Jak si vyrobit vložku do polštáře. Nejlepší průvodce pro začátečníky

Udělejte si svůj polštář nadýchanějším tím, že se naučíte, jak vyrobit polštářovou vložku ve třech snadných krocích. Proč to bude užitečné? Polštářová vložka je doplňkem vašeho polštáře, aby byl pohodlný a vytvořil lepší podkroví.

Výsledkem je, že polštář bude více podporovat a bude načechraný. Dobrou zprávou je, že ti, kteří mají zkušenosti s výrobou polštářů, si výrobu vložky do polštáře snadno poradí kvůli podobnostem v tomto procesu. Níže je uveden rychlý tříkrokový průvodce, jak začít.

Doc Translator: Jak mohu použít p...
Doc Translator: Jak mohu použít překladač dokumentů?

Jak si vyrobíte vložku do polštáře?

Krok # 1. Příprava

Prvním krokem je příprava materiálů, které budete pro vložku do polštáře potřebovat. Můžete použít jakoukoli látku, kterou chcete, a poté podle svého polštáře nastříhat příslušnou velikost. Jelikož existují různé velikosti polštářů na postel, chcete, aby materiál vložky do polštáře měl větší rozměr.

Pokud máte polštář standardní velikosti o rozměrech 20 x 26 palců, musíte rozříznout dva kusy látky o rozměrech 21 a 27 palců. Pro snadnější šití připevněte tyto kousky na pravou stranu, ale pro šev je povolen půl palce. Také byste chtěli ponechat otvor pro pozdější plnění, obvykle asi 3 palce.

Krok # 2. Šití

Potom můžete polštářovou vložku ušít a vyztužit šev přidáním další řady stehů blízko původního. Před připnutím rohů a nadbytečného švu na vložce zkontrolujte bezpečnost svého stehu. Po dokončení můžete podšívku otočit pravou stranou ven a začít plnit.

Krok # 3. Plnění

Můžete vybrat požadovanou výplň pro vložku, ale mějte na paměti, že materiály se budou lišit podle pevnosti, kterou mohou poskytnout. Typickou náplní pro vložky do polštářů je polyfill, ale můžete ji také smíchat s jinými materiály, abyste dosáhli požadované struktury. Přidejte tolik náplně, kolik potřebujete, abyste získali rovnou, pevnou nebo vznešenou vložku do polštáře.

Když ucpáváte podšívku, nechcete nechat žádné mezery, takže skončíte s pohodlnou vložkou. Začněte rohy vyplňovat směrem ven a za pochodu zkontrolujte pevnost. Po dokončení plnění vložku připevněte otvor pro pohodlnější šití s ​​přeloženým švem dovnitř.

Co je vložka do polštáře?

Vložka na polštář je vložka s náplní na nafouknutí polštářů. Přidáte jej dovnitř povlaku na polštář, abyste vytvořili lepší tvar, a proto je pro majitele domů běžné používat vložky do polštářů na dekorativní polštáře. Můžete však také těžit z vložek do polštáře, když je přidáte ke svým polštářům do postele, protože zlepšují tvar a činí polštář podpůrnějším a pohodlnějším.

Proč polštářky vkládají hmotu

Na vložkách do polštářů záleží, protože zvyšují estetiku a pohodlí. Když je přidáte do našich polštářů, budou tyto boty útulnější a hutnější pro lepší vzhled a použitelnost. Polštář můžete znovu vytvořit v původní podobě, aby vypadal zcela nový, než aby vypadal opotřebovaný.

Protože váš polštář bude baculatější, bude také příjemnější ho používat. Podkroví bude vhodné k udržení páteře rovné a díky plnosti polštář lépe reaguje na podporu. Chcete se však ujistit, že pro svůj polštář dostanete správnou vložku.

Jakou velikost vložky do polštáře mám získat?

Velikost vložky bude záviset na typu polštáře a úpravě, kterou chcete získat. Užitečným tipem je dostat vložku o dva palce větší, než je velikost polštáře, a vytvořit tak kyprý tvar. Můžete však upravit velikost pro malé polštáře a získat vložky o palec větší a velké polštáře by měly mít vložky o tři palce větší než oni.

Jakou výplň mám použít pro polštářovou vložku?

Jak již bylo zmíněno dříve, polyfill je typickou náplní pro vložky do polštářů. Je snadno čistitelný a relativně levný, ale přesto poskytuje měkký povrch. Pro polštářovou vložku, která je dole, však můžete získat nejlepší výplň.

Co dělá dolů speciální? Dolů je načechraný shluk z oblasti hrudníku ptáků, který neobsahuje žádné ostny. Proto je použití tohoto materiálu pro polštářové vložky prodyšné, skákací a měkké.

Můžete také experimentovat s prachovým peřím a přidat peří, abyste dosáhli požadovaného pocitu pro vložku.

Jaký obal bych měl použít na polštářovou vložku?

Kromě náplně hraje vložka polštáře také důležitou roli v jeho životnosti. Chcete odolný materiál, který vydrží opotřebení. Navíc je nejlepší, když se snadno čistí, aby byla zajištěna čistota našich polštářů.

Můžete použít bavlnu s vysokým počtem nití, protože to označuje tloušťku. Mělo by být dostatečně odolné proti roztržení a použití. Pokud však vyrobíte polštářovou vložku, ovlivní to také vaše kvalita šití.

Závěr

Pokud chcete vylepšit svou strukturu polštáře, můžete do ní jednoduše přidat vložku do polštáře. Můžete se dokonce naučit, jak si vyrobit polštářovou vložku doma, protože to trvá jen tři kroky. Začněte tím, že připravíte dva kusy látky vhodné velikosti a sešijete je.

Jak jste se dočetli, výroba polštářové vložky je podobná výrobě polštáře. Po ušití jej doplňte výplní, abyste dosáhli požadované pevnosti nebo rovinnosti. Zavřete otvor a máte hotovo.