Jak spát na polštáři Tempur Pedic Neck

Naučíte se, jak spát na polštáři krku Tempur Pedic v závislosti na vašem konkrétním důvodu nebo stavu. Pamatujte, že tento ergonomický polštář na krk lze získat jen na maximum, pokud vědí, jak jej používat na míru svým potřebám. Ve srovnání s jediným designem polštáře na krku mají polštáře Tempur Pedic širokou škálu vzorů.

Nezapomeňte, že Tempur-Pedic je známá značka matrací, ale také se stala oblíbenou u těch, kteří hledají nejpohodlnější polštář. Všechny jejich polštáře používají pěnu TEMPUR, která je určena k uvolnění tlaku. Používání konkrétního polštáře Tempur Pedic však vyžaduje znalosti v určitých situacích a podmínkách.

5 způsobů spánku na polštáři Tempur Pedic Neck

1. Zpět spí

Ti, kteří dávají přednost spánku na zádech, mohou použít polštář Tempur Pedic, protože má kontury podporující zarovnání páteře. Pamatujte, že spánek na zádech je nejlepší polohou pro vyrovnání pohybového aparátu, ale ne všichni lidé jsou zvyklí a dávají přednost jiným polohám. Zde můžete spát na krční polštáři Tempur Pedic, abyste mu poskytli oporu na krku a udrželi páteř neutrální.

Neriskujete, že později budete mít bolesti krku, a nemusíte se obávat nepohodlí ze špatného vyrovnání páteře. Tempur Pedic polštáře na krk mají ergonomický design, který má přirozeně sledovat vaše tělo, takže je nejlepší podepřít hlavu, krk a ramena. To pomáhá udržet svaly krku a ramen uvolněné, když spíte na zádech.

2. Postranní spaní

Podpora, kterou poskytuje tvarovaný tvar polštáře na krk Tempur Pedic, je skvělá nejen pro zadní pražce. Můžete také spát v tomto polštáři na boku a měl by udržovat vaše svaly podporované a uvolněné. Pamatujte, že i když je boční spánek přirozenější než spánek na zadní straně, musíte přirozeně vyrovnat hlavu a záda, abyste se později vyhnuli nepohodlí a bolesti.

Tvar polštáře na krk Tempur Pedic kolébá tyto oblasti ve vašem těle, aby vám bylo pohodlné při spánku na boku. Spánek v této poloze má tendenci zvyšovat tlak na tváře, krk a někdy i na nohy. Ke zmírnění stresu v těchto oblastech můžete použít polštář na krk.

3. Spánek žaludku

Někteří lidé spí na břiše, i když to není ta nejpodpornější a nejvhodnější poloha pro spaní. Je těžké najít pohodlné místo, když spíte na břiše, protože váš krk je v nepřirozeném směru. Zkroucená poloha může namáhat krk a můžete také cítit tlak na stranu, ve které jste.

Můžete použít polštář na krk Tempur Pedic, abyste sledovali obrys krku a obličejových svalů a vyhnuli se bolesti a nepohodlí. Mějte však na paměti, že spánek na břiše by se neměl očekávat, protože to může namáhat krk a záda.

4. Spánek s bolestí krku

Jak lze usoudit, polštář na krk Tempur Pedic bude vynikající pro ty, kteří potřebují zmírnit bolesti krku. Ergonomický tvar tohoto polštáře podporuje krční část páteře, aby byla během spánku v přirozené poloze. Polyuretanová paměťová pěna tím spíše podporuje nejen kontury vašeho těla.

Je také dostatečně měkký, aby vám pomohl cítit se pohodlně po celou noc. Díky tomu je tento polštář užitečný nejen pro osoby s chronickou bolestí krku, ale také pro prevenci problémů s držením krku. Přesto je nutné klást důraz na konzultaci s lékařem, zvláště pokud trpíte chronickou bolestí krku.

5. Spánek s dýchacími problémy

A konečně, spaní na polštáři krku Tempur Pedic může pomoci těm, kteří mají problémy s dýcháním. Jedním z důvodů, proč lidé obvykle nespí na zádech, je chrápání nebo spánková apnoe. Pokud polštář není tvarovaný jako polštář na krk Tempur Pedic, vaše brada je tlačena dolů, čímž se zúží vaše dýchací cesty.

To znemožňuje spaní a dokonce vede k hlasitému chrápání. Tomuto zablokování můžete zabránit použitím polštáře na krk Tempur Pedic, protože hlava i krk zůstávají neutrální. Jak jste již dříve četli, dokonce i ti, kteří spí na zádech, se mohou vyhnout nepohodlí s takto tvarovaným polštářem.

Co je polštář Tempur Pedic Neck?

Tempur Pedic polštář na krk je tvarovaný polštář určený k podpoře vaší hlavy, krku a ramen, bez ohledu na vaši polohu při spánku. Využívá takzvaný viskoelastický elastický materiál Tempur s otevřenými buňkami známý pro uvolňování tlaku a dobré udržování teploty. Tento polštář na krk má také polyesterový úpletový hypoalergenní odnímatelný a omyvatelný potah pro optimální pohodlí a pohodlí.

Pokud jde o velikosti, Tempur-Pedic nabízí čtyři. Malý je 20 x 12 x 3 palce, následovaný 20 x 12 x 4 palce pro střední, 20 x 12 x 4,5 pro velké a 10 x 12 x 4 palce pro cestování. Společnost se může pochlubit dokonce pětiletou omezenou zárukou.

Závěr

Polštáře na krk jsou nepochybně jedním z nejlepších polštářů, které doplní váš noční spánek. Můžete se naučit pět způsobů, jak spát na tempurovém pedickém krční polštáři, a co nejlépe využít tento milovaný krční polštář. Ale proč Tempur Pedic?

Tempur-Pedic je známá značka, pokud jde o matrace a polštáře. Má jedinečný ergonomický tvar s polštářem na krk, který podporuje a uvolňuje hlavu, krk a ramena. Tento polštář udržuje vaši páteř neutrální, takže je ideální pro všechny polohy spánku a dokonce i pro ty, které mají bolesti krku a dýchání.