Která online matrace je nejlepší: 5 nejlepších značek

Pokud chcete vědět, která online matrace je nejlepší, objevili jsme pět značek, které je třeba zkontrolovat. Pochopitelně může být zastrašující koupit postel online. Budeme však diskutovat o těchto postelích, které mají fantastické recenze od kupujících.

Doporučujeme také, abyste si zkontrolovali nejvhodnější dobu pro nákup matrace. Kdo ví? Koupí postele online ve správný čas můžete získat další úspory a zdarma!

Jaká je nejlepší online matrace?

Avokádová zelená

Mezi nejlepší online obchody s matracemi, kde si pořídit postel z přírodního latexu, patří avokádo. A kromě toho, že je ideální pro ty, kteří chtějí ekologický výrobek, měla by být zelená matrace z avokáda také zahrnuta do vašeho seznamu nejlepších online matrací, které chcete získat. Existuje dokonce i veganská verze bez vlny, pokud je to něco, na čem vám obzvlášť záleží.

Postel Avocado Green obsahuje GOLS organický certifikovaný latex a GOTS certifikovanou vlnu a bavlnu. A protože je na stupnici pevnosti hodnoceno na 7, bude se většina pražců při používání cítit pohodlně a podporována. Matrace Avocado Green také přichází s bezplatnou dopravou, roční zkušební verzí, 25letou zárukou a možností doručení do domova pro vaše pohodlí při nákupu postele online.

Brooklyn Aurora

Pokud chcete získat kalifornskou královskou postel online, zvažte Brooklyn Aurora Hybrid od Brooklyn Bedding. Je to jedna z nejlepších matrací Cal King, kterou můžete získat, a nákup jedné online od této společnosti vás nebude bolet hlava. Aurora Hybrid je dokonce k dispozici v jiných velikostech, jako je split Cal king, RV king a RV palanda.

To, co dělá z Brooklyn Aurora fantastickou postel, kterou si můžete pořídit, je výběr úrovně pevnosti, která je ideální pro váš typ těla a polohu pro spánek. Zamilujete si také vrchní vrstvu pěny CopperFlex, která díky antimikrobiálním vlastnostem zmírňuje tlakové body. Povlečení Brooklyn dodá matraci v krabici a bude dodávána se zkušební verzí na 120 nocí a 10letou zárukou.

Saatva Classic

Když mluvíte o nejlepších online matracích, můžete očekávat, že klasická matrace Saatva bude jednou z nich. Tato postel s pružinou je vlajkovou lodí společnosti Saatva, což znamená, že nebude neuspokojivá. Matrace Saatva Classic je dodávána s vrchním polštářem Euro dle vašeho výběru tuhosti pro úlevu a pohodlí, paměťovou pěnou s vysokou hustotou, prodyšným potahem z organické bavlny a odolným a citlivým systémem dvou cívek.

Při objednání online získáte zkušební verzi na 180 nocí, 15letou záruku a bezplatné doručení a nastavení na pokoj u Saatvy. Pro větší pohodlí je dokonce možné získat zdarma odstranění matrace a základů. A protože Saatva ví, že někteří lidé si stále nejsou jisti online matracemi, můžete se podívat, kde matrace Saatva vyzkoušet.

Leesa

Chcete online matraci, která je ručně vyrobena a vyrobena na zakázku v USA? Zvažte originální matraci Leesa, která je také k dispozici za příznivou cenu. Jedná se o postel ze 100% pěny, která se přizpůsobí vašemu tělu, aniž by vám bylo horko.

Třívrstvé lůžko Leesa Original využívá nahoře chladivou pěnovou vrstvu, uprostřed paměťovou pěnu a podpůrný pěnový základ. Pokud se obáváte chemikálií, potěší vás také, že Leesa má certifikaci CertiPUR-US. Pak můžete očekávat, že získáte tuto online postel s bezplatným doručením, zkušební verzí na 100 nocí a 10letou zárukou.

Nektar

Mezi nejlepší matrace velikosti queen, které si můžete koupit, patří Nectar. A věděli jste, že matrace Nectar Premier může být také vaším dalším online modelem, který můžete vyzkoušet? Pokud to načasujete správně, můžete dokonce získat tuto postel s příslušenstvím v hodnotě 498 $.

Nectar Premier je matrace z paměťové pěny bez očekávaných nedostatků tohoto materiálu, jako je uchování tepla. Místo toho budete těžit z pohodlí kolébky Nectaru a minimálního přenosu pohybu, což je ideální pro páry, které sdílejí postel. Při online objednávce bude vaše matrace Nectar Premier vybavena 365denní zkušební verzí, zárukou Forever a bezplatnou dopravou a vrácením.

Vyplatí se online matrace?

Online matrace stojí za to, zejména pro ty, kteří nemají čas nebo nechtějí navštívit kamenné obchody. Můžete také snadno sledovat prodeje v konkrétní data a snadno si koupit postel v pohodlí domova. A protože obchod neutrácí za prodejní personál, skladování a umístění, bude konečná cena matrace nižší než v obchodech s matracemi.

Bojíte se, že si koupíte postel, aniž byste ji nejprve vyzkoušeli? Poté si pro jistotu zkontrolujte zkušební dobu značky a zásady vracení zboží. Většina značek nabízí na vyzkoušení postelí přibližně tři měsíce, takže je můžete rychle vrátit nebo vyměnit, pokud vám to nevyhovuje.

Která matrace je nejlepší v krabici?

Když přemýšlíte o nejlepší matraci v krabici, Casper Original může být to, co hledáte. Je to matrace z paměťové pěny a sleduje trend zasílání v krabici. Tímto způsobem bude nastavení při dodání jednodušší než stěhování objemné matrace.

Proč je Casper Original nejlepší matrací v krabici? Jedná se o prodyšné pěnové lůžko, které využívá několik zón k zajištění vyrovnání páteře. Můžete jej také bezplatně vrátit pomocí 100denní zkušební verze Casper.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, která online matrace je nejlepší, zvažte Avocado, Brooklyn Bedding, Saatva, Leesa a Nectar. Tyto online obchody nabízejí užitečné zásady doručení, vyzkoušení a záruky pro váš klid.

Potřebujete další pomoc s pořízením nové postele? Při nákupu matrace si položte tyto otázky.