Jaké pojišťovny nechtějí, abyste věděli? 10 překvapivých tajemství odhaleno!

Přejděte na internet a zeptejte se sami sebe: „Jaké pojišťovací společnosti nechtějí, abyste věděli?“ nechoď nikam. Tento článek odhalí špinavé taktiky, které vám pojišťovny dělají.

Existuje deset věcí, o kterých byste měli vědět: nechtít mít právníka, peníze jsou jejich přátelé, používat případ na své straně, říkat nepravdivá tvrzení, vyjednavač hazardních her, vyhýbat se urovnání, nepřímé vyjednávání, profesionálové na jejich straně , vydělává peníze vaším případem a některými kontakty ve vládě.

Vím, že jste na toto téma docela zvědaví. Pojišťovací společnosti jsou dobře známé pro zásady finanční ochrany, na které se ptáte. S tímto je pro vás nezbytné znát níže uvedené špatné věci. Posuňte se tedy dolů a užijte si je.

10 zlých tajemství, která vám pojišťovny tají

Znát odpovědi na otázku „Co pojišťovny nechtějí, abyste věděli?“ je velkou výhodou, zejména při ochraně vašich investic a peněz před krádeží.

Obvykle se tato tajemství dostanou do centra pozornosti, když je vaše pojišťovna dostatečně útržkovitá, abyste si toho všimli. Možná nemají zájem pomoci vaší situaci s penězi, které jste jim zaplatili. Zde je deset tajemství, která nechtějí, abyste věděli.

Tajemství č. 1. Nechtít mít právníka

Pojišťovny chtějí evidentně jednat se slabomyslnými zákazníky bez zásadních znalostí práva a soudních sporů. Pojišťovny také hrozí, že se s vaším právníkem vypořádají, protože nemohou přinutit své špinavé taktiky k využití výhod vašeho případu.

Pokud řekli, že při řešení případu nepotřebujete zmocněnce, musíte být v této situaci skeptičtí. Možná se divíte, že samotná pojišťovna má své právníky pokaždé k dispozici.

Mezitím se zákazníkovi doporučuje, aby žádný neměl. V této situaci můžete ohrozit své peníze.

Tajemství č. 2. Peníze jsou jejich přátelé

Mluvit se svým pojišťovacím agentem je skvělé. Ve vašem případě však nejsou vašimi spojenci. Chtějí, abyste za pojištění zaplatili více, protože díky vašim penězům vydělají více. Stejně tak je na trhu pojištění, které vydělává peníze, nikoli vám pomáhá.

Také nechtějí, aby vám společnost zaplatila větší částku peněz, protože tato situace je pro ně nevýhodná. Pamatujte, že agenti, se kterými diskutujete, jsou tu pro vaše peníze.

V závislosti na situaci ji proto lze považovat za výhru nebo prohru.

Tajemství č. 3. Pomocí pouzdra na jejich straně

Když případ nyní existuje, může se vás pojišťovna pokusit oklamat, že nemáte nárok na jejich odškodnění. Pokusí se vám poskytnout dokumentaci, která potvrzuje, že jste v dobrém stavu a nepotřebujete žádné zacházení, a zaplatí vám méně peněz.

Tajemství č. 4. Říká nepravdivá tvrzení

Pojišťovna bude vytrvale dělat věci po svém. V této záležitosti vyzkouší vše, aby vyvrátili vaše tvrzení. Mohou předpokládat, že nemáte nárok na grant, protože jste před podpisem smlouvy zraněni.

Tajemství č. 5. Vyjednavač hazardních her

Pojišťovací agenti, s nimiž diskutujete, jsou vyškoleni k vyjednávání o využití vašich peněz. Stejně tak budou uzavírat obchody, které vás mohou tlačit, abyste s nimi souhlasili. Buďte v této situaci opatrní; je lepší zavolat svého právního zástupce.

Tajemství č. 6. Vyhnout se usazování

Pojišťovny zablokují věci, které nevyřeší vaši situaci. Pokud však máte zmocněnce, bude na ně vyvíjen nátlak, aby věci vzal na pravou míru a podle toho zabránil jakýmkoli právním škodám u soudu.

Tajemství č. 7. Nepřímá jednání

Jednat s pojišťovacími agenty znamená jednat s jejich právními zástupci. Samotní pojišťovací agenti jsou vyškoleni, aby vás přesvědčili, abyste své peníze vložili na jejich území, abyste udrželi podnikání v pořádku. Tito agenti jsou také školeni právníky a pojišťovacími odborníky, aby vám vzali peníze.

Tajemství č. 8. Profesionálové na jejich straně

Předpokládejme, že váš případ zahrnuje lékařský zákrok nebo nehodu. V takovém případě pojišťovna najme odborníky na ochranu vlastních finančních zájmů. Když pro společnost pracuje lékař, může váš nárok vyvrátit a přimět společnost, aby pro váš případ uvolnila malé částky peněz.

Tajemství č. 9. Vydělává peníze s vaším případem

Pojišťovny mají obchodní modely, které jsou založeny na vašich platbách. Žijí z vašich peněz; nikdy nevystupují v médiích, aby propagovali svou společnost. Díky tomu již pojišťovny dosáhly zisku pouze z vašeho měsíčního pojistného.

Tajemství č. 10. Použijte některá připojení ve vládě

Pojišťovny odloží své peníze na korupční opatření uvnitř vlády.

Mohou přesvědčit zákonodárce, aby vytvořili zákony a politiky, které je postaví na vyšší úroveň. Chcete -li se o tomto tajemství dozvědět více, přečtěte si článek s názvem „Pojišťovny utrácely více za lobbování, když Kongres debatoval o dotacích ACA a COBRA“.

Závěr!

Učení „Jaké pojišťovací společnosti nechtějí, abyste věděli?“ není tak těžké. Pomohlo by však, kdybyste byli v těchto situacích ostražití, kdyby pojišťovny nevzaly vaše peníze.

Pojišťovny mají tajemství: nechtějí mít právníka, peníze jsou jejich přátelé, používají případ na své straně, říkají nepravdivá tvrzení, vyjednavači hazardních her, vyhýbají se vypořádání, nepřímá jednání, profesionálové na jejich straně, vydělávají peníze vaším případem a někteří spojení ve vládě. Všimněte si toho.

Chcete si přečíst více? Můžete pokračovat a zjistit, co je integrovaná lednička. Bez ohledu na to jsem vděčný za to, že jste si našli čas a dozvěděli se tyto informace pomocí tohoto článku. Doufám, že jste měli jasnou mysl při čtení všech výše uvedených informací.