Jakou matraci používají luxusní hotely: 3 nejlepší typy

Pokud chcete vědět, jakou matraci používají luxusní hotely, objevili jsme tři nejběžnější typy. Jsou to vnitřní pružiny, pěna a hybrid. Níže také budeme diskutovat o druhu použití luxusních hotelů s matracemi na konkrétních příkladech z prestižních hotelů. Na konci tohoto čtení zjistíte tajemství luxusních postelí v hotelu.

Když už jsme u toho, zajímá vás také značka matrací Sheraton? A co matrace používaná společností Hampton? Pokud máte na mysli konkrétní hotel, zkuste náš vyhledávací panel a možná zjistíte, jakou postel používají.

Jaký druh matrace používají luxusní hotely?

Innerspring

Některé luxusní hotely používají do svých pokojů matrace z nejkvalitnějších pružin. Obvykle se jedná o jednotlivě zapouzdřené cívky, které poskytují nejlepší pocit vznášení s minimálním přenosem pohybu pro uživatele. Matrace innerspring v luxusních hotelech jsou navíc modernizovány, protože je výrobci matrací vytvářejí pomocí pečlivě vybraných materiálů a specifikací od renomovaných hotelových nemovitostí.

Pěna

Pěnové postele jsou nejběžnější, které v luxusních hotelech uvidíte. Například Tempur Sealy používá svůj podpisový pěnový materiál s názvem Tempur pro matrace určené pro hotely. A ve srovnání s vaší tradiční pěnovou matrací mají pěnové postele v luxusních hotelech jádro postavené tak, aby se zabránilo brzkému dojmu těla a prohýbání.

<~Hybrid

Luxusní hotely a další prestižní hotely používají hybridní matrace, aby vynikly ve zbytku konkurence. Postele dostanou na míru podle potřeb a preferencí hostů. Kombinace paměťové pěny a vnitřního pružiny je ideální pro podporu, aniž by došlo ke ztrátě odpružení pro odpočinkovou noc.

Jakou matraci používá většina luxusních hotelů?

Mezi značky luxusních hotelových matrací patří Simmons a Sealy. Simmons má dokonce Beautyrest Hospitality, zatímco Sealy má Tempur Sealy Hospitality. Tito známí výrobci matrací mají sbírky schválené hotelem a u jejich věrných zákazníků můžete dokonce najít svůj oblíbený pětihvězdičkový hotel.

Four Seasons

Matrace v hotelech Four Seasons je polohovatelná a tuto funkci mohou nabídnout díky své celkové konstrukci. Luxusní hotely navíc obvykle umožňují hostům vybrat si svou pevnost ve srovnání s jinými hotely, které nabízejí pouze střední firmu. Pokud chcete zjistit, jak lze postel Four Seasons nastavit, můžete navštívit náš článek o tom.

Fairmont

Typ matrace v hotelech Fairmont je gelová paměťová pěna, ale mají také polštářovou postel. V důsledku toho můžete v luxusních hotelech zažít jedinečnou měkkost bez nevýhod zadržování tepla nebo dojmů z těla. A tyto vlastnosti kvality jsou samozřejmě možné pouze tehdy, pokud matraci vytvoří zavedení výrobci, kteří v pohostinství působí již dlouhou dobu.

Hyatt

Matrace Hyatt je postel s polštářem a kdo je pro ni vyrobil, můžete zjistit v našem kompletním článku o této oblíbené hotelové posteli. Všimněte si, že vždy můžete pochopit, jak si luxusní hotely, jako je Hyatt, vybírají své matrace, když zjistíte jejich důvěryhodnou značku matrací. Věděli jste, že mají dokonce i druhou verzi?

Jakou tvrdou matraci hotely používají?

Pevnost hotelové matrace je obvykle střední. To je výhodné pro hotely, protože středně pevná bude fungovat téměř pro všechny typy pražců. Některé hotely však nabízejí hostům ubytování, kde mohou získat něco měkčího nebo pevnějšího.

Jaká je nejpohodlnější hotelová matrace?

Podle pochvalných recenzí hostů mezi nejpohodlnější hotelové matrace patří Marriott, Hilton, Fairmont, Westin a Ritz Carlton. Bude nemožné je zařadit, protože pohodlí se u každého člověka liší. Celková konstrukce a kvalitní materiály těchto hotelových matrací jsou však důvodem, proč mají nejvyhledávanější postele.

Jak si hotely dělají postele tak pohodlné?

Hotely mohou dosáhnout pohodlných lůžek ve srovnání s tím, co máme doma, pomocí osvědčeného účinného vzorce. Za prvé, matraci vyrábějí spolehliví výrobci na míru. Poté hotely obvykle přidávají matraci, aby zvýšily své pohodlí.

Odtamtud budou používat prostěradla, šidítka, peřiny, polštáře a další lůžkoviny vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Nejběžnější je péřové polštáře a peřiny a na ostatní materiály použijí nejměkčí látky. Nakonec celková atmosféra místnosti podporuje, aby byl váš pobyt maximálně relaxační.

Jak mohu z postele udělat luxusní hotel?

 • Zvažte pořízení matrace z hotelových sbírek nebo si najděte model s podobnou kvalitou
 • Investujte do spolehlivého základu matrace a vylepšete si postel matrací
 • Používejte vysoce kvalitní potahy, šidítka a polštáře
 • Dopřejte si v ložnici odpočinek tím, že použijete nábytek, světla, aromatické látky nebo dokonce uklidňující hudbu
 • Jak často hotely vyměňují matrace?

  Hotely obvykle vyměňují matraci každé tři roky. Některým může trvat i pět let, než budou potřebovat výměnu, zvláště pokud kvalita postele není náchylná k rychlé ztrátě struktury. Měli byste však mít jistotu, že si hotely udrží vaše pohodlí a bezpečí výměnou matrace, jakmile to bude potřeba.

  Závěr

  A to je vše! V tomto článku jsme odpověděli na to, jaké matrace luxusní hotely používají, a zjistili jsme, že jsou vnitřní, pružinové a hybridní. Také jsme se dozvěděli, že většina hotelů důvěřuje společnostem Simmons a Sealy a že nejběžnější firemní úroveň hotelových lůžek je střední.

  Doporučujeme zkontrolovat kolekce hotelových matrací známých značek matrací, abyste zjistili, zda je váš oblíbený hotel jedním z jejich zákazníků. Ostatně i matrace používané v luxusních hotelech se dají koupit pro domácí použití. Pokud máte další dotazy týkající se hotelových matrací a tajemství, zanechte nám komentář!