Co napsat chlapečkovi do knihy? Nápady

Co napsat chlapečkovi do knížky? Když čtete knížku svému malému chlapci, jsou určité věci, které budete chtít říct. Můžete zahrnout zprávy lásky, povzbuzení a blahopřání.

Zde je několik příkladů toho, co můžete napsat do knihy pro chlapečka:

– Jsi tak zvláštní a milované dítě. Neexistuje nic, co by vám mohlo zabránit v dosažení vašich snů. Jsem tak hrdý na muže, kterým se staneš. Gratulujeme k narození do tohoto úžasného světa! Kéž Bůh žehná vašemu životu štěstí a zdraví.

– Jsi úžasný syn a moc tě miluji! Od chvíle, kdy jsem tě uviděl, jsem věděl, že budeme navždy nejlepší přátelé. Je mi ctí, že si mohu říkat tvůj táta. Dokud budu žít, vždy tě budu milovat a budu tu pro tebe.

– Jsi slunce mého života! Chlapče, jsem nadšený, že tě vidím růst a učit se. Nemůžu se dočkat, až uvidím všechny ty úžasné věci, které uděláš. Ať je váš život plný štěstí, lásky a smíchu. Být mámou je jeden z nejúžasnějších zážitků v životě. Sledovat, jak rostete, byla taková radost. Cítím se tak požehnaný, že si mohu říkat tvoje máma.

Jak vyrobit látkovou knížku pro miminko

Nyní, když máte všechny zásoby, je čas začít vyrábět látkovou knížku pro miminko!

  • Prvním krokem je přeložení kusu látky napůl a poté šití podél okraje. Vytvoříte tak jednoduchý obal pro vaši knihu.
  • Poté vystřihněte několik stránek z jiného kusu látky. Můžete si je vyrobit libovolné velikosti, ale já bych doporučil něco kolem 11″ x 14″.
  • Poté každou stránku na jedné straně spojte. Vznikne tak malá brožurka, kterou může vaše dítě listovat.
  • Nakonec použijte pásku nebo šikmou pásku ke spojení stránek dohromady. A tady to máte – svou vlastní látkovou dětskou knížku!

Jak si vytvoříte dětský deník?

Nejprve potřebujete nějaké zásoby. Budete potřebovat deník nebo diář, pera nebo tužky a samolepky nebo jiné dekorace, abyste si knihu přizpůsobili.

Dále se rozhodněte pro formát deníku dítěte. Někteří rodiče se rozhodnou zaznamenat každý detail ze života svého dítěte, jiní se raději zaměří na konkrétní témata.

Ať už si vyberete jakýkoli formát, nezapomeňte si jej přizpůsobit! Ozdobte obal fotografiemi svého dítěte a přidejte stránky, které odrážejí osobnost vašeho dítěte. Zaznamenejte každý milník tak, jak k němu dojde, a zahrňte anekdoty a myšlenky o vaší rodičovské zkušenosti.

A co je nejdůležitější, nezapomeňte si zapsat všechny otázky, které máte, abyste se k nim mohli později vrátit. Jak vaše dítě roste, bude si rádo číst o svých raných letech ve svém vlastním deníčku!

Existuje aplikace pro dětskou knihu?

Existuje několik různých aplikací, které můžete použít k vytvoření dětské knihy. Jedna oblíbená aplikace se jmenuje Baby Album – My First Year. Tato aplikace vám umožňuje sledovat milníky vašeho dítěte, přidávat fotografie a videa a dokonce psát záznamy do deníku. Další možností je aplikace Milestone.

Tato aplikace vám umožní zachytit každý pohyb vašeho dítěte pomocí fotografií a videí a také sledovat jeho růst a vývoj v průběhu času. Pokud hledáte něco trochu méně vyspělého, je k dispozici také několik možností papírové dětské knihy. Ať už si vyberete jakoukoli trasu, nezapomeňte zdokumentovat všechny tyto výjimečné okamžiky!

Aplikace:

-Baby Album – Můj první rok

– Aplikace Milestone

Papírové dětské knihy:

– K dispozici jsou různé možnosti. Zkontrolujte místní knihkupectví nebo online prodejce.

-Některé oblíbené možnosti zahrnují The Baby Book od Dr. Williama Searse a Co očekávat v prvním roce od Heidi Murkoff a Sharon Mazel.

Poznámka: Pokud jste čerstvá maminka a chcete prozkoumat další způsoby koupání svého děťátka, podívejte se na návod, jak vyrobit mléčnou koupel pro miminko, kde najdete tipy, kroky a triky.

Jak vytvořím dětskou knížku online?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit dětskou knihu online. Jedním ze způsobů je použití webové stránky nebo aplikace, která vám umožní vytvořit digitální album života vašeho dítěte.

To může být skvělá volba, pokud chcete mít snadný přístup k fotkám a vzpomínkám svého dítěte odkudkoli na světě. Další možností je objednat si dětskou knížku na míru u internetového prodejce. Pro mámu a tátu to může být zábavný projekt, na kterém mohou společně pracovat, a výsledkem bude památka, kterou si vaše dítě bude pamatovat v nadcházejících letech.

A konečně, pokud hledáte něco jedinečnějšího, můžete zkusit vyrobit svou vlastní dětskou knihu pomocí scrapbookingových potřeb. Tato možnost umožňuje spoustu kreativity a přizpůsobení, ale bude to vyžadovat trochu více času a úsilí než ostatní dvě metody.

Nyní, když víte, jak vytvořit dětskou knihu online, je čas začít! Zde je několik tipů, které vám pomohou začít:

-Začněte shromažďováním fotografií a videí z dosavadního života vašeho dítěte. Může to být cokoli od milníků, jako jsou jejich první kroky nebo slova, až po každodenní okamžiky, které si chcete zapamatovat.

-Pokud k vytvoření alba používáte webovou stránku nebo aplikaci, nahrajte nejprve všechny fotografie a videa tam, aby byly připraveny, až přijde čas na rozvržení stránek.

– Vyberte si téma, které odpovídá osobnosti a zájmům vašeho dítěte. Pokud chcete něco modernějšího nebo rustikálního stylu, použijte místo toho jedno z těchto témat! Usnadní to navrhování stránek, protože vše do sebe již pěkně zapadá díky konzistenci v rámci každého prvku rozvržení (fonty použité na textových polích by se měly také shodovat).

-Při vybírání papírových výřezů z obchodů se scrapbookingem, jako je Michael’s Craft Store nebo Archivers, zkuste vybrat několik možností pro každou použitou barevnou paletu, aby byly během návrhu k dispozici různé velikosti, což umožňuje větší svobodu v tom, jak věci po dokončení celkově vypadají.

-Přemýšlejte o tom, jaké ozdoby budou na vašich stránkách vypadat dobře a podle toho je kupte.

-Při sestavování rozvržení stránky zkuste použít různé typy fotografií (zblízka, po celé délce), abyste získali rozmanitost ve způsobu zobrazení věcí v každém rozvržení. Nezapomeňte zahrnout také nějaké deníky! Může to být cokoli od krátkých popisů nebo citátů, které popisují, co se děje na obrázku (obrázcích).