Co napsat do dárkové knihy pro miminko? Nápady

Co napsat do dárkové knížky pro miminko? Počínaje dárkovou knihou pro miminko můžete celý den svého života věnovat tomu, kdy jste se narodili.

Podrobně popište události, které se toho zvláštního dne staly. Můžete také uvést, kolik lidí přišlo a kdo vás navštívil poprvé. Zahrňte také jakékoli obrázky nebo rodinné fotografie z té doby.

To je jeden ze způsobů, jak začít svůj deník o jejím prvním roce existence na tomto světě! Dalším skvělým nápadem by bylo věnovat celou stránku pouze matčiným myšlenkám.

Kdyby bylo něco, co by teď chtěla říct, když držela svou novorozenou dceru po porodu! Myslím, že nám vžene slzy do očí, když si tato slova přečteme po letech (alespoň moje). Maminky tak tvrdě pracují během těhotenství a po porodu! Myslím, že nám vžene slzy do očí, když si tato slova přečteme po letech (alespoň moje).

Dále můžete pár stránek věnovat jejímu prvnímu roku života. Zde popisujete všechny důležité okamžiky v životě vašeho dítěte. Zapište si každý milník, kterého vaše novorozeně dosáhlo. Počínaje okamžikem, kdy udělala své první kroky, říct „Miluji tě“ nebo „Mami“

Jakékoli další významné události, jako je stěhování domů nebo změna školky, by měly být zahrnuty zde, protože mohou mít dopad na samotný vývoj! Nápady na dárkové knihy pro miminko začínají proudit – skvělá práce!

Co napíšete novému rodiči?

Pokud píšete dopis novému rodiči, zde je několik tipů a nápadů, které vám pomohou začít se zprávou. Nepotřebujete mnoho kreativity – stačí napsat, co máte na mysli! Nechte to krátké a sladké, nebo to využijte jako příležitost ke kreativitě se slovy. Ať tak či onak, bavte se!

Co znamená „Gratuluji k vaší nové holčičce/chlapečkovi“?

Dopisy o miminkách mohou přicházet ze všech stran: členové rodiny, přátelé nastávajících rodičů, kteří chtějí poslat svou lásku; dokonce i neznámí lidé mohou srdečně blahopřát, když slyší, že někdo čeká (nebo nedávno měl) dítě.

Nejčastěji však pisatel pravděpodobně bude znát jednoho nebo oba nastávající rodiče osobně a může přidat pár slov o jejich vztahu k nim.

Co říkáš nové mamince?

-Za prvé, gratuluji! Stát se mámou je úžasný zážitek a budete to milovat.

-Zadruhé, nebojte se požádat o pomoc. Existuje spousta lidí, kteří vám rádi pomohou s čímkoli, co potřebujete.

-Za třetí, udělejte si čas pro sebe. Ujistěte se, že si každý den naplánujete nějaký čas jen pro sebe, abyste se mohli uvolnit a načerpat nové síly.

-Za čtvrté, užívejte si každý okamžik. Rodičovství je plné překvapení a úžasných okamžiků, takže si je všechny vychutnejte. Ještě jednou gratulujeme! Budeš skvělá máma!

Jak ukončíte kartu pro miminko?

Při ukončování karty pro miminko můžete použít následující. Nezapomeňte se vždy odhlásit s uzavřením a vaším jménem na konci každé karty:

Gratuluji k vašemu svazku radosti. Vše nejlepší do mnoha let lásky, smíchu a štěstí!

Přeji vám vše nejlepší při vstupu do rodičovství. Gratulujeme!

Posílejte vřelé myšlenky, které vám oběma pomohou tento vzrušující čas ještě zlepšit. Gratulujeme k čekání dvojčat! Doufám, že jsou oba zdraví a šťastní každý den svého života. Užijte si tyto chvíle, protože nebudou trvat věčně (i když vám to tak někdy může připadat).

Opatrujte se, [Vaše jméno], Gratulujeme k těhotenství! Kéž Bůh žehná malému zdraví, štěstí a skvělému životu. Oba budete skvělí rodiče! Gratulujeme!

