Jak zvýšit produkci THC

Pokud se chcete naučit, jak zvýšit produkci THC, máte na výběr ze tří metod. Není žádným překvapením, že pěstitelé objevují způsoby, jak dosáhnout lepšího výnosu, ať už zvýšením terpenů nebo THC ve svých rostlinách. Níže najdete tři techniky, jak zlepšit THC ve vaší produkci.

THC nebo delta-9-tetrahydrokanabinol je kanabinoid, který najdete v marihuaně. Kvůli jeho účinkům na tělo je výsledná vysoká výjimečně jednou ze složek, které si pěstitelé cení. Vědět, jak maximalizovat jeho množství při pěstování konopí, je něco, co byste měli zvládnout.

Komplexní průvodce, jak zvýšit produkci THC

Proč byste měli zvýšit produkci THC svých plodin? Vyšší účinnost zajistí lepší výnosy, protože také ovlivňuje účinky vašich pupenů. Vysoké hladiny THC jsou vynikající pro ty, kteří pěstují lékařskou marihuanu, a pro ty, kteří chtějí dosáhnout vyšších mentálních a psychoaktivních účinků.

Metoda 1: Vyberte správnou rostlinu a kmen

První metodou, jak zajistit, že můžete maximalizovat množství THC vašich rostlin, je výběr samotného kmene. Možná tajemstvím úspěšného zvýšení produkce THC je seznámení se s tím, jak silný může váš závod získat. Pamatujte, že čím silnější je genetika vaší rostliny, tím pravděpodobněji bude produkovat vysoce kvalitní a silné pupeny.

Jak uplatnit své znalosti v genetice vašeho rostlinného kmene? Pokud můžete předpokládat horní hranici THC vaší skvrny, můžete podle toho použít níže uvedené techniky. Kmen, který může dosáhnout své nejvyšší úrovně potence pouze na 10%, by měl naznačovat, že nemůžete dělat žádné triky ke zvýšení jeho THC.

Pamatujte, že každá rostlina má genetické hranice a můžete jen zvýšit produkci THC těch, které vám to umožní. Můžete vyprodukovat vysoce silné rostliny, pouze pokud mají předpoklady k vysoké úrovni THC. V opačném případě budou jakékoli techniky zbytečné.

Metoda 2: Správná údržba

Poté, co máte zajištěné kvalitní kmeny, můžete řídit další věc, abyste zajistili řádnou péči o rostliny. Pouze nejlepší pěstitelské postupy vašim rostlinám pomohou dosáhnout maximální úrovně účinnosti. Pamatujte, že i když mají genetiku k produkci vysokých hladin THC, mohou se snažit toho dosáhnout, pokud nejsou v nejlepším zdravotním stavu.

Například kolísavé a extrémní podmínky prostředí budou pro vaše rostliny škodlivé. Můžete zvážit pěstování v oblasti polytunneland a udržovat pro ně stabilní prostředí pro růst. A pokud máte zdravé rostliny konopí, můžete se ujistit, že vám poskytnou silné pupeny z mnoha míst pro pupeny.

Co kromě stabilních vnitřních podmínek může ovlivnit účinnost? Zkontrolujte, kolik světla vaše rostliny přijímají během kvetení, a pokud je to nutné, zajistěte LED růstová světla k vytvoření silných pudů. Pamatujte, že silná světla zvýší potenci konopí.

Metoda 3: Správné postupy

Vaše výrobní postupy budou také hrát roli při zvyšování vaší produkce THC. Co to znamená, je kontrolovat, kdy sklízíte a jak si léčíte pupeny. Pěstitelé tyto praktiky často přehlížejí bez velkého přemýšlení, ale jsou v nich techniky, které vám poskytnou silné konopné pupeny.

Věděli jste, že sklizeň ve správný čas zajistí, že vaše pupeny budou na nejvyšší úrovni účinnosti? Nejlepší způsob, jak určit optimální dobu sklizně, je, když trichomy zbělely mléčně. To naznačuje, že pupeny jsou zralé a na nejvyšší úrovni potence, což je přibližně tři týdny během fáze květu.

A konečně, ošetření ovlivňuje kvalitu vašich pupenů. Tato praxe zahrnuje sušení pupenů a jejich nesprávné vysušení nevyhnutelně ovlivní jejich vůni a chuť. Spojení mezi sušením a produkcí THC spočívá ve výsledné kvalitě vašich pupenů.

Jak správně léčit pupeny

Jelikož jste se naučili důležitost správného vytvrzování, bylo by nejlepší seznámit se se samotným procesem. Obecně je vytvrzování stejně snadné jako sušení pupenů uvnitř vzduchotěsných nádob. Tajemstvím dosažení nejlepší kvality je však optimální prostředí pro sušení a skladování.

50% vlhká místnost při teplotě kolem 70 ° F by byla vynikající pro sušení vašich pupenů. Můžete zavěsit pupeny v místnosti a počkat deset dní, abyste zkontrolovali jejich suchost. Umístěte pupeny do nádoby a občas je otevřete, aby dosáhla vlhkosti kolem 65%.

Pupeny by se měly lepit, ale po týdnu začnou ztrácet vlhkost. Pokračujte v otevírání nádoby, ale s menší frekvencí a měli byste očekávat lepší kvalitu a účinnost po dobu až šesti měsíců. V tomto okamžiku je také můžete připravit na dlouhodobé skladování.

Závěr

Zvýšení obsahu THC ve vašich plodinách je prospěšné pro pěstitele a kupce. Můžete se naučit, jak zvýšit produkci THC pomocí tří metod, a jejich porozumění vám také pomůže zjistit, co ovlivňuje účinnost vašich pupenů. Začněte například výběrem kmenů, které mají vysokou účinnost.

Poté můžete použít správnou údržbu a postupy, které vašim plodinám pomohou dosáhnout této predispozice. Pamatujte, že zdravé rostliny jsou ty, které budou schopné dosáhnout své maximální úrovně účinnosti. Nakonec sklízejte ve správný čas a své pupeny pilně osušte, abyste zajistili kvalitu a silný výnos.