Jak pověsit závěsy na rolety bez hřebíků

Rolety se závěsem vám mohou pomoci zlepšit izolaci vašeho domova a zvýšit jeho soukromí. Nemluvě o tom, že to vypadá neuvěřitelně inovativně, a naučit se věšet závěsy na rolety bez hřebíků vám pomůže dosáhnout tohoto vzhledu bez dalšího poškození stěn. Nakonec všichni nesnášíme vrtání otvorů všude?

& nbsp;

Spárování svěží čiré látky přes krásné žaluzie je skvělý způsob, jak zmírnit její přísný vzhled a vytvořit uvolňující atmosféru. Poskytuje nejen esteticky výhled

ale může sloužit také praktickým funkcím.

Závěsné závěsy přes rolety

To, že máte zkušenosti s vrtáním otvorů, ještě neznamená, že k připevnění držáků tyčí můžete vždy použít hřebíky. V některých případech, zejména pokud jste pouhý nájemce, pronajímatelé zakazují svým klientům poškozovat jejich drahé zdi.

& nbsp;

Bez ohledu na to, zda je dům váš, nebo ne, vyvrtání příliš mnoha děr na stěny interiéru vyžaduje zbytečné zakrývání. Může to také způsobit problémy, pokud se rozhodnete vyzdobit svůj domov. Můžete si například uvědomit, že vyvrtané otvory jsou nerovnoměrné.

& nbsp;

Naštěstí existuje mnoho dostupných položek a dalšího záclonového hardwaru, který můžete použít k zavěšení těchto krásných a elegantních záclon bez nutnosti vrtáků a hřebíků. Jedním ze skvělých příkladů je namontovaný držák tyče závěsu.

Krok 1: Shromážděte své materiály

Změřte prosím šířku svých žaluzií a získejte záclonu, která dokáže zakrýt její délku. Měli byste se rozhodnout pro látku, vzor, ​​texturu a design. Ujistěte se, že dobře ladí nebo dobře doplňuje vaše žaluzie. Příliš silná závěsná látka může ve vašem pokoji navodit těžší nebo tmavší atmosféru ve srovnání s použitím čirých záclon.

& nbsp;

Pomocí šířky žaluzií určete, jaké závorky budete potřebovat. Měly by vypadat jako vaše normální konzola na závěsy, ale s prodlouženou rukojetí vzadu. Háček vám umožňuje zavěsit jej na horní část žaluzie, místo toho, aby byl přibitý na zeď.

Krok 2: Nainstalujte držáky.

Na rozdíl od vrtání nevyžaduje instalace montážních konzol nivelační, měřící a vrtací nástroje. Potřebujete jen šroubovák a trochu trpělivosti. Uvolněte šroub, který drží zadní část držáků pohromadě, a namontujte jej na horní část stropu žaluzií.

& nbsp;

Podle potřeby jej můžete posunout a upravit. Udělejte krok zpět a zjistěte, zda je na správném místě. Pomocí lepicích pásek 3M je můžete držet pohromadě a zabránit jim v klouzání po kolejnici. Utáhněte šroub a máte hotovo!

Krok 3: Zavěste závěsy

Vyberte si čistou látku a rozhodněte se, jak ji chcete zavěsit na žaluzie. Můžete zkusit běžný vzhled panelu pro klidnou a uvolňující atmosféru. K zasunutí závěsu na tyč použijte sponky, zadní poutka nebo látkové kapsy.

& nbsp;

Položte prut na držák, upravte látku a nyní jste se úspěšně naučili jak pověsit závěsy přes žaluzie bez hřebíků . Nezapomeňte, že byste si měli vybrat rám, který odpovídá hlavě vaší žaluzie. Neměli byste mít problém s hledáním nastavitelných závorek.

Používání příkazových háků

Háčky Command jsou další jednoduchou alternativou, pokud jde o zavěšení záclon bez hřebíků nebo jakýchkoli postupů vrtání. Obvykle se používají k zavěšení nástěnných maleb a fotorámečků.

& nbsp;

Bohužel nemůžete na příkazové háky zavěsit těžké materiály, protože má maximální váhu. Použijte čiré závěsy z hedvábí a šifonu, které zjemní vzhled. Naštěstí můžete tyto typy záclon snadno zavěsit na háčky příkazů v několika jednoduchých krocích.

Krok 1: Měření.

Pomocí pásky nebo pravítka určete šířku okna a rolet. To vám pomůže zjistit počet háčků, které budete potřebovat. U rozsáhlejších oken možná budete potřebovat večeři ve středu, což znamená použití tří nebo čtyř háčků.

Krok 2: Připojte háčky.

Jakmile budete mít stanovenou šířku, rozhodněte se, kam chcete háčky použít. Označte jeho umístění a opatrně připojte háčky příkazů. Začněte tím, že vezmete jeden z nich a odstraníte lepicí kryt. Přilepte jej na povrch a stiskněte alespoň třicet sekund.

& nbsp;

Opakujte stejný postup, dokud nejsou všechny háčky připevněny ke zdi. Další krok je zásadní pro zajištění toho, aby vaše velitelské háky nespadly příliš rychle. Můžete to nechat odpočívat? Háčky by měly zapadnout do třiceti až šedesáti minut, takže své pruty nezavěšujte hned.

Krok 3: Zavěste závěsy

Zasuňte závěs na tyče a opatrně jej nasaďte na háčky. Než budete pokračovat v tomto kroku, ujistěte se, že jste počkali alespoň třicet až šedesát minut. Upravte závěsy, dokud nebudete spokojeni s jejich vzhledem.

Upozornění: Dejte si pozor na váhu, kterou dáváte svým háčkům. Některé háčky s příkazem mohou pojmout pouze maximálně 5 liber. Pokud kolem vás pobíhají psi a kočky nebo děti a tahají za spodní část vašich záclon, nemusí být velitelské háčky ideální volbou pro závěsy a závěsy na podlaze.

& nbsp;

Stylové závěsy na roletách

Kombinace těchto dvou možností může dramaticky změnit vzhled místnosti. Jednoduše však položte jeden na druhého bez < span style = "font-weight: 400"> stylové vodítko způsobí, že místo elegantního bude vypadat dost chaoticky.

& nbsp;

Celkově se nebojte příslušenství. Nyní, když víte jak zavěsit závěsy na rolety bez hřebíků, můžete být kreativnější a inovativnější, pokud jde o úpravy oken.