Jakou matraci doporučují chiropraktici: Nejlepší 2

Odpověď na to, co doporučují chiropraktici, odhaluje dvě značky. Nejprve budeme diskutovat o tom, proč Casper a Avokádo patří mezi nejlepší postele. Koneckonců budete vědět, že tyto matrace schválené chiropraktikem mohou pomoci poskytnout atmosféru a zážitek z chiropraktického sezení.

Máte také další nepříjemné zdravotní stavy? Poté zkontrolujte tyto matrace u lidí s fibromyalgií. Rozhodli jsme se zmínit tyto typy matrací, protože někteří lidé považují chiropraxe za užitečné pro jejich fibromyalgii.

Nejlepší 2 matrace schválené chiropraktikem

Dvě nejlepší matrace doporučené chiropraktikem jsou matrace Casper Wave a zelená matrace Avocado. Tato lůžka jsou zahrnuta v programu podpory Americké chiropraktické asociace (ACA), což znamená, že jsou chiropraktiky důkladně zkontrolovány, testovány a hodnoceny. Pojďme diskutovat o každé značce matrací, abychom vám pomohli rozhodnout, která z nich je pro vás nejlepší.

Matrace Casper Wave

ACA schválila Casper Wave Matrace, jeden z nejmodernějších a nejoblíbenějších modelů Casper. Chiropraktik této postele je doporučován díky celkovému ergonomickému designu, který zajišťuje podporu a pohodlí. Doporučuje se dokonce i při bolestech zad, což není překvapivé, protože hybridní matrace patří mezi nejlepší matrace ke zmírnění bolestí zad.

Matrace Casper Wave používají takzvané gelové lusky Zoned Support Max +. Tato funkce zajišťuje, že budete mít páteř zarovnanou a vaše boky zůstanou podepřeny. A abychom vám poskytli rychlý souhrn celkové konstrukce Wave, je to vícevrstvá matrace s prodyšnou polyuretanovou pěnou, přírodním latexem, zónovou paměťovou pěnou, gelovými lusky a obalenými pružinami.

Zelená matrace z avokáda

Další matrace, kterou chiropraktici schválili a schválili ACA, je zelená matrace od avokáda. Pokud je tato značka známá, je také zahrnuta v nejlepších místech k nákupu matrace z přírodního latexu. Pokud tedy chcete postel, kterou doporučují chiropraktici, a přitom dbát na ekologii, je avokádo skvělou volbou.

ACA schvaluje matraci Avocado Green a značka má certifikaci, která to dokazuje. Tato matrace používá patentovaný avokádový Convolrated Latex a celkové konstrukční obrysy kolem přirozených křivek těla k zaměření tlakových bodů a udržení zarovnání páteře. Pamatujte, že matrace, která může pomoci snížit tlak, zejména v těžkých oblastech, jako jsou ramena a boky, je nezbytná pro úlevu od bolesti.

Co je to chiropraktická pružinová matrace?

Chiropraktická pružinová matrace používá systém chiropraxních pružinových cívek. Cívky vypadají jako přesýpací hodiny, takže střední část se stlačí a zbytek poskytne oporu při působení tlaku na postel. King Koil je příkladem výrobce matrací, který používá tento systém, a jsou dokonce schváleny Mezinárodní asociací chiropraktiků (ICA.)

Značka vytváří a navrhuje produkty ve spolupráci s ICA od roku 1969. Stejně jako ostatní postele schválené chiropraktiky, chiropraxní pružinová matrace zajišťuje, že vaše páteř je ve své přirozené poloze a zároveň podporuje celé vaše tělo. Můžete se podívat na Spinal Range od King Koil UK, abyste měli představu o jejich pružinových matracích schválených ICA.

Jaká je nejlepší matrace pro bolesti zad a kyčlí?

Poskytuje konzistentní podporu

Měli byste zkontrolovat, zda matrace může poskytovat konzistentní oporu k prevenci nebo zmírnění bolestí dolní části zad a kyčlí. Jinak se tyto části těla budou bolet, protože budou namáhány po celou noc. Co ale znamená podpora v matraci?

Chcete, aby postel tlačila nahoru, když na ní ležíte, a nedovolila vám, abyste se potopili příliš hluboko. Vaše svaly se tak mohou uvolnit a nepřispět k větší bolesti těla. Vždy bude užitečné vědět, jak zvolit pevnost matrace podle polohy ve spánku, aby byla zajištěna podpora a aby se předešlo bolestem dolní části zad.

Snižuje tlak

Funkce, kterou uvidíte u matrací, kterou chiropraktici doporučují, je pohodlí, a ne jen podpora. To znamená, že postel bude sledovat obrysy vašeho těla, aby bylo zajištěno, že budete také tlačit do matrace. Nepotápíte se hluboce tam, kde je vaše páteř špatně zarovnaná; místo toho dojde k odpružení tlakových bodů, jako jsou ramena a boky.

Pokud si všimnete bolesti kyčle, může to být způsobeno přitlačením na postel. Jste náchylnější k tomuto problému, zvláště když spíte na boku, protože boky nesou vaši váhu. Pokud je bolest příliš nepříjemná, zvažte pořízení matrace na bolest kyčlí.

Může špatná matrace způsobit bolest kloubů?

Špatná matrace může způsobit nebo dokonce zhoršit bolesti kloubů. Například velmi měkké lůžko namáhá páteř, zatímco velmi tuhé lůžko zvyšuje tlak na klouby, zejména kolem boků. Pokud je vaše matrace již delší dobu, vězte, kdy si pořídit novou postel, abyste se vyhnuli bolestem kloubů a nepříjemným stavům.

Závěr

Chcete zažít chiropraktické sezení? V tomto článku jsme zkontrolovali, jaké matrace doporučují chiropraktici, a přišli jsme se dvěma značkami. Jsou to Casper a Avokádo a Americká chiropraktická asociace dokonce podporuje oba.

Trendem u matrací schválených chiropraktikem je, že zajišťují podporu a uvolnění tlaku. Nepotopíte se příliš hluboko, aby se u vás objevila bolest zad, ale postel stále tlumí tělo, aby se vyhnula bolestem kloubů. Celkově se prosím stále poraďte se svým lékařem nebo důvěryhodným chiropraktikem, protože mohou mít konkrétní doporučení pro váš stav.