Jak spustit pračku Samsung? 7 snadných kroků!

Nemůžete zjistit, jak spustit pračku Samsung? Několik typů tlačítek a nastavení na pračce Samsung se zdá matoucí. Jejich obsluha ale není vůbec náročná. Společnosti představují nové modely každých několik měsíců.

Chcete-li si nějakou koupit, musíte znát vlastnosti a funkce nově uvedených modelů praček.

Kromě toho by bylo nejlepší najít správný způsob, jak je používat, abyste se se strojem nepletli. Pračky Samsung jsou speciálně navrženy tak, aby optimalizovaly úroveň pohodlí při praní. Snadno použitelné funkce pračky Samsung přeměňují únavné praní prádla na zábavný a radostný zážitek. Pojďme se ponořit do toho, jak můžete spustit pračku Samsung.

Spuštění pračky Samsung

Pokud hledáte odpověď na to, jak spustit pračku Samsung? Do tohoto článku jsme zahrnuli manuál. Zdá se, že pračky s horním plněním mají méně pokročilé systémy než pračky s předním plněním. Pračky s horním plněním mají širokou a rozmanitou škálu strojů na trhu a online. Před nákupem pračky ale odhadněte potřeby praní pro lepší výběr. Vaše požadavky na praní závisí na přívodu vody, kapacitě pračky a prostoru.

Pokud máte velkou rodinu, důrazně doporučujeme, abyste si koupili pračku s horním plněním, protože horní nakladače mají velkou kapacitu na zvládnutí těžkých nákladů. Horní nakladače spotřebují více vody než čelní nakladače. Snižte proto svůj účet za vodu. Máte-li v domě malý prostor, zvažte koupi pračky s vrchním plněním, aby se do ní vešla, protože má pračku podle vašich požadavků. Po zakoupení pračky tedy budete muset vědět, jak ji spustit.

Kroky pro spuštění pračky Samsung s horním plněním

Níže uvádíme několik jednoduchých kroků pro spuštění pračky:

Zapojte pračku a zapněte vypínač. Prací prášek přidejte do zásobníku na prací prášek v odměřeném množství. Poté oblečení vhoďte do bubnu pračky a zavřete víko. Zvolte hladinu vody od jedné do pěti v závislosti na velikosti prádla. Pokud žijete v místě, kde je vlhké počasí, zvolte monzunovou hladinu. Tato funkce odstraňuje vlhkost z oblečení pomocí cyklu studené vody a vysokého odstředění.

Pokud chcete pouze běžné praní, stiskněte tlačítko praní. Zvolte cyklus máchání nebo odstřeďování v závislosti na vašich požadavcích na praní. Nastavte některá pokročilá nastavení cyklu výběrem z možností fuzzy, jemné prádlo a džíny atd. Stiskněte tlačítko namáčení, pokud chcete spustit cyklus po namočení oblečení na nějakou dobu ve vodě. Abyste zabránili přerušení pracího cyklu vašich nejmenších, aktivujte dětskou pojistku stisknutím tlačítka praní a odstřeďování po dobu tří sekund. Počkejte na dokončení praní a ihned poté oblečení z pračky vyjměte. Nejlepší je také vědět, jak používat kapsle na prádlo v pračce s předním plněním a jak používat kapsy na prádlo v pračce s předním plněním.

Kroky pro spuštění pračky s předním plněním

Pokud žijete sami nebo s malou rodinou, jsou pro vás pračky s předním plněním naprosto příznivé. Chcete-li spustit pračku Samsung s předním plněním, postupujte podle následujících kroků:

Krok č. 1. Oddělte bílé a barevné oblečení

Po odstranění předmětů, jako jsou klíče a šrouby, vhoďte prádlo do bubnu pračky, protože mohou poškodit síťku bubnu. Zavřete dvířka pračky.

Krok č. 2. Otevřete přihrádku na prací prostředek

Přidejte prací prostředek, bělidlo a aviváž podle vašich požadavků. Možná si také budete chtít přečíst o tom, jak správně používat kapsle s pracím prostředkem.

Krok č. 3. Ovládací panel zobrazuje četné typy cyklů

Otočením knoflíku směrem k požadovanému procesu jej aktivujte.

Krok č. 4. Nastavte teplotu vody na horkou, studenou, eko podle vašich požadavků

Také vyberte úroveň znečištění z vysoké, střední a nízké v závislosti na tom, jak špinavé je vaše oblečení.

Krok č. 5. Pokud chcete, aby se prací cyklus spustil s časovým zpožděním, nastavte časovač

Stiskněte tlačítka odloženého konce 1 až 24krát, v závislosti na tom, kolik hodin chcete před spuštěním mycího cyklu zdržet.

Krok č. 6. Zvuk stroje může být někdy otravný a jindy užitečný, aby vás udržoval ve střehu

Vyberte jej podle své situace. Může být užitečné přečíst si o pračce LG, která při odstřeďování vydává hlasitý zvuk.

Krok č. 7. Počkejte, až praní skončí

Poté sejměte oblečení a odpojte vypínač.

Preventivní opatření

Před spuštěním pračky Samsung ji nezapomeňte vyvážit s podlahou; jinak pračka nebude správně fungovat. Nedotýkejte se pračky mokrýma rukama a neodstraňujte oblečení, dokud nevypnete vypínač pračky.

Je to obal!

Abych to shrnul, pračku Samsung můžete spustit rychleji, než si myslíte. Tyto nové verze podložek Samsung usnadňují lidem život; stačí, abyste dodrželi všechny pokyny, aby byla vaše hra na čištění silná. Šťastné mytí! Může být také dobrý nápad přečíst si, co znamená DC na pračkách Samsung a pračkách Samsung.