.