4 snadné kroky k rozložení baskytaru Eddieho Bauera

V tomto článku se dozvíte, jak rozbalit kočárek Eddieho Bauera. Kroky lze snadno a snadno sledovat.

Kroky k rozložení baskytaru Eddieho Bauera

Krok 1. Nejprve to první: ujistěte se, že v krabici ještě nejsou žádné kousky a že je vše vytaženo. Košík Eddie by měl mít dvě kolečka na každé straně a popruh na obou koncích spolu s návodem k použití a záručním listem. – Otočte celou věc tak, aby se stala vzpřímeně místo do strany, jako když se otevře.

Krok 2. Vytáhněte na jednom konci chlopni látky a otevřete ji pomocí polštáře nebo něčeho podobného, ​​abyste se ujistili, že se vaše prsty nedostanou dovnitř, když procházíte tímto procesem.

Krok 3. Rozložte obě strany úplně ven tak, aby byly proti sobě ploché a bez vrásek nebo mezer mezi nimi. Po dokončení by měl vypadat jako rozložený čtverec místo dvou oddělených polovin.

Krok 4. Spojte všechny čtyři rohy zaháknutím příslušných prstenů na sebe od vnějšího rohu dovnitř směrem ke středu, dokud nebudou dokončeny připevněné z každé strany každé čtvercové poloviny látky, aniž by odkryté části zůstaly volně viset kdekoli jinde podél okrajů .

Sklopte horní část, kde bude dítě ležet/spát, lícem nahoru.

Krok 1. Zastrčte přebytečnou látku pod každý roh místa, kde bude dítě ležet/spát obličejem nahoru, abyste vytvořili plynulý přechod pro jeho hlavu a nohy, které jsou nyní otočeny vzhůru k vám, jako by stály na obou nohách s nataženýma rukama přímo nad nimi před úrovní hrudníku vypadají jako tvar X.

Krok 2. Ujistěte se, že jsou všechny čtyři rohy rovnoměrně zastrčené pod sebou, takže nikde kolem nejsou žádné volné ani uvolněné záhyby, které by mohly způsobit poškození nebo nepohodlí vašemu dítěti, když je budete držet během tohoto procesu po jeho dokončení.

Krok 3. Sklopte spodní část směrem dolů k podlaze, kde už dítě nebude ležet/spát lícem nahoru, ale místo toho bude rozloženo zcela rovně na záda, aniž byste potřebovali další podporu od vás nebo od ručníku. Sklopte dolů a zajistěte jakoukoli volnou látku směrem k bradě dítěte, aby se zabránilo otevření úst a sklouznutí dolů do krku.

Krok 4. Nyní, když jste dokončili všechny tři záhyby, vytáhněte ruku nejblíže sobě a druhou volnou rukou se držte horní části hlavy (pokud se to udělá správně, bude to opačná paže/ruka), která je nyní zapnutá spodní strana těla po každém záhybu byla provedena, jak jsem zmínil dříve v předchozích krocích, dokud nezůstane jen malá část, kterou můžete uchopit.

Pevně ​​je položte lícem nahoru pod podpaží, i když tentokrát bez použití dalšího čistého suchého bavlněného ručníku, protože by již měly bezpečně odpočívat uvnitř jednoho připraveného na zavinutí, pokud to bude potřeba dnes večer nebo zítra, což byste nikdy neměli dělat.

Jak zjistit, zda je mému novorozenci v noci příliš chladno?

Novorozenec cítí chlad, když je jeho pokoj příliš chladný. Pokud vám ruce a nohy vašeho dítěte připadají jako led, jsou pravděpodobně příliš studené. Dobrá zásada: pokud vidíte dech svého dítěte, je v noci v místnosti příliš chladno!

Může být obtížnější zjistit, zda se malé dítě (do šesti měsíců) přes noc ochladilo, protože nedokáže regulovat tělesnou teplotu tak účinně, jak to dokážou starší děti nebo dospělí. Abyste tomu zabránili, oblékejte děti pouze do jedné pleny a pohodlně je zabalte do tenké přikrývky; nepoužívejte těžké přebalovací přikrývky, které by mohly omezit proudění vzduchu kolem jeho tváře a způsobit jeho přehřátí během spánku.

A co je nejdůležitější, udržujte v místnosti teplotu, která je vám příjemná. Pokud vám to připadá chladné, bude se vaše dítě pravděpodobně cítit ještě chladněji a bude se přes noc cítit nepříjemně; pokud se cítí příliš teplo, může lépe spát pouze v pyžamu.

Jako každé pravidlo: použijte svůj nejlepší úsudek a důvěřujte si! Víte, co je pro vaše dítě správné, lépe než kdokoli jiný.

Co mám hledat při nákupu Pack ‚n Play?

Při online nakupování na Eddie Bauer se ujistěte, že jste si prohlédli všechny naše úžasné produkty, včetně našich různých velikostí, které zahrnují klasické modely s více standardními funkcemi, jako jsou síťovaná okna nebo kojenecké vložky, spolu s většími verzemi nabízejícími další detaily, jako jsou hudební přehrávače zabudované do měnícího se plocha stolu!

Zastavte se dnes na jednom z více než 500 míst v Severní Americe nebo se podívejte do našeho internetového obchodu, kde získáte další informace o všech skvělých produktech, které můžeme nabídnout.

Jak pozvednout vedoucího basetů pro lepší spánek

Jednou z nejčastějších stížností rodičů, kteří používají kočárky, je, že jejich dítě nespí. Problém se obvykle projevuje rušivými spánkovými polohami dětí, které se zhoršují tím, že mají nízkou podestýlku nebo nepohodlnou matraci. Naštěstí existuje několik jednoduchých způsobů, jak můžete zvýšit hlavu dítěte, aby lépe spalo, aniž byste utratili cent.

Krok 1. Na boční straně kočárku stiskněte tlačítko naklonění.

Krok 2. Upravte kočárek na vhodnou výšku.