Jak pěstovat hrnec v Earthbox. Tipy pro úspěch

Pokud chcete znát nejnovější trendy v pěstování marihuany, ve třech odstavcích se dozvíte, jak pěstovat hrnec v earthbox. Růstový cyklus marihuany trvá ve skleníku osm měsíců a toto období můžete zefektivnit vyzkoušením jedinečné zahradnické metody. To je místo, kde se představuje earthbox a výhody, které může přinést ze SIP nebo ze zavlažovaného zahradnictví.

Než budete moci těžit z výhod pěstování hrnce v earthboxu, musíte se naučit používat tento SIP sázecí stroj, který by vám neměl trvat dlouho pochopit. Rostoucí trh s konopím dělá jeho pěstování hodným úsilím, ale musíte také objevit různé metody a najít pro vás nejvýhodnější. Pokud vám používání earthboxu může přinést větší užitek, stojí za to se dozvědět více o pěstování hrnce v této koryto.

Earthbox je koryto, které udrží půdu a vodu, ale používá samozavlažovací systém. Jeho velikost pojme přiměřený počet rostlin a jeho design zabrání chybám v zavlažování na straně zahradníka. Všichni víme, že přeplněné rostliny konopí mohou ovlivnit jejich kvalitu a zdraví, takže tento samozavlažovací box může být řešením, pokud svůj pot zaléváte často.

Jak pěstovat pot v Earthboxu pro začátečníky

Pěstování hrnce v earthbox je jednoduché, s některými úpravami z vaší strany pro optimální rostoucí požadavky na marihuanu. Vyberte si místo v polytunnel, které je optimální pro podmínky pěstování v květináči. Všimněte si, že toto místo je místo, kde rostliny zůstanou po celou sezónu, takže vybírejte moudře.

Sestavte zemnící skříň a vložte rostoucí médium dovnitř, přičemž se ujistěte, že v rozích není místo, které by pomohlo s prosakováním. Naplňte krabici stejným vlhkým pěstebním médiem, přidejte dolomit a promíchejte více médií. Poté vytvořte průchod pro hnojivo, které vložíte později.

Přeplňte zemní skříň vytvořením hromady vlhkého růstového média přes pás hnojiva. Poté přidejte kryt mulče černou stranou nahoru a vyřízněte do něj otvory. Zasaďte semena nebo sazenice do hrnce a poté pravidelně naplňujte nádrž earthbox.

Jak Earthbox funguje pro pot

Je důležité zdůraznit, že existuje spousta nastavení earthboxu. V jedné krabici můžete mít jednu nebo více rostlin v květináči, v závislosti na jejich velikosti a požadavku na prostor. Pěstování hrnce v zemní skříni vyžaduje, abyste pěstovali, provzdušňovali a zalévali rostoucí médium.

Tímto způsobem můžete pomoci kořenům posílit a pěstovat kvalitní a zdravé květináče. Pochopte, že konstrukce earthbox znamená, že spodní kořeny budou pít vodu, zatímco horní kořenový systém bude nasávat kyslík z půdy v horní části boxu. Rostliny navíc nebudou absorbovat více, než kolik potřebují, a protože voda je ve vrstvě oddělené od půdy, snižuje se také odpařování vody.

To znamená, že vám nehrozí riziko, že byste hrnkové rostliny pod vodou nebo pod vodou zalévali, a dokonce ani růst plísní a škůdci nebudou problematické. Celkově lze říci, že díky earthbox se pěstování hrnce rychle udržuje ve srovnání s tradičním pěstováním. Používáním apolytunnelů vaše umístění těchto boxů zabrání nevýhodám nevyzpytatelných venkovních výzev, které pomohou udržet optimální podmínky růstu.

Co je Earthbox?

Jak již bylo zmíněno dříve, earthbox je koryto se samozavlažovacím systémem. Díky tomu se podobá zahradnictví ve stylu SIP, díky němuž je pro rostliny pohodlnější přijímat vodu. Myšlenkou tohoto samozavlažovacího systému je, že místo zalévání přidáváte vodu přímo do kořenů svých rostlin.

Nedostatek odtoku v tomto systému pomáhá šetřit spotřebu vody. Proto můžete pěstovat hrnec v earthbox bez strachu z problémů se zaléváním. Ti, kteří jsou v horkém prostředí, mohou dokonce využívat zemní skříň, aby byla efektivnější z hlediska vody.

Výhody Earthboxu pro pot

Pro ty, kteří chtějí ušetřit čas na údržbě nebo začít pěstovat hrnec bez velké přípravy, je pro vás přímý Earthbox. Jak již bylo zmíněno dříve, je menší pravděpodobnost vzniku plísní a častá chyba údržby, kterou je zalévání. Konverzované konopí může být problematické, protože vede k nedostatkům v rostlině, prevenci rostlinných procesů a stresově vypadajícím rostlinám konopí.

Nevýhody Earthboxu pro pot

Lze s jistotou říci, že nejzřetelnější nevýhodou pěstování květináče v pozemské schránce je prostorové omezení. Plánování toho, kolik rostlin v květináči můžete vypěstovat, je zásadní pro úspěch. Pokud mají rostliny omezený prostor, může to způsobit zpomalení jejich růstu a nedostatek živin.

Závěr

Stále více pěstitelů se pouští do marihuanového průmyslu kvůli jeho rostoucí poptávce po legalizaci. Pro pohodlnější a přímější přístup se můžete naučit, jak pěstovat hrnec v earthbox. Zahradnictví ve stylu SIP je vynikající pro prevenci chyb při řízení, jako je například zalévání.

Pěstování květináče v earthboxu je navíc stejně rychlé jako sestavení všeho, včetně smíchání vlhkého pěstebního média a dolomitu. Před nasypáním růstového média do něj vložte hnojivo a poté pás hnojiva zakryjte krytem mulče. Nakonec zasaďte semínka a sazenice do vyříznutých otvorů na krytu mulče a máte hotovo.