Pohovka Teal Jaká barva stěn: 2 nejstylovější barvy

Pokud jste byli zvědaví na sedací soupravu v jaké barvě, máme pro vás dvě barevná doporučení. Jsou šedé a béžové a tento článek bude také diskutovat o tom, jak můžete ozdobit zelenomodrým nábytkem. Pokud jste tedy odkládali myšlenku na pořízení modrozeleného gauče, toto je znamení, jak to udělat!

Majitelé domů se často vyhýbají nákupu gaučů s netradičními barvami. Pokud to není černé nebo hnědé, vyhýbají se tomu, protože si myslí, že bude těžké upravit styl. Je však načase se z takové víry dostat a překvapit se novým vzhledem obývacího pokoje!

K jakým barevným stěnám patří pohovka Teal?

Šedá

Šedozelená pohovka bude nejlépe fungovat se šedými stěnami. Podobně jako je šedá mezi barevnými stěnami, které ladí s červenou pohovkou, bude dobře kontrastovat se světlým tealovým nábytkem. Při výběru barvy stěny pro modrozelenou pohovku je klíčové si uvědomit, že jí chcete pomoci vyskočit, aniž byste vypadali nevkusně.

Obývací pokoje budou vypadat skvěle s šedými stěnami a sedací soupravou, protože kombinace bude fungovat bez ohledu na osvětlení ve dne i v noci. Obývací pokoj by měl působit živě a přitom útulně a atmosféru odrážející světla v šedozelené barvě. A pokud chcete bonusový tip, dokončete tento vzhled výběrem barvy podlahy ze stejné skupiny barev jako šedá.

Béžová

Béžové stěny v kombinaci s modrozelenou sedací soupravou jsou ideální pro ty, kteří chtějí, aby obývací pokoj vypadal větší a jasnější. S touto barevnou kombinací si také pohráváte s kontrasty, protože šedozelená je chladná barva a béžová dodává teplo. Krém a další neutrální odstíny by také měly fungovat dobře, pokud chcete, aby se další položky staly součástí ohniska v obývacím pokoji.

Výhodou použití béžových stěn s modrozeleným nábytkem je, že můžete v této oblasti ozdobit jinými jasnými barvami, aniž by to působilo přeplněně. Některé dokonalé dekorace pro tuto barevnou kombinaci zahrnují pastelové polštáře na gauči nebo obrazy na zdi, které obsahují zelenou. Můžete také přidat pop života v této oblasti s některými žlutými a jinými teplými tóny.

Jaká barva je u nábytku Teal?

Mezi barvy, které budou ladit s tealovým nábytkem, patří bílá, krémová, růžová, hnědá, zlatá a dokonce i námořnická. Můžete vytvořit barevné schéma s pěti z těchto možností a použít je k výběru dalších dekorací a akcentů, které použijete v místnosti s modrozelenou pohovkou. Dobře doplní šedozelenou a můžete si vyzdobit pokoj podle svých osobních preferencí.

Pokud chcete, aby pohovka zelenomodrá vypadala světlejší, použijte bílou a jiné světlé barvy. Naopak tmavší odstíny jako šedá způsobí, že barva teal bude vypadat tmavší. Ostatní barvy, které použijete, pak budou diktovat, zda chcete, aby sedací souprava byla hlasitá nebo ztlumená.

Jak barevná barva ladí s nábytkem Teal?

Růžová

Růžová a jiné podobné odstíny, jako je korál a křemen, budou dobře fungovat s tealovým nábytkem. Chcete -li teal více vyniknout, rozhodněte se pro neutrální růžové odstíny laku.

Červená

Použití červené barvy může být riskantní, zejména pro obývací pokoj. Karmínově červená a kaštanová červená však budou krásně fungovat s tealovým nábytkem, jak je vidět v kalkulačce barevných koleček.

Žlutá

Teplá žlutá a podobné jemné odstíny přinesou to nejlepší z tealového nábytku. Pokud použijete žlutou barvu, můžete dřevo zavést i do místnosti.

Oranžová

Oranžová barva na zeď poskytne zajímavý kontrast k šedozelenému nábytku. Můžete jej také použít pro akcenty kolem gauče.

Modrá

Existují různé odstíny modré, které krásně doplní sedací soupravy. Na stěny můžete použít tmavší odstíny modré barvy a světlejší, abyste dodali atmosféře svěžest.

Jak stylizujete modrozelenou pohovku?

Pravidlo 60-30-10

Stylovou sedací soupravu můžete stylizovat pomocí známého pravidla 60-30-10 pro zdobení interiéru. Vyberte si tři barvy, kde 60% je dominantním odstínem, jako je neutrální barva stěny, 30% jako výraznější barva nebo zelenomodrá pohovka a 10% jako akcentní barva, která může být vaší zlatou a námořnickou dekorací.

Doplňkové barvy

Doplňkové barevné schéma je užitečnou technikou, kterou lze použít při zdobení zeleného nábytku. Najděte barevný kruh v odstínu šedozelené a opačná barva bude vaší sekundární barvou v prostoru. Použijte doplňkovou barvu k kontrastu zelenomodrého nábytku a přidejte spoustu neutrálních barev, jako je béžová a krémová, aby vše bylo v rovnováze.

Teplý a chladný

Teal je přesně mezi teplou modrou a chladnou zelenou, díky čemuž je univerzální pro styling a zdobení. Pokud chcete, aby prostor vypadal jasněji a optimističtěji, můžete vybrat více teplých barev. Na druhou stranu vyberte chladnější odstíny, pokud chcete, aby váš obývací pokoj působil uvolněněji.

Závěr

Pokud si chcete užít zdobení, je na čase to vyzkoušet. V tomto článku o šedozelené pohovce jaké barvy stěn jsme zjistili, že nejlepší volbou jsou šedá a béžová. Můžete dokonce použít růžovou, červenou, žlutou, oranžovou a modrou na malování, pokud máte zelenomodrou pohovku.

S těmito mnoha možnostmi to jen dokazuje, že šedozelené pohovky nejsou tak zastrašující styl a mají v obývacím pokoji. Doufáme, že jsme pomohli vyvolat nějaké nové nápady, a dejte nám proto vědět v komentářích, jak probíhá váš dekorační projekt!