Baby Pics: Jak pořizovat těhotenské fotografie doma

V tomto příspěvku budeme diskutovat o tom, jak pořizovat těhotenské fotografie doma.

Nedávno jsem byla na miminku a jedna z nastávajících maminek se ptala, jak si doma pořídit těhotenské fotky. Začala jsem přemýšlet o tom, jak ráda fotím své děti, a tak mě tato otázka nadchla!

Existuje mnoho různých způsobů, jak můžete zachytit těhotenství s dítětem v závěsu. Jednou z myšlenek je pořídit fotografie kolem vašeho domu nebo venku na společných procházkách. Další možností je zdokumentovat, jak se cítíte, tím, že vás někdo jiný vyfotí, když vaříte, čtete nebo jen tak visíte. Můžete dokonce chtít použít rekvizity, pokud je to vhodné pro roční období (myslím, že listy na podzim!)

Důležité je, že bez ohledu na to, jaký druh focení děláte, jde o to, jak se cítíte. Pokud je to vaše první dítě, tyto fotografie budou jedny z mála, které dokumentují, jak se v tomto období cítíte, protože jakmile přijde dítě, život se drasticky změní!

Rád vidím, jak lidé zdobí školku nebo co se rozhodnou dát do svého registru- ty věci jsou super osobní. A pokud je pro vás taková věc důležitá, v každém případě pořiďte spoustu obrázků.

Poslední bod, kterého bych se chtěla dotknout – nesrovnávejte se s fotkami ostatních z mateřství online nebo v časopisech! Každá žena vypadá jinak, když je těhotná, takže si nedělejte starosti s tím, jak dobře někdo jiný zvládá zachycení těhotenství, kromě toho, jak chcete zachytit SVÉ těhotenství.

Jaké výhody mohu získat, když se mi zastaví mateřská?

Pokud po ukončení mateřské nemáte nárok na dávky v mateřství, nemocenskou nebo dovolenou, pak se to považuje za příjem. Pokud jste v tomto období pracovali v Ontariu, budete si moci nárokovat částku kanadského zaměstnání.

Může se mě zaměstnavatel zeptat, kdy se vrátím z mateřské dovolené?

Ne. Kanadské zákony zakazují vašemu zaměstnavateli, aby se vás zeptal, kdy plánujete návrat z mateřské dovolené, ať už je stanoveno datum nebo ne. Váš zaměstnavatel nemůže tyto informace požadovat, protože musí respektovat právo zaměstnanců starat se o své zdraví a bezpečnost bez tlaku ze strany zaměstnavatelů, který je může negativně ovlivnit.

Pokud jsou práva zaměstnance narušena donucovacími otázkami týkajícími se jejich těhotenství nebo rodičovského stavu, mohlo by to vést k tomu, že budou proti nim podniknuty právní kroky podle § 74 písm. A) zákona o programech dávek pro těhotné pracovnice (PWBPA). Pokud organizace tyto zákony poruší, může jim být uložena pokuta až do výše 1 000 $ za den.

Rovněž se zaznamenává jako porušení, což znamená, že se ostatní organizace o porušení dozvědí a mohlo by to ovlivnit jejich schopnost obchodovat s jinými společnostmi.

Co dělá porodní sestra?

Porodní a porodní sestra poskytuje péči před, během a po porodu. Mohou být použity v různých prostředích, včetně nemocnic, klinik nebo porodních center.

Je nelegální pracovat na mateřské dovolené?

Ve Spojených státech je nelegální pracovat na mateřské dovolené. Je v rozporu s federálními zákony podle § 74 (a) zákona o programech dávek pro těhotné pracovnice (PWBPA). Pokud organizace tyto zákony poruší, může jim být uložena pokuta až do výše 1 000 $ za den.

Jaké některé věci dělá porodní sestra?

Porodní a porodní sestra poskytuje péči před, během a po porodu. Mohou být použity v různých prostředích, včetně nemocnic, klinik nebo porodních center.

Jak velkou výpověď musím dát zaměstnavateli po mateřské dovolené?

Možná budete muset dát zaměstnavateli výpověď dva týdny po mateřské dovolené. Vaše pracovní smlouva určí, kolik výpovědi je požadováno, ale nepřekračujte počet dní stanovený ve smlouvě, jinak byste se mohli vystavit riziku právních kroků a ukončení zaměstnání.

Co se stane, když se nevrátím včas do práce?

Pokud jste byli na rodinné zdravotní dovolené, bylo by vhodné neprodleně kontaktovat své personální oddělení, aby vám pomohlo s přeplánováním termínů a dalších relevantních podrobností týkajících se pravidel FMLA. Pokud tyto pokyny nedodržíte, může to mít za následek disciplinární opatření, jako jsou pokuty až do výše 1 000 USD denně, což je v rozporu s federálními zákony podle článku 74 písm. A).

Jak dlouho musím čekat na odpověď svého zaměstnavatele při podání žádosti o podporu v nezaměstnanosti?

Na své rozhodnutí budete muset počkat nejméně tři dny od data původního nároku.

Jaký je rozdíl mezi mateřskou dovolenou, rodičovskou dovolenou & amp; nemocenská?

Mateřská dovolená: je placené volno pro ženy, které nedávno porodily (nebo adoptovaly dítě). Může začít od šesti týdnů před termínem porodu do dvou týdnů po narození dítěte.

Rodičovská dovolená: poskytuje až 18 týdnů neplaceného volna z práce na péči o nové dítě nebo adoptované dítě, pokud je jim méně než pět let – zahrnuje to i období, kdy se rodiče vrací do práce na částečný úvazek. Matka se mohla rozhodnout nevracet se na plný úvazek do zaměstnání, ale i tak musí čerpat minimálně dva týdny mateřské dovolené.

Sick Leave: je placené volno za nemoc nebo úraz.