Jak zatahovat polštáře jako hotely? 3 snadné kroky!

Věděli jste, že když se naučíte, jak zastrčit polštáře, jako jsou hotely, může vaše postel vypadat lákavěji? Sestavení polštáře a polštářů je jednou z nejjednodušších prací, které můžete udělat. Skládat je jako profesionál by nemělo být tak složité, jak si myslíte, že by mělo být.

Místo toho, abyste prostě popadli polštář a oblékli ho polštářem, existují další složité věci, které musíte zvážit, pokud chcete zastrčit polštář stejným způsobem jako v hotelech Itally.

Pokud jste někdy byli v elegantním nebo extravagantním hotelu, pak byste věděli, jaké to je položit na polštář, který má zastrčený v hotelovém stylu. Z tohoto důvodu, pokud chcete mít doma stejný stylový a nebeský pocit, pak jsou zde kroky, jak se to naučit.

Kroky k tomu, jak zatahovat polštáře jako hotely

Tyto kroky jsou užitečné, pokud máte polštář královské velikosti pro polštář standardní velikosti. V opačném případě může postupovat podle těchto kroků u jakékoli polštáře bez ohledu na jeho velikost a polštář – samozřejmě zajistěte, aby polštář nebyl příliš velký.

Krok 1: Vyberte si polštář a vložte do něj polštář

První krok je nejjednodušší a nejzřejmější: uchopit výběr polštáře a obléknout ním vybraný polštář. Jakmile je polštář v povlaku na polštář, vyrovnejte jej pomocí předloktí současným posunutím ven tak, aby vypadalo rovnoměrně.

Tímto způsobem budou vaše polštáře vypadat plošší, a proto úhlednější. Budou schopni stát lépe nebo vzpřímenější, protože materiály uvnitř budou rovnoměrně rozloženy.

Chcete-li si tuto práci usnadnit, je třeba si položit polštář na rovný povrch, nejlépe na úrovni, kde se nemusíte ohýbat nebo vyklenovat záda. V opačném případě, pokud máte na polštáře mnoho polštářů, budete mít bolest v zádech, když budete otáčet příliš dlouho.

Krok 2: Pomocí své nedominantní ruky uchopte střední část konce polštáře

Poté, co to všechno uděláte, musíte uchopit horní střední část konce povlaku na polštář tím, že ho přitisknete prsty. Můžete použít libovolný počet prstů.

Ale pomáhá vám to udělat s vaší nedominantní rukou, protože další a poslední krok bude snazší udělat s vaší dominantní rukou. Pokud jste chtěli nebo máte mnoho polštářů, pak může tuto část udělat pomocník, aby byl efektivnější.

Krok 3: Pomocí dominantní ruky zastrčte volné části povlaku na polštář

Zatímco vaše nedominantní ruka drží špetku horní střední části povlaku na polštář, svou dominantní rukou zasuňte volné části horní a dolní části povlaku na polštář.

V této části můžete být únavní, protože to přinese konečný výsledek a bude určovat, jak dopadne váš polštář.

Jakmile vložíte všechny volné části, můžete svůj polštář naposledy vyrovnat, abyste zajistili, že budou vypadat hladce a rovnoměrně. Nezapomeňte k tomu použít techniku ​​předloktí, abyste ve srovnání s rukama mohli pokrýt více země a abyste to mohli udělat rychleji.

Praktické tipy na polštáře, o kterých byste měli vědět

Kromě toho, že umíte zastrčit povlak na polštář jako hotel, také vám pomůže vědět něco o tricích obchodu. Tyto užitečné informace mohou nepochybně způsobit, že vaše polštáře budou výsledkem mnohem příjemnější pro oči.

Polštář vždy držte za rohy

Pokud chcete, aby vaše polštáře vypadaly rovnoměrně, rovně a hladce, nedržte je nikde na povrchu. Chcete je nosit za rohy, zvláště poté, co jste je zploštěli, aby si udrželi svůj stav.

Přenášení také zabrání tomu, abyste si pokrčili nebo dokonce zašpinili polštář. Takže i když jste polštář nevyrovnali, začněte si zvykat chytat polštáře za roh, s polštářem nebo bez něj.

Vždy je lepší mít obrovský povlak na polštář

Jak bylo zmíněno na začátku, můžete také postupovat podle výše uvedených pokynů pro polštář velikosti King používaný pro polštář standardní velikosti. Je to možné, protože můžete pracovat s libovolným množstvím volných částí polštáře.

Z tohoto důvodu je krásné, pokud máte po oblečení polštáře volné části. Vždy je lepší, když má polštář volné části, které se zastrčí. Tímto způsobem můžete mít příležitost, aby vypadal pevněji a hladce.

Na druhou stranu, pokud je váš povlak na polštář příliš těsný nebo neobsahuje žádné volné části, bude celý polštář vypadat příliš objemně. A pokud to zploštíte, mohly by se konce polštáře dokonce ukázat. Vždy se proto snažte používat obaly na polštáře, které jsou o něco delší než polštář.

Závěrečné úvahy o tom, jak zatahovat polštáře jako hotely

Pokud chcete, aby vaše polštáře vypadaly co nejlépe, je dobrý nápad naučit se zastrčit polštáře jako hotely. Jakmile víte, můžete mít pocit, že spíte ve svém vlastním britském hotelovém pokoji v pohodlí vašeho domova.