Jakou teplotu zahájit výsadbu v polytunnel

Polytunnel může být oázou snů farmáře. Jaká teplota začít s výsadbou v apolytunnelis je zásadní pro vývoj rostliny. Právě tam můžete mít ideální prostředí, včetně pohodlných dveří a uzamykatelných funkcí, abyste udrželi věci v těch nejlepších podmínkách. Ty vám umožní pěstovat větší rostliny pro celou rodinu.

S ohledem na to musí být známa správná teplota pro zahájení výsadby v apolytunnel. Teplota bude spolu s různými jinými ukazateli rozhodující, aby rostliny získaly správné úrovně, které potřebují, aby mohly růst v krásné produkty.

Jaká teplota je pro skleník nejlepší

Jakou teplotu začít vysazovat v apolytunnelis, maximálně asi 85 stupňů Fahrenheita. Samozřejmě se dostaví úpravy kvůli rozdílům mezi rostlinami. Pravidlo – musíte být schopni udržovat tuto teplotu konzistentní.

Jakou teplotu můžete začít vysazovat

Skleníky musí být především schopny využívat sluneční nebo sluneční energii, aby dokázaly ohřát okolí. Některé však mohou mít doplňkové zdroje tepla poháněné jinými zdroji, včetně elektrických ohřívačů a plynu. To je také v pořádku.

Podobně jako vaše auta se i interiér budovy může v teplých slunečných dnech rychle zahřát na více než 100 stupňů Fahrenheita, takže musí být na místě to, co potřebujete k regulaci teploty, nebo riskujete, že vaše rostliny uhynou. Vždy pracujte pro nejlepší zájmy vaší zahrady.

Ve sklenících musí být také umístěny ventilační otvory, což může být horní otvor, který otevírá poklop ve vašem stropu, nebo boční ventilační otvory, které mohou vytlačovat horký vzduch a přivádět chladnější vzduch. Můžete se rozhodnout použít ventilační otvory s automatickým nebo manuálním ovládáním.

Manuální ventilační otvory bývají cenově dostupnější, ale mějte na paměti, že musíte ventilační otvory otevírat a zavírat nebo během dne otevírat dveře a v noci je zavírat. Někteří lidé a jednotlivci si myslí, že to zůstává problémem a pro ty, kteří během dne pracují venku.

Zde můžete využívat automatické systémy. Pracují se senzory, které poskytují ideální teplotní rozsah, přes který se musíte kultivovat. Automaticky se mění podle požadavků prostředí s ohledem na změny ve struktuře počasí.

Může Apolytunnel získat příliš mnoho slunce

Chcete-li odpovědět na otázku, zda apolytunnel zajišťuje příliš mnoho slunečního světla, je třeba znát důležité ukazatele. Sluneční světlo je zásadní pro udržení dobrého zdraví rostliny.

Rostlina nemůže růst bez slunce; neexistují dva způsoby. Bez slunce by vaše semena nikdy nevyklíčila z půdy, natož aby rostla a plodila.

Využití sluneční energie

Skleníky jsou rovněž přítomny k využití solární energie na vyšších úrovních. Ty jsou většinou vyrobeny z čirého nebo skleněného plastu, ale můžete najít i jiné sady materiálů. Díky tomuto nastavení může zemědělec umožnit, aby do skleníku vstoupilo optimální množství slunečního světla.

Když slunce vstoupí, změní se na teplo, když narazí na zem nebo rostliny ve skleníku. Jelikož jsou tyto struktury utěsněny, může teplo na chvíli přetrvávat a ohřívat vzduch. Tyto výhody můžete realizovat v chladnějších měsících.

Odpolední sluneční světlo

Jaký význam má nyní odpolední sluneční světlo při výsadbě ve skleníku? Během léta to může být velmi užitečné, protože to může být intenzivní pro rostlinné rostliny, protože je pokryto sklem a umožňuje nepřímému světlu poškodit a zasáhnout rostliny.

Chcete-li vše vyvážit, můžete udělat, abyste založili listnaté stromy na západní straně skleníku, něco jako orientální vesmírné prvky, nebo instalovat filtry do vrchlíku, přičemž zimní světlo a podzim pronikají končetinami, aby nabídly teplo, jakmile bude teplota kapky. Tento kontrolní systém umožňuje řídit expozici světla ve skleníku.

Jaká teplota je pro rostliny příliš nízká?

Rostliny mohou také cítit chlad ve vzduchu a nemusí být skvělé pro svůj růst. Nechcete, aby byl váš produkt ovlivněn příliš nízkou teplotou. Vezměte na vědomí, že rostliny mají tendenci zmrznout, když jsou teploty po dobu pěti hodin 28 stupňů Fahrenheita.

Z tohoto pravidla přesto existují výjimky. Když vezmeme v úvahu jemné nové listy sazenic, mohou se vzdát své formy, když teploty klesnou na 33 stupňů Fahrenheita. Situace se mohou lišit od tropických rostlin, protože mají různé prahové hodnoty pro nízkou teplotu.

Pokud předpovídáte teploty nižší než 32 stupňů Fahrenheita, zakročte a ochraňte své rostliny. Bylo řečeno, že dokonce i 28 stupňů Fahrenheita může být pro vaši plantáž a vegetaci destruktivní.

Správa podle mrazu je nezbytná pro jemné rostliny, jako jsou begónie, impatiens, muškáty, papriky a rajčata.

Mohou se rostliny zotavit ze studeného šoku?

Ve skleníku se také mění podnebí. Pokud zjistíte, že jsou vaše rostliny poškozeny chladným šokem, jako odpovědný zemědělec nepropadejte panice. Při řešení tohoto problému s létajícími barvami je třeba postupovat následovně.

Nejprve se doporučuje odstranit rostlinu a co nejdříve ji přemístit do teplejší oblasti. Vezměte je do interiéru a okamžitě začněte se zimní přípravou. Nechte je v oblasti a zajistěte jim teplo. Tyto rostliny jsou odolné, ale jakmile se poškodí, mohou rychle zemřít nebo spadnout. Úplné uzdravení může trvat několik měsíců, ale při správné péči se odrazí zpět.

Kontrola teploty ve skleníku, aby se zajistilo, že tyto rostliny rostou správně, zahrnuje snahu zahradníka číst takové zdroje a pravidelně se věnovat skleníku. Tajemství je dostat ruce do zahrady a zašpinit se.