7 nejlepších bobulí k růstu v Itálii

Itálie je slibná země, kde můžete pěstovat vynikající plodiny, jako jsou bobule. Pokud se zeptáte: „Jaké jsou nejlepší bobule k pěstování v Itálii?“ odpovědí by mohlo být spousta. Bobule patří mezi nejzdravější potraviny, které v okolí najdete. Na jejich zdravotní přínosy se můžete těšit.

Patří mezi nejzdravější potraviny, které můžete mít, protože jsou bohaté na antioxidanty, mohou pomoci zlepšit reakci těla na hladinu cukru, a tím je regulovat, mají vysoký obsah vlákniny, pomáhají bojovat proti izolaci, pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v těle, mohou chrání vás před rakovinou, je příznivý pro pokožku a může být uveden v několika receptech.

Pojďme se pustit do práce a zjistíme tyto bobule.

Bobule pěstované v italských polytunnelch

Itálie a USA mají v klimatu spoustu společného, ​​takže mnoho korelací odkazuje na podobné techniky, jak pěstovat nejlepší bobule? Pokud se snažíte mít tyto ve svých receptech, pak jste přistáli na správné stránce. Mezi bobule, které lze v zemi pěstovat, patří medovice, jahody, jahody, rybíz, angrešt, arónie a třešně. Na každou z těchto odrůd můžeme letmo zahlédnout. Přečtěte si spolu s příspěvkem.

<; Maliny

První jsou maliny. v Itálii jsou maliny jedlým ovocem z různých druhů rostlin z čeledi růží a název se vztahuje i na to, jak se rostliny objevují v zahradě. Jsou považovány za vytrvalé rostliny charakterizované dřevitými stonky.

Tyto plodiny mají čtyři různé barevné třídy, konkrétně červenou, černou, fialovou a žlutou, se dvěma zvyky během června a na podzim. Nejběžnější variantou jsou červenonosné červeně zbarvené maliny v Itálii. Červené maliny rostou nejlépe v zimních teplotách, v rozmezí -20 až 25 stupňů Fahrenheita.

<;Ořešeň

Medovka je plodina, která roste na místech, která jsou vystavena půldennímu slunci, nejlépe ráno. Rostou v částečných odstínech s lesy v okolí. Jsou také velmi odolné vůči chladu. Co to znamená?

Ovoce může tolerovat až -40 stupňů Fahrenheita. O ruských druzích je známo, že přinášejí ovoce dříve než japonské odrůdy meduňky, známé jako haskaps. S chladnou teplotou se jim v těchto podnebích dobře daří a zřídka v letních měsících.

<

Jahody jsou běžnou plodinou v pečivu, receptech a jiných pokrmech. Ale protože se jedná o bobule samo o sobě, stojí za zmínku také v této diskusi. v Itálii patří jahody k plodinám, které můžete nejlépe pěstovat v polytunnelů a zahradách.

V zemi se pěstují tři základní druhy jahod. Jednou z nejznámějších je červenonosná jahoda, která na začátku tohoto měsíce rodí ovoce jednou ročně. Přes toto jméno produkují plodiny během jarního a podzimního období.

Nejběžnější jsou denně neutrální rostliny, které produkují jahody po celou sezónu a jsou méně citlivé na světlo. Čím více než tyto rostliny vyprodukují, stejně jako u jiných plodin, tím menší budou tyto bobule. Pokud hledáte větší bobule, pak jsou pro vás červenonosné odrůdy.

<

Korintské rozinky, také známé jako korintské rozinky, jsou bobule sušeného typu s malými bezsemennými hrozny zvané Černý korint. Jsou oblíbenými přísadami do ovocných salátů.

Tyto rybízy mají různé barvy, konkrétně od rubínově červené po tmavě fialovou v hlubokých tónech, stejně jako průsvitné bílé možnosti. Chuť je obvykle kombinací kyselin a sladkosti s přiměřeným množstvím tříslovin, které mohou být pro ústa nepříjemné. To jsou také nejlepší ozdoby do dezertů.

<< Angrešt

A pak máte angrešt. Ty mají úctyhodné přínosy pro zdraví. Plodiny s vysokým obsahem vlákniny, ale s nízkým obsahem kalorií jsou vynikajícím zdrojem vašich antioxidantů, mohou pomoci regulovat hladinu cukru v krvi, dobře známé jídlo pro mozek, dobré pro srdce a lze je snadno přidat do jakéhokoli receptu.

Bush třešně

Bush třešně se pěstují velmi snadno a zábavně a nabízejí jednu z nejlepších alternativ k vašim třešní. Jsou to také krásné a chutné rostliny, které jsou neodolatelné.

Pokud jde o velikosti, jsou menší než běžná třešeň, a když jsou zasazeny, nabídnou vám pěkné květy, které mohou také stát jako okrasné rostliny.

<

V neposlední řadě je Aronia. Bobule Aronia je kategorizována jako listnatý keř, pokud jde o rostlinu, odkud pochází, původem z východní Itálie a bohatou na bažiny a místa mokrého dřeva.

Jak pěstovat maliny v Itálii: Podrobný průvodce

Od této chvíle budete seznámeni s užitečným postupným postupem při pěstování těchto bobulí v zemi. Začínáte s malinami. Většinu času získáte tyto podrobnosti se společnými body, ale jsou rozšířeny v mnoha různých odrůdách.

Bylo doporučeno, že možná budete muset začít s malinovými holemi asi rok starými od renomovaných jeslí. Jakmile to máte, můžete začít s výsadbou brzy na jaře. Pro ty, kteří jsou v mírných oblastech, mohou začít vysazovat během pozdního podzimu, což těmto rostlinám zajistí dobrý start.

S výsadbou v květináčích můžete začít v jarní sezóně, jakmile mráz pominul. Kroky zahrnují výběr místa, kde se malina zasadí, nalezení ideálního umístění, prořezávání, péče o maliny a ochrana před škůdci.

Jak pěstovat borůvky v Itálii

Borůvky jsou jiného typu a tyto varianty jste se naučili v předchozích diskusích. K pěstování borůvek obecně musí existovat perfektní umístění a kroky, jak se kultivovat.

Doporučuje se mít je na vlhké půdě se slunnými místy. Vždy tolerují stín a v těchto situacích se získávají nejlepší plodiny. Pokud je vaše zahradní půda zásaditého typu, můžete pěstovat plodiny v nádobách na komposty.

Jak pěstovat jahody v Itálii

Jahody potěší oči i chutě, ale nejdříve je musíte pěstovat a pěstovat. Pokud dáváte přednost získání z farmy na stůl, pak jste přistáli na správné stránce.

Nejprve musíte zjistit místo, kde se jahody pěstují. Poté musíte vybrat kontejner, kam je umístíte. Naplňte tyto nádoby ideální půdou, připravte své rostliny a nikdy se nezapomeňte o tyto rostliny postarat.

Nyní víte, jaké jsou nejlepší bobule k pěstování v Itálii, je nejlepší čas zkontrolovat, že Krostrade.com nabízí nejlepší polytunnels pro obytné i komerční prostory. Podívejte se na web ještě dnes a začněte nakupovat. Nejlepší zahrady máte na dosah ruky.