Jakou matraci používá Marriott Courtyard: 2

Pokud chcete vědět, jakou matraci používá Marriott Courtyard, je to hotelová matrace Courtyard. Tempur Sealy má také exkluzivní kolekci Marriott, kde zahrnují Marriott Courtyard jako jednu z vlastností Marriott, které používají ortopedicky navrženou matraci. Pokud ale chcete matraci Courtyard, můžete si ji objednat přímo v Shop Courtyard.

Pravděpodobně také víte, že značkou matrací Marriott je Simmons, která vytvořila jejich stále oblíbenější postel Marriott. Zajímají vás matrace používané v jiných hotelech Marriott? Vyzkoušejte náš vyhledávací panel pro váš oblíbený hotel Marriott, nebo zkontrolujte tento typ matrace, který Sheraton používá po tomto článku.

Jaký druh matrace používá Marriott Courtyard?

Nádvoří matrace

Postel Courtyard je matrace používaná v hotelu Marriott Courtyard. Tento model je speciálně navržen pro hotely Courtyard a je k dispozici pouze v těchto hotelech. Majitelé domů mohou dokonce zvážit pořízení této exkluzivní matrace Courtyard pro vlastní ložnici návštěvou Shop Marriott nebo konkrétně Shop Courtyard.

Hotelová postel Courtyard je v podstatě matrace s kapesní cívkou. Je vyhledávaný, protože se neklesá a nevytváří pohybové potíže tak snadno jako jiné matrace. Luxusní se budete také cítit s vrchní vrstvou diamantového všívání.

Artesia HD

Tempur Sealy má exkluzivní kolekci Marriott a jejich postel Artesia HD se používá také v hotelu Marriott Courtyard. Více najdete v Residence Inn, Fairfield, Autograph Collection a dalších hotelech pod Marriott. Artesia HD je ortopedická postel navržená společností Sealy Posturepedic pro ještě více nemovitostí Marriott, jako jsou JW Marriott, Renaissance Hotels a Springhill Suites.

Za zmínku také stojí, že společnost vyrábějící matrace má také exkluzivní kolekci Hilton. Marriott i matrace používané v hotelech Hilton získávají od svých hostů nadšené recenze, takže si můžete kdykoli prohlédnout jejich kolekce od Tempur Sealy. Zkuste například porovnat matraci v Marriott Courtyard a značce matrací Hilton Garden Inn.

Co je matrace používána hotelem Marriott’s Residence Inn?

Marriott’s Residence Inn patří mezi hotely Marriott’s Longer Stays, takže postel, kterou používají, je speciálně navržena pro hosty, kteří je chtějí používat dlouhodobě. Proto není divu, že značka matrací Residence Inn by Marriott je Tempur Sealy. A pokud vás zajímá, jaký typ matrace používá Marriott’s Residence Inn, je to Artesia HD by Tempur Sealy Hospitality, která se nachází v jejich exkluzivní kolekci Marriott.

Proč je Artesia HD ideální pro prodloužené pobyty, které Marriott využívá také u několika nemovitostí? Tempur Sealy se pyšní trvanlivostí této matrace díky podpůrnému jádru, pěnám s vysokou hustotou a základům pro pohostinství. A samozřejmě, jak hosté, tak úklid domácnosti si tuto postel zamilují díky jejímu ortopedickému designu, podpoře okrajů, antimikrobiálním a voděodolným tkaninám a protiskluzové podložce.

Proč jsou postele Marriott tak pohodlné?

Při hledání nejlepší hotelové matrace patří postele Marriott mezi první místa v seznamu. A podle samotného Marriott je pečlivý výběr a testování jejich materiálů podle zpětné vazby hostů důvodem, proč jsou postele Marriott tak pohodlné. Nezapomeňte, že vlastnosti hotelu Marriott důvěřují pouze renomovaným a známým výrobcům matrací.

Simmons a Sealy patří mezi značky, kterým Marriott důvěřuje, takže budete vědět, že řemeslné zpracování postelí v hotelech Marriott bude vždy fantastické. Kromě toho hotely jako Marriott také zajišťují, že lůžkoviny a samotný pokoj pomohou hostovi cítit se pohodlněji. Matrace není jediným důvodem, proč postele Marriott patří mezi vysoce ceněné v tomto odvětví.

Kterou matraci Jamison Marriott používá?

Marriott International používá Marriott Supreme Plush od Jamison Bedding. Podle Jamisona je to původní matrace Marriott více než 50 let. A dobrou zprávou je, že ji můžete dokonce vlastnit pro domácí použití. Matrace Marriott Supreme Plush Jamison je k dispozici od dvojčat po Cal King a získáte ji s desetiletou zárukou.

Postel Supreme Plush využívá designový strečový úpletový potah, 1palcovou gelovou prošívací pěnu, ultra-měkkou gelovou pěnu pro svou pohodlnou vrstvu, dvoupalcovou pěnu CertiPUR-US a pětipalcové vlastní jádro z pěnového gradientu resortního hotelu . Je vyroben v USA a Jamison jej speciálně navrhl tak, aby vyhovoval všem typům postavy. Kromě toho získáte středně plyšovou matraci, což je typická úroveň pevnosti luxusních hotelových matrací.

Jaká je nejlepší matrace Marriott?

Bude obtížné označit jedinou matraci Marriott a označit ji za nejlepší mezi ostatními. Pamatujte, že pohodlí je subjektivní a uživatelé se liší svou ideální podporou. Místo toho zvažte srovnání různých hotelových postelí Marriott, abyste zjistili, o čem si myslíte, že má funkce, které poskytnou největší výhody vašim osobním preferencím a potřebám.

Například postel Marriott je jednostranná matrace známá pro nejlepší podporu a dlouhou životnost. Existuje také Artesia HD od Tempur Sealy, která je ortopedicky navržena. A samozřejmě, Marriott Supreme Plush nabízí chladivý spánek se správnou měkkostí a pevností.

Závěr

Užili jste si pobyt v hotelu Marriott Courtyard? Abychom zrekapitulovali odpověď na to, jakou matraci používá Marriott Courtyard, může to být buď Matrace Courtyard a Artesia HD. Matraci Marriott Courtyard si můžete zakoupit do své ložnice, pokud chcete stejný zážitek ze spánku, jaký jste měli během pobytu.

Doufáme, že jste se také hodně dozvěděli o značkách hotelových matrací Marriott. Dejte nám vědět v komentářích, pokud máte další otázky!