6 jednoduchých tipů, jak promazat starý kočárek s deštníkem

Mazání kočárku s deštníkem vám usnadní otevírání a zavírání a také pomůže s hladkým otáčením kol. Mnoho lidí si neuvědomuje, jak snadné je to udělat sami! Zde je 6 tipů, jak promazat starý kočárek s deštníkem.

Kroky k mazání starého kočárku s deštníkem

Pokud používáte tekuté mazivo (jako WD-40), najděte starý hadr nebo houbičku, které použijete jako aplikátor. Pokud používáte něco jako vazelínu, zkuste si ji položit na prsty a poté je promnout, aby se mazivo rovnoměrně rozdělilo mezi obě ruce, než se dotknete povrchu kočárku.

Mějte také na paměti, že některé kapaliny skvrny na tkaninách-takže pokud je to možné, mějte pod kočárkem deštník plastové části při aplikaci jakéhokoli druhu tekutiny, abyste se tomuto problému vyhnuli!

Krok 1. Naneste lubrikant na všechny pohyblivé části a spoje alespoň jednou za šest měsíců pouze papírovou utěrkou b) Pomocí hadru nebo houbičky setřete přebytečné mazivo, které se mohlo dostat na jiné části kočárku

Všimněte si také, kolik maziva nanesete na každou část; protože kočárky na deštníky jsou vyrobeny z látky a kovu místo plastu, je pro ně často obtížnější „dýchat“ a pojmou mnohem více olejů, než je vaše průměrná hračka.

To je důvod, proč je důležité aplikovat pouze jednu malou kapku najednou – budete chtít aplikovat dost, aby vše mohlo klouzat, ale ne příliš, aby se všechny ropné sloučeniny nakonec přilepily na látky!

Krok 2. V případě potřeby poté otřete papírovým ručníkem. Další vrstvu naneste za šest měsíců (nebo dříve, pokud je obzvlášť suchá/teplá).

Důležité: Používejte POUZE lubrikant na bázi silikonu, protože oleje prosáknou do látky a vytvoří olejový povlak, který není bezpečný pro malé děti.

Kroky k obnovení starého kočárku

Na kovový rám a plastové spoje naneste malou kapku lubrikantu na bázi silikonu * Přebytek setřete papírovou utěrkou. Opakujte kroky po dobu šesti měsíců nebo dříve, pokud je obzvláště suché/teplé.

Jak poznám, jak používat deštník?

Přečtěte si návod k obsluze, který byl dodán s vaším konkrétním produktem (nebo vyhledejte pokyny online)

Pokud ho nemůžete najít, navštivte web výrobce nebo kontaktujte zákaznický servis telefonicky nebo e -mailem. Měli by umět pomoci! Můžete se také podívat na náš návod, jak nejlépe sestavit nový kočárek: Jak sestavit deštník. Provede vás krok za krokem, jak by měla být sestavena, a ukáže, jak zajistit kola na místě. (sem vložte odkaz)

Jak udržuji svůj deštník v čistotě?

Nový deštník snadno vyčistíte tak, že jej po každém použití otřete vlhkým mýdlovým hadříkem nebo hadrem a necháte před uschnutím uschnout. Zabráníte tak vzniku plísní a také odstraníte bakterie, které by mohly způsobit plísně nebo jiné škodlivé látky, které mohou být pro děti nebezpečné.

Můžete také zvážit nákup dalšího krytu vrchlíku, pokud se obáváte vnějších prvků, jako je déšť, který ovlivňuje, jak dlouho váš produkt vydrží.

Co bych měl vědět při používání deštníkového kočárku?

Nejdůležitější věc, kterou byste si měli při provozu kočárku tohoto typu pamatovat, je bezpečnost. Kočárek by měl být používán pouze pro kojence a děti, které nemohou chodit, ale nepřekračují váhový limit.

Krok 1. Musíte se ujistit, že je vaše dítě řádně připoutáno, než vyrazíte na procházku nebo jakýkoli jiný druh činnosti s ním uvnitř kočárku.

Krok 2. Při běhu, chůzi po hrbolatém terénu atd. Vždy položte jednu ruku pod hlavu, protože to jim pomůže příliš se nehýbat a mohlo by dojít ke zranění, pokud by narazily hlavou o něco tvrdého (například o dlažbu).

Při používání deštníkového kočárku na površích, jako je písek nebo bláto, buďte opatrní, protože tyto se mohou snadno dostat do kol a způsobit tření, které by nakonec mohlo zastavit jejich hladký chod. “

Jak odstranit plíseň z textilu kočárku

Pokud je plíseň na povrchu látky, budete se jí muset zbavit. To nemusí být problém pro každého, protože pokud má váš kočárek plastové nebo kožené povrchy, tato příručka vám pomůže místo toho tyto druhy materiálů vyčistit.

Nejrychlejší a nejsnadnější způsob odstranění plísní z většiny tkanin by bylo použití domácího bělidla zředěného ve vodě (smíchání jednoho dílu bělidla s devíti díly vody).

Vždy byste měli vyzkoušet, kolik směsi použijete, než ji nanesete, nejprve nastříkejte malé množství na povrch, abyste se mohli ujistit, že nedojde k žádné změně barvy nebo poškození. Nejlepší čas na to je v noci, kdy slunce nesvítí přímo na materiál, který se pokoušíte vyčistit.

Nepoužívejte žádný prací prostředek ani mýdlo a před použitím se ujistěte, že je bělicí prostředek dobře smíchán s vodou. Aby tato metoda fungovala správně, měli byste na tkaninu kočárku s deštníkem položit ručník, abyste chránili její povrch před navlhnutím.