Dětská knížka o tom, jak má všechno svůj účel? Průvodce

Dětská knížka o tom, jak všechno má svůj účel? Když se mi narodila dcera, dostala jsem dětskou knížku, ve které byla část o tom, jak všechno má svůj účel.

Myslel jsem, že je to zajímavý koncept, a rozhodl jsem se zdokumentovat vše, co dělala v prvním roce života, abych zjistil, zda to platí. Jak se ukazuje, na této myšlence něco je!

Zde jsou některé z věcí, které moje dcera dělala v prvním roce, které posílily přesvědčení, že vše má svůj účel:

-Naučila se plazit a pak chodit. To jí umožnilo prozkoumat svůj svět a dozvědět se o všech různých věcech kolem ní.

-Začala s námi mluvit a komunikovat. To nám umožnilo lépe porozumět jejím potřebám a přáním.

-Prošla různými fázemi vývoje, jako je prořezávání zoubků a učení na nočník. To jí pomohlo dozvědět se o sobě a o tom, jak se o sebe lépe postarat.

Na konci jejího prvního roku jsem se ohlédl za všemi věcmi, které udělala, a byl jsem ohromen tím, jak se vše vyvíjelo dokonale podle plánu.

Bylo jasné, že všechno má skutečně svůj účel a je na nás, abychom zjistili, co to je. Moje dcera mě v prvním roce života naučila tolik a já se nemůžu dočkat, až uvidím, co dalšího si pro nás přichystá!

Co píšete do knihy s věnováním pro miminko?

Když přijde na to, co napíšete do knihy s věnováním pro miminko, nebe je limit! Můžete si zapsat upřímné pocity, modlitby nebo básně. Můžete také zahrnout seznam dosavadních úspěchů vašeho dítěte nebo oblíbených věcí.

Pokud se cítíte kreativní, můžete dokonce navrhnout své stránky pro knihu. bez ohledu na to, co se rozhodnete dělat, ujistěte se, že zachytíte všechny radosti a emoce tohoto zvláštního období ve vašem životě.

Někteří rodiče se rozhodnou zahrnout také fotografie do svých knih s věnováním dítěte. Může to být skvělý způsob, jak si připomenout milníky, jako jsou první kroky a vyřčená slova. Jak vaše dítě poroste, bude se moci na tyto fotografie dívat zpětně a bude si je hluboce vážit.

Ať už se rozhodnete do své knížky s věnováním miminka zahrnout cokoli, ujistěte se, že je to něco výjimečného, ​​na co se budete rádi v příštích letech ohlížet. Vždyť je to kniha, která připomene začátek životní cesty vašeho dítěte!

Pokud hledáte inspiraci, zde je několik nápadů, jak začít:

-Zapište své naděje a modlitby za své dítě

-Zahrňte fotografie vašeho malého dítěte a jeho sourozenců nebo rodinných příslušníků

-Zapište si oblíbené citáty nebo biblické verše o dětech

-Zaznamenejte oblíbené vzpomínky z prvních měsíců života vašeho dítěte

– Navrhněte své stránky pomocí kreseb nebo fotografií

Ať už se rozhodnete pro cokoli, užijte si vytváření této speciální knížky se svým malým dítětem! Přečtěte si související články o tom, jak vytvořit knihu se všemi fotografiemi miminka vašeho dítěte a Jak vytvořit knihu s fotografiemi dítěte pro vaše dítě.

Co si zapíšete do knihy na památku?

Někteří lidé píší o svém životě do knihy na památku. Mohou psát o dobrých a špatných časech. Mohou psát o tom, čím si prošli a co se naučili. Jiní mohou psát o svých nadějích a snech do budoucna.

Jiní se mohou rozhodnout napsat básně nebo texty písní do své knihy na památku. Mohou také obsahovat kresby nebo skici, které vytvořili. Ať už se někdo rozhodne vložit do své pamětní knihy cokoli, určitě to pro něj bude výjimečné.

Kniha na památku je skvělý způsob, jak zachytit vzpomínky a okamžiky, které si můžete uchovat po celý život. Může to být místo, kde si zaznamenáte své myšlenky a pocity, nebo jednoduše zdokumentujete svůj životní příběh.

Bez ohledu na to, co se rozhodnete zahrnout, upomínková kniha je speciální způsob, jak si připomenout a oslavit svůj život.

Co si tedy zapisujete do své pamětní knihy? Výběr je na vás! Ujistěte se, že zachytíte okamžiky, na kterých vám nejvíce záleží.

Co mám napsat do knihy pro své vnouče?

Jedním z nejlepších dárků, které můžete svému vnukovi dát, je kniha plná vaší lásky a příběhů. Zde je několik nápadů, co napsat do své knihy:

– Pište o svých životních zkušenostech, dobrých i špatných. To pomůže vašemu vnukovi pochopit, kdo jste jako člověk.

– Sdílejte některé ze svých oblíbených vzpomínek se svým vnoučetem. Budou rádi slyšet o dobrodružstvích, která jste spolu zažili!

– Zahrňte pro ně rady ohledně všeho, od vztahů po hospodaření s penězi. Koneckonců, brzy půjdou ve vašich stopách!

– Zapište si některá moudrá slova, která vám byla předána z předchozích generací. Tyto srdečné zprávy budou pro vaše vnouče hodně znamenat.

Co napsat do knížky o miminku od tety?

Tety jsou velmi důležitou součástí miminka a života nově příchozích. Mohou nabídnout podporu rodičům a poskytnout poradenství pro nové dítě. Tety často dávají dárky svým neteřím nebo synovcům, ale co byste měli napsat do knížky o miminku od své tety?

Zde je několik nápadů:

-Vítej ve světě! Jsme tak rádi, že vás tu máme!

-Nemůžeme se dočkat, až budeme sledovat, jak rosteš a učíš se.

-Vždy tu pro tebe budeme, ať se děje cokoliv.

-Gratuluji, že jste se stali mámou nebo tátou! Jsme na vás tak hrdí!

-Děkuji, že jsi tak úžasná teta! Milujeme tě!