Jak zabránit přehřátí vašeho hobby polytunnelu

Potravinářští nadšenci, kteří vlastní ve skleníku skleníky, se mohou zeptat: „Jak udržet váš hobbypolytunnel před přehřátím?“ Nyní, když léto definitivně skončilo a přišel podzim, může být stále přítomen dopad slunce. Řízení tohoto problému lze snadněji říci, než udělat, takže je důležité najít cestu.

Udržování přehřátí Thepolytunnel

Aby nedocházelo k přehřívání polytunnelů, je pravidlem správné větrání. Zde jsou kroky, jak můžete skleník správně větrat, aby se nepřehříval.

Jedním ze správných způsobů, jak dobýt teplo, je nabídnout rostlinám dobré proudění vzduchu. Boční ventilační otvory, střešní ventilační otvory a odvětrávání žaluzie, stejně jako polytunneldoor, by vám měly být schopny zajistit potřebný pohyb vzduchu k ochlazení přehřátých rostlin.

Oblast vašeho střešního otvoru vám každé dvě minuty nabídne úplnou změnu vzduchu. Proporcionalita střešních větracích otvorů je považována za luxus pro mnoho skleníků, ale mohou se otevírat také k vašim dveřím a bočním větracím otvorům, což umožňuje dostatečný pohyb vzduchu.

Nezapomeňte, že teploty nad 27 stupňů Celsia mohou začít poškozovat vaše rostliny, takže připravenost teploměru vám umožní sledovat vaši situaci. Ve slunečné atmosféře můžete co nejdříve otevřít ventilační otvory a dveře a nechat je otevřené i v teplejších nocích. Můžete také zabránit vetřelcům pomocí sítí, které nepropouštějí nic jiného než opylovače.

Může být apolytunnel příliš horký?

Cokoli nad 32 stupňů Celsia může být pro polytunnel už velmi horké. I ty nejnáročnější plodiny a zelenina, jako jsou rajčata, kterým se při této teplotě nedaří, to mohou mít obtížné.

Proto je důležité pochopit správný teplotní rozsah pro rostliny, protože polytunnel může být příliš horký a může poškodit vaše rostliny.

Ideální teplota se také může u jednotlivých rostlin lišit. Proto je důležité si uvědomit ideální teplotní rozsah plodin, protože příliš horké skleníky mohou rostliny poškodit a také zkrátit vaše vegetační období, a tím snížit produkci plodin.

Nebojte se, protože o tom musíte vědět více podrobností.

Teplota a umístění

Ovlivňuje vaše umístění teplotu skleníku? Absolutně. Lidé v teplejším podnebí si musí být zvlášť vědomi toho, jak horké mohou být jejich skleníky. Například lidé, kteří vlastní skleníky ve státě Aljaška, mohou mít různé situace. Takže znalost ukazatelů, jak zabránit tomu, aby se váš hobby skleník nepřehříval.

Monitorování ThepolytunnelTemperature

Můžete použít některé nástroje. Čidlo teploty musí být chráněno před sluncem a světly, když jsou ve skleníku. V opačném případě můžete přístroj nechat nepřesně předpovědět teplotu.

Chcete-li pracovat na zařízení, musí být umístěno podél stálého proudu vzduchu. K dosažení tohoto cíle je jedním z ideálních řešení zajistit, aby byl termočlánek umístěn v krabičce odrážející jejich barvu.

Jakou teplotu mám udržovat ve skleníku?

Vezměte na vědomí, že ideální teplota ve vašem skleníku by měla být maximálně pouze 29 až 30 stupňů Celsia. První lekcí, jak udržet váš polytunnel před přehřátím, je tedy udržovat stabilní vnitřní teplotu .

Skleníky jsou zde, aby získávaly energii z paprsků slunce a ohřívaly vzduch interně, i když existují i ​​další, kteří se mohou rozhodnout povolit zdroje tepla poháněné elektrickými a plynovými ohřívači. Podobně jako u automobilů můžete v teplejších dnech zahřát interiér svých budov až na 100 stupňů Fahrenheita a regulovat teploty, abyste zabránili zabíjení rostlin.

Jak udržujete svůj hobbypolytunnel před přehřátím?

Za prvé, co je to hobby skleník? Pojďme se podívat na vlastnosti hobbypolytunnel s ventilací. Skleníky tohoto druhu mají větrací otvory, které jsou upgradovány z vašeho jednoduššího skleníku, což je krok směrem k vašim profesionálům a komerčním skleníkům.

A aby se váš hobbypolytunnel nepřehříval, je třeba se na něj podívat. Podle údajů o bráně SF je způsob, jak sledovat teplotu polytunneltl a udržovat polytunnel chlazený.

Existují rychlé a nákladově efektivní způsoby, jak odstínovat barvy a odfiltrovat sílu slunečního světla. Přineste další vrstvy, jak se léto vyvíjí, a poté je odstraňte, když se znovu ochladí. Odstínová barva vhodná pro skleníky, například skleníky s nenatřeným dřevem, z nichž pocházejí žaluzie a síťovina.

Kromě toho, mezi nejlepšími způsoby, jak dobývat teplo v polytunnelis, je nabídnout rostlinám dobromyslný proudící vzduch. Jedním z ideálních způsobů, jak to posunout dále, je využití ventilace, bočních nebo střešních větracích otvorů, přičemž polytunneldoors vytvářejí pohyb vzduchu, který může ochladit vaše přehřáté rostliny a plodiny.

<

Jak udržet svůj hobbypolytunnel před přehřátím zahrnuje provedení určitých kroků. Trvá to čas a odhodlání správně pěstovat a pěstovat plodiny, které hledáte. Šťastné zahradničení!