Jak převést autosedačku Graco na posilovač s vysokým opěradlem

Jak převést autosedačku Graco na posilovač zad? Ať už jste rodič, který chce prodloužit životnost své autosedačky, nebo se jen snažíte ušetřit nějaké peníze, existuje mnoho důvodů, proč byste měli zvážit přeměnu svých dětských autosedaček Graco na podsedáky s vysokým opěradlem.

Chcete-li to provést, postupujte takto:

Krok 1. Chcete-li začít, nakloňte a zvedněte spodní část krytu na přední straně (oblast, kam jdou nohy vašeho batolete). Nyní můžete vidět dvě kovové tyče připevněné šrouby pod nimi.

Krok 2. Uvolněte je pomocí imbusového klíče a zcela je sejměte z jejich místa zvednutím za oba konce najednou, dokud nevypadnou.

Na každé tyči bude vedle každého otvoru pro šroub další otvory pro připojení buď L konektorů nebo horních popruhů, pokud je má váš model autosedačky. Pokud nemáte ani jeden z nich, pokračujte krokem tři pro instalaci bez L konektorů nebo horních popruhů.

Jak vyčistit město a vybrat místo?

K otření můžete použít čistou vlhkou houbu nebo hadřík. Ujistěte se, že se do švů vaší sedačky nedostane přebytečná vlhkost a pokud je to možné, nechte ji vyschnout na vzduchu.

Když potřebujete pomoc se skvrnami a pachy, právě teď milujeme Oxygen Bleach! Je bezpečný pro látky a stálobarevné materiály, jako jsou koberce, čalounická kůže.

Stačí vmíchat jeden šálek do dvou galonů teplé vody, která byla smíchána s přibližně třemi lžícemi jedlé sody (nezapomeňte se podívat na náš blog o tom, jak přidat kyslíkové bělidlo zde) .

Při aplikaci doporučujeme používat rukavice, protože má mírně kyselý zápach, ale po opláchnutí se nemusíte bát!

Použijte mokrý hadr/houbu k nanesení směsi Oxygen Bleach na povrch, dokud není zcela nasycen. Poté můžete nechat působit asi 30 minut v závislosti na tom, jak silné jsou skvrny, a v případě potřeby znovu namáčet roztokem. Po dokončení důkladně opláchněte vodou!

Jak rozebrat autosedačku Graco?

Chcete-li autosedačku Graco rozebrat, nejprve sejměte autosedačku ze základny. Chcete-li to provést, zatlačte na rukojeť umístěnou v přední části nosiče při zvedání a vyjměte jej ze základny.

Zatlačte na obě strany každého krytu přezky v blízkosti místa, kde jsou připevněny k oběma stranám obou bočních popruhů, dokud neuslyšíte, jak se rozepnou, takže jeden zůstane viset z popruhů.

Zatáhněte přezky dopředu směrem k nohám vašeho dítěte pomocí dvou rukou pro lepší pákový efekt přímo nahoře, kde jsou smyčky se sponami pod těmito oblastmi, se uvolní, jakmile se vypáčí dostatečně daleko od jejich kotevních bodů, což vám umožní odpojit všechny čtyři konektory popruhů/popruhů mezi konektory vašeho dítěte. oblast rozkroku a jeho ramena jejich stlačením k sobě.

Jak čistíte popruhy autosedaček Graco?

Existuje několik různých způsobů čištění popruhů autosedaček Graco. Jednou z nejoblíbenějších metod je použití saponátu a vody, které pomohou zabránit růstu bakterií v autosedačce vašeho dítěte po každém použití.

Další možností by bylo setřít dezinfekčním prostředkem na ruce nebo ubrousky, které obsahují alkohol; tato metoda funguje nejlépe na místech, kde by se jídlo mohlo zaseknout, jako jsou držáky nápojů nebo oblast přezky. Na obtížnější skvrny zkuste použít jedlou sodu na silné pachy.

Můžete také umístit několik suchých čajových sáčků přes noc, aby absorbovaly případné pachy, než je vyperete ve studené vodě se saponátem. A konečně, pokud žádný z těchto tipů nefunguje, možná je čas na nový potah na autosedačku! Nové tkaniny mají obvykle svěží vůni a budou se snadněji čistit.

Proč nemůžete na autosedačky používat ubrousky Clorox?

Jsou toxické. Ubrousky Clorox obsahují chlorové bělidlo, které může způsobit podráždění pokožky nebo chemické popáleniny, pokud se před použitím na povrchy, které mohou přijít do kontaktu s holou pokožkou, nezředí vodou. Při náhodném požití také představují riziko toxicity pro děti a domácí zvířata.

Clorox je jednou z nejoblíbenějších značek domácích čisticích prostředků, ale nejsou bezpečné pro použití u dětí nebo domácích zvířat, protože jejich dezinfekční ubrousky obsahují škodlivé chemikálie, jako je chlorové bělidlo.

Neměli byste mít problém najít přírodní alternativy v místním obchodě s potravinami! Tyto domácí čističe autosedaček si snadno vyrobíte sami, takže budete přesně vědět, jaké přísady do nich jdou – bez zbytečných toxinů!

Tyto přísady byste měli mít možnost vyzvednout v místním obchodě s potravinami a všechny jsou bezpečné pro děti a domácí mazlíčky!

Chlorové bělidlo je chemikálie, která při smíchání s jinými čisticími prostředky pro domácnost uvolňuje toxické výpary. Může se vstřebat kůží nebo vdechováním jeho par i při nízkých koncentracích a způsobit poškození vašeho nervového systému.

Díky tomu je nebezpečný v blízkosti dětí nebo domácích zvířat, protože neexistuje způsob, jak zjistit, jak moc budete vystaveni – tovární pracovníci nosí kompletní ochranné vybavení, ale ne každý má doma tento luxus.

Chlorové bělící ubrousky také představují rizika, jako je podráždění citlivé pokožky (jako u kojenců), dýchací problémy, alergie/imunitní poruchy (včetně astmatu) a pracovní rizika včetně rakoviny.

A konečně, tyto chemikálie jsou spojeny s narušením hormonů, což by mohlo vést k problémům s plodností, předčasné pubertě a dalším vývojovým problémům.