Co nosit těhotenské fotografie: Perfektní těhotenský šatník

Co nosit těhotenské fotky? Inspirace pro těhotenské fotografie mohou pocházet z mnoha různých míst. Pinterest je skvělé místo, kde můžete najít inspiraci, pokud hledáte nápady, co si vzít na sebe, kam jít a jak chcete, aby vaše focení vypadalo!

Je snadné si představit sebe jako předmět zbožňující nastávající maminky, která s láskou připravila svůj dětský pokoj nebo možná dokonce uvažuje o oblékání do nějakého super roztomilého kojeneckého oblečení. Pokud to není dostatečná motivace, zde jsou tři body, které každá nastávající maminka potřebuje, když se chystá na mateřskou:

Různé outfity, které ukážou váš hrbolek, ale také lichotí vašemu tvaru. Takže ať už jsou to pohodlné společenské kalhoty & Kombinéza trička nebo nařasené šaty, využijte svůj hrbolek na maximum.

Kolik stojí SMP 2020?

SMP 2020 je 12 $ měsíčně pro jednoho uživatele a poté můžete přidat až pět dalších uživatelů za příplatek. Neexistují žádné skryté nebo překvapivé poplatky. Platíte za pochodu!

Musí zaměstnavatelé platit zákonnou mateřskou?

Mateřskou většinou vyplácejí zaměstnavatelé. Mateřská dovolená poskytuje zaměstnankyním čas na zotavení po porodu, pouto s dítětem a přizpůsobení se všem novým povinnostem doma.

Zaměstnanci mají nárok na 52 týdnů mateřské dovolené, pokud mají 26 po sobě jdoucích týdnů zaměstnání, které končí v 15. týdnu před očekávaným týdnem porodu nebo dříve (tzv. „kvalifikovaná služba).

Pokud nemáte nárok na zákonnou mateřskou, protože váš zaměstnavatel platí více, pak budete dostávat jakoukoli částku, na které se dohodl se svou pojišťovnou, jako vyšší sazbu od prvního dne vaší nepřítomnosti v práci z důvodu nemoci/nepřítomnosti související s těhotenstvím.

To může být méně, než by zaměstnanec dostal v rámci SMP, ale záleží na tom, zda přispívá do svého pojistného systému dostatečným množstvím peněz.

Co je to zákonná porodná?

Mateřská je forma zaměstnaneckého benefitu poskytovaná oprávněným zaměstnankyním za to, že si vzali volno z důvodu péče o své novorozené dítě.

Vyplacená částka závisí na příspěvcích na národní pojištění, které zaměstnavatel a zaměstnanec odváděli za určité období, i když v případě, že nemáte nárok na žádný jiný typ mateřské, budou platit zákonná pravidla pro mateřskou.

Aby byla nastávající matka způsobilá, musí splňovat tři kritéria: musí splňovat požadavky svého zaměstnavatele na nepřetržité zaměstnání; měla by dát výpověď před odchodem na dovolenou; a konečně by měla poskytnout lékařský důkaz od lékaře nebo porodní asistentky alespoň 15 týdnů před nástupem na první den mateřské dovolené.

Zákonná mateřská se také může lišit v závislosti na tom, jak dlouho uplynulo od doby, kdy jste začali pracovat pro svého zaměstnavatele.

Pobíráte zákonnou mateřskou a mateřskou?

Zákonná mateřská je stanovena částka, kterou dostáváte šest týdnů před datem splatnosti a dalších 33 týdnů poté.

Abyste se kvalifikovali, nemusíte pracovat ani získávat minimální počet kreditů, ale můžete to udělat pouze třemi způsoby:

Za prvé tím, že odpracujete alespoň 26 z posledních 66 týdnů.

Za druhé, pokud jste OSVČ a platíte v průměru 430 GBP (před zdaněním) týdně.

Za třetí, pokud pobíráte další dávky, jako je podpora příjmu, příspěvek na živobytí pro osoby se zdravotním postižením nebo příspěvek na opatrovníka. Většina žen bude dostávat zákonnou mateřskou, protože musí splnit tato kritéria, aby ji nedostaly!

Je zákonná mateřská vyplácena vládou nebo zaměstnavatelem Spojeného království?

Mateřské dávky vyplácejí jak zaměstnavatelé, tak vláda ve Spojeném království. Peníze na tento příspěvek jsou poskytovány daňovými slevami, nikoli mzdovými příspěvky.

To znamená, že zákonná mateřská je financována srážkami ze mzdy zaměstnanců a zaměstnavatelé také každoročně přispívají stanovenou částkou, aby pomohli financovat vaše platby.

Pokud jste byli zaměstnáni před dubnem 2015, bude sazba zákonné mateřské 138,18 GBP týdně nebo 90 % vašeho průměrného týdenního výdělku, pokud je nižší než tato hodnota (podle toho, která hodnota je nižší). Po dubnu 2015 se zvýšila na 139,58 GBP s nárůstem na 90 %.

Jak dlouho dostáváte zákonnou mateřskou?

Pokud jste zaměstnaná a u stejného zaměstnavatele pracujete 26 týdnů, pak budete pobírat zákonnou mateřskou minimálně šest měsíců.

Částka se liší v závislosti na tom, kolik vyděláváte každý týden – pokud váš týdenní výdělek klesne pod 90 GBP, pak je tato částka stanovena na 90 % vašeho průměrného denního platu (pokud je nižší než 30 GBP). Pokud překročíte tuto hranici, je to jednoduše nižší částka (146 GBP/290 GBP) vynásobená 20.

Toto funguje jako absolutní maximální doba splatnosti od pěti dnů před porodem do dvou dnů po porodu.

Musím svému hypotečnímu věřiteli sdělit, že jsem těhotná?

Krátká odpověď je ne. Váš hypoteční věřitel nemusí vědět, zda očekáváte, pokud to neovlivní vaši schopnost splácet úvěr.

Pokud se vyskytnou nějaké komplikace s těhotenstvím, které by pro ně mohly způsobit potenciální problémy s odpovědností (jako je nesení vícerčat nebo vysoce rizikové zdravotní problémy), mohou se během upisování zeptat na anamnézu, aby viděli, za kolik plateb budete odpovědní. za přesčas — ale to by se stalo až poté, co by byla učiněna nabídka na dům a obě strany zúčastněné na koupi domu předložily všechny potřebné dokumenty.

Stejně jako při žádosti o kreditní karty, půjčku na auto atd., věřitelé obvykle nevyžadují informace o těhotenství, dokud žádosti již nebyly podány kvůli zákonům na ochranu osobních údajů týkajících se osobních lékařských informací.