Gratulujeme k čekání dvojčat! Doufám, že jsou oba zdraví a šťastní každý den svého života. Užijte si tyto chvíle, protože nebudou trvat věčně (i když vám to tak někdy může připadat). Opatrujte se, [Vaše jméno]

Přeji vám vše nejlepší při vstupu do rodičovství. Gratulujeme! Ať vám vaše nové miminko přinese mnoho radosti a lásky. Přejeme hodně štěstí do společné budoucnosti plné smíchu a štěstí! Bavte se hraním na maminku nebo tatínka – být zodpovědný se stejně přeceňuje.

Doufám, že v této době přechodu k mateřství/otcovství půjde všechno hladce… pokud jsem se z toho, že mám své děti, něco naučila, pak je to, že nikdy nic nejde podle plánu. Hodně štěstí!

Posílejte vřelé myšlenky, které vám oběma pomohou tento vzrušující čas ještě zlepšit. Gratulujeme k čekání dvojčat! Doufám, že jsou oba zdraví a šťastní každý den svého života. Užijte si tyto chvíle, protože nebudou trvat věčně (i když vám to tak někdy může připadat). Dávejte pozor – [Vaše jméno]

Gratulujeme k vašemu novému chlapečkovi nebo holčičce! Kéž najdete všechnu radost ze života, která přichází s rodičovstvím, a víte, jakým úžasným rodičem budete. Už teď vidím, kolik lásky mezi námi všemi je, když se dívám na naše společné rodinné fotografie. S přáním zdraví & štěstí vždy.

Poznámka: Zvažte přečtení našeho podrobného průvodce Jak mýt dětské vlásky ve vaně se šamponem, pokud narazíte na potíže s šamponováním vašeho dítěte.

Co mohu napsat na svou mateřskou kartu?

Je tolik věcí, které můžete napsat na mateřskou kartu. Můžete vyjádřit svou vděčnost za vše, co pro vás udělala, nebo jí jednoduše říct, jak moc ji milujete a oceňujete. Pokud je vaše matka věřící, můžete přidat biblický verš nebo jiné duchovní poselství.

Případně, pokud je vaše máma spíše vtipálek, můžete přidat vtipný citát nebo anekdotu. Bez ohledu na to, co se rozhodnete napsat, ujistěte se, že to vychází ze srdce!

Zde je několik nápadů, které vám pomohou začít:

„Mami, jsem vděčný za všechny oběti, které jsi pro mě za ta léta přinesla. Miluji tě a vážím si všeho, co jsi pro mě udělala.“

„Děkuji, že jsi tu pro mě vždy byl, i když jsem nechtěl, abys byl.“

„Všechno nejlepší ke Dni matek! Jsi ta nejlepší máma všech dob!“

„Miluji tě víc, než slova dokážou vyjádřit. Děkuji za všechno, co děláš každý den.“ -Lásko, [vaše jméno] (Je důležité nezapomenout na tuto část karty, protože ukazuje, jak moc pro nás znamená.)

~~~ Ukázková zpráva ~~~

„Mami, děkuji za všechnu tvou podporu a vedení v průběhu let. Vím, že být mojí matkou nebylo vždy snadné, ale nějak jsme to zvládli 🙂 Všechno nejlepší ke Dni matek od jedné šťastné dcery, která miluje její mamince moc!!“ – Love Always & Navždy,“ [vaše jméno]

A je to! Doufám, že se vám tyto tipy na psaní perfektní karty líbily. Pokud chcete další nápady, podívejte se na můj blogový příspěvek „Jak napsat přání ke Dni matek“.

~~~ Ukázková zpráva ~~~

Šťastný den matek Mami! Děkuji, že jsi tu byl vždy, když jsem tě nejvíc potřeboval, a že jsi tak úžasným vzorem v mém životě. Miluji, kolik času spolu trávíme děláním věcí, jako je vaření, nakupování nebo úprava nehtů – nejen, že se k ní cítím blíž, ale také nám oběma připomíná, proč je tak výjimečná!“ Love Always & Forever,“ [ tvé jméno]

~~~ Ukázková zpráva ~~~

Drahá maminko nejdražší…chtěl jsem ti jen dát vědět, že tě miluji víc než cokoli jiného na tomto světě. Díky za všechno! Všechno nejlepší ke Dni matek od jedné šťastné dcery, která svou maminku velmi miluje :)“ – Love Always & Forever,“ [vaše jméno]