Kde je značka produktu na tempurpedické matraci

Pokud si nejste jisti, kde je značka produktu na matraci Tempurpedic, měli byste ji snadno najít na potahu matrace. Proč je značka důležitá? Protože jej můžete použít k získání více informací o produktu, který dostáváte.

Pamatujte, že je dokonce zakázáno odstraňovat značky z postelí a může obsahovat správný způsob čištění produktu. Pokud se také chcete dozvědět více o záruce a výměně matrace Tempurpedic, nechte se vést tímto článkem. Takže bez dalších okolků je zde vše, co byste měli vědět o štítcích na matracích.

Kde najdete značku produktu na tempurpedické matraci?

Štítek se zákonem o matraci na vaší posteli Tempurpedic je pod krytem zipu. Ale proč potřebujete vědět, kde se nachází? Tato značka obsahuje registrační číslo matrace a datum výroby. Tyto informace budete potřebovat při podávání reklamace, včetně kopie dokladu o koupi, rámu postele a informací o nadaci.

Jakmile je máte, můžete zavolat Tempurpedic nebo soubor online a zahájit proces reklamace. Můžete také očekávat, že e-mailem obdržíte kopii dokladu a fotografii vady záruky. Záruka však bude platná pouze v případě, že jste postel získali přímo od společnosti Tempurpedic nebo od autorizovaného prodejce.

Proč jsou důležité značky na matraci

Měli byste vědět, kde najdete štítek na matraci, bez ohledu na značku nebo typ. Maloobchodník by jej také neměl kvůli ochraně zákazníků odstranit. Ve skutečnosti je pro ně nezákonné odebírat štítky a štítky.

I když by vás nikdo nezatknul, pokud byste odstranili nově zakoupenou značku postele, ztratili byste tím důležité informace. Zahrnuje použité materiály, zemi původu, data výroby, hořlavost a upozornění, abychom jmenovali alespoň některé. Najdete také procenta materiálu, abyste věděli, jak se správně starat a čistit matraci.

Jak zaregistruji svoji tempurpedickou matraci?

Zpět na to, jak můžete používat svůj produktový štítek Tempurpedic, musíte vědět, jak svůj produkt zaregistrovat. Registrací získáte výhody a proces je poměrně přímočarý. Matraci můžete zaregistrovat, pouze pokud je přímo od společnosti Tempurpedic nebo od autorizovaného prodejce.

Jednoduše přejdete na jejich web a vyplníte formulář. Zahrnuje vaše jméno, adresu, e-mailovou adresu, telefonní číslo, podrobnosti matrace a datum nákupu. Také musíte uvést konkrétní produkt, který máte, uvedením sériového čísla, které najdete na štítku.

Mají tempurpedické matrace doživotní záruku?

Tempurpedic postele nabízejí 25letou omezenou záruku, pokud jste si ji zakoupili před 1. březnem 2014. Na matrace a ploché základy se v současnosti vztahuje 10letá omezená záruka na výměnu. Pokud se záruka vztahuje na vadu, společnost ji opraví nebo vymění bez odpočtu.

Vezměte na vědomí, že záruka Tempurpedics se nevztahuje na problémy podle vašich preferencí pohodlí nebo pokud se měkkost postele zvýšila, protože neovlivňuje odlehčení tlaku nabízené matrací. Můžete také očekávat fyzické poškození skvrnami, slzami nebo nesprávným zakrytím základny a rámu. A pokud jste koupili postel jako předběžně upravenou nebo dříve vlastněnou, nebude vyměněna ani opravena.

Jaká je politika vrácení matrací Tempurpedic?

Tempurpedic se může pochlubit uspokojivým hodnocením 95% se svými postelemi. Společnost nicméně nabízí 90denní vyzkoušení svých matrací. Produkt můžete otestovat, a pokud nejste během prvních 90 nocí spokojeni, můžete jim zavolat a požádat o doporučení.

Společnost Tempurpedic vám může navrhnout návrhy týkající se vašich obav. Pokud vám stále nevyhovuje kvalita produktu, vrátí vám peníze po odečtení poplatků za dopravu. Ale co když jste se rozhodli jít s produktem? Jakmile dokončíte prvních 90 nocí, poběží 10letá záruka.

Jak často by měla být vyměněna tempurpedická matrace?

Při správné péči a údržbě může matice Tempurpedic vydržet až 15 let. Myslíme si, že je to působivé ve srovnání s tím, co obvykle můžete očekávat u jiných postelí. Než však budete uvažovat o výměně matrace, nemusíte na toto množství let čekat.

Pamatujte, že bez ohledu na typ matrace musíte vždy zajistit, aby udržovala dobrou oporu pro vaše tělo. Pokud se často probouzíte s bolestí těla, mohlo by to znamenat, že nespíte na rovném povrchu. Vaše páteř již není v noci v neutrální poloze, takže nejste ve správné spánkové pozici.

Vždy zkontrolujte, zda nedochází k prohýbání, promáčknutí nebo hrudkám, abyste věděli, kdy vyměnit postel. Skvrny a pachy, které nemůžete odstranit, mohou také signalizovat, že je čas pořídit si novou matraci. Celkově se o postel vždy starejte, aby vydržela déle.

Závěr

Po zakoupení postele Tempurpedic nezapomeňte zkontrolovat její štítek. Ale kde je značka produktu na tempurpedické matraci? Naleznete jej na obálce a obsahuje informace, které můžete použít pro záruku a registraci.

Chtěli bychom vám připomenout, že bez ohledu na značku vždy zkontrolujte, zda má matrace, kterou kupujete, neporušenou značku. Je v rozporu se zákonem prodávat něco bez značky nebo nechat to odstranit. Považujte to za součást ochrany kupujících.