Co napsat na kartu Baby Book? Průvodce

Co napsat na kartu dětské knihy? Je tolik věcí, které byste mohli říci novému rodiči.

Ale co byste měli napsat na kartu dětské knihy? Zde je několik nápadů:

-Napište něco nezapomenutelného o dni, kdy se narodili

-Poznámku o tom, jak moc od té doby vyrostly

-Jaké jsou jejich oblíbené věci

-Vtipný příběh o nich

– slova moudrosti pro ně, když vyrostou

-Cokoli jiného, ​​co si myslíte, že by pro ně bylo zvláštní, aby si to přečetli, až budou starší!

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to pochází od srdce a hodně štěstí!

Jak ukončíte dětskou knihu?

Není to lehké. Musíte najít dokonalou rovnováhu mezi příliš velkým a příliš malým uzavřením, mezi poskytováním odpovědí a ponecháním prostoru pro představivost. A musíte to všechno dělat způsobem, který uspokojí děti i dospělé.

Existuje několik věcí, které můžete mít na paměti, a které vám pomohou zakončit dětskou knihu tím správným tónem. Nejprve zvažte své publikum.

Píšete pro úplně malé děti, které budou spokojené s jednoduchým, uklidňujícím závěrem? Nebo píšete pro starší děti, které jsou připraveny na složitější konec?

Za druhé, přemýšlejte o tónu své knihy. Je to veselé a zábavné? Vážné a k zamyšlení? Znalost celkového vyznění vám pomůže vybrat správný druh zakončení.

Nakonec se nebojte experimentovat. Vyzkoušejte několik různých konců a zjistěte, který z nich je vhodný pro vaši knihu. A pamatujte, že vždy existuje možnost pokračování, pokud ještě nejste úplně připraveni rozloučit se se svými postavami.

S ohledem na tyto věci byste měli být na dobré cestě napsat uspokojivý závěr pro svou dětskou knihu. Šťastné psaní!

Co to znamená přinést knihu místo karty?

Znamená to, že na dárek více přemýšlíte. Kniha je osobní a lze ji upravit na míru osobě, které ji dáváte. Ukazuje to, že vám záleží na jejich zájmech a chcete jim dát něco, co je bude bavit.

S kartou se stačí podepsat a hotovo. Ale s knihou můžete dovnitř napsat osobní vzkaz a dárek tak ozvláštnit.

Takže až budete příště trčet na tom, co dát někomu k narozeninám nebo k Vánocům, přemýšlejte o tom, že byste mu místo přání pořídili knihu. Více si toho budou vážit! A pokud nevíte, jakou knihu si je pořídit, zeptejte se nás! Rádi vám pomůžeme vybrat ten ideální.

Pokud chcete zanechat trvalý dojem, přeskočte uličku s kartami v obchodě a zamiřte rovnou ke knihám. Vaše ohleduplnost bude jasná, když si uděláte čas a vyberete si knihu, která se bude líbit zájmům vašeho milovaného. Navíc s knihou můžete přidat osobní poznámku, která jim dá najevo, jak moc vám na ní záleží.

Karta prostě nemůže konkurovat takovému druhu ohleduplnosti. Takže až budete příště trčet na tom, co darovat, jděte po knize místo karty – garantujeme vám, že to ocení víc. Nejste si jisti, jakou knihu vybrat? Náš odborný personál vám rád pomůže najít ten dokonalý.

Co byste měli požádat hosta o miminko?

-Jméno dítěte

-Jména rodičů

-Adresa sprchy

-Když je sprcha

-V kolik začíná sprcha

-Pokud existuje téma pro sprchu

-Pokud by hosté měli přinést dárky nebo jen karty

-Informace z registru

To jsou jen některé základní otázky, které můžete použít jako vodítko, když mluvíte s hostem o miminku. Můžete se také zeptat, zda mají nějaká dietní omezení nebo zda potřebují nějaké speciální ubytování.

Položením těchto jednoduchých otázek můžete pomoci zajistit, aby váš host měl vše, co potřebuje, aby si užil miminko.

Máte-li nějaké další otázky, neváhejte si přečíst další související články, jako je Co napsat do knihy dárek pro miminko a Jak vydat knížku se jménem miminka.

Jak požádat o knihu místo přání k narozeninám?

Je to snadné – stačí říct svým přátelům a rodině, že byste k narozeninám dali přednost knize místo pohlednic. Většina lidí vám ráda vyhoví a vy skončíte s pěknou sbírkou knih, ze kterých se můžete těšit po mnoho let.

Pokud si nejste jisti, o jaký druh knih se ptát, zkuste popřemýšlet o některém z vašich oblíbených autorů nebo žánrů. Případně můžete požádat o konkrétní knihu, kterou jste si chtěli přečíst.

Ať tak či onak, dejte svým blízkým vědět, jaké druhy knih máte rádi, aby vám mohli dát něco, co se vám bude skutečně líbit.

Takže, až budou vaše narozeniny příště, nebojte se požádat o knihu místo pohlednic – je to skvělý způsob, jak začít nebo přidat do své osobní knihovny! Děkuji za přečtení a všem milovníkům knih k narozeninám!

Máte nějaké další tipy, jak požádat o knihy místo přání k narozeninám? Podělte se o ně v komentářích níže!