Jak se zbavit matrace v NYC Nejlepší způsob

Pokud chcete vědět, jak zlikvidovat matraci v NYC, zjednodušte si proces ve dvou krocích. Různé státy se liší v pokynech a zákonech týkajících se likvidace matrací, takže je vaší odpovědností jako Newyorčana znát správnou likvidaci matrace v NYC. Budeme také diskutovat o plánování v NYC, abychom zajistili, že nebudete mít problémy.

Nejste obeznámeni s tím, jak vyhodit také matraci? Nebojte se, protože níže uvádíme tipy, jak zajistit, aby se vaše postel nestala problémem pro vás a vaše sousedy v případě zrušení schůzky. Bez dalších okolků je zde newyorský průvodce pro likvidaci matrací.

Jak správně zlikvidovat matraci v NYC?

Krok # 1. Připravit

Abyste se vyhnuli potížím v důsledku nelegálního ukládání nebo stížnosti na likvidaci odpadků, musíte zakrýt a naplánovat vyzvednutí matrace nebo pružiny. Použijte plastový sáček a matraci nebo pružinu zavřete. Stojí za zmínku, že částečně zakryté lůžko na chodníku s pravidelným odpadem vás stále může hlásit.

Pokud o tom přemýšlíte, jedná se o srozumitelnou směrnici, protože odradí ostatní od toho, aby ji přijali. Správně utěsněná matrace také zabrání šíření štěnic v případě jejího zamoření. Co se ale stane, pokud jste nezakryli nebo nepřipravili pružinu postele nebo boxu na vyzvednutí?

Nejdříve se to nesbírá a můžete dokonce dostat pokutu za 100 $. A protože město neposkytuje konkrétní obal nebo tašku k použití, mělo by být snadné ji najít ve většině obchodů a zásobovacích center. Jediným požadavkem pro NYC je nikdy nepoužívat červený nebo oranžový kryt k utěsnění matrace k likvidaci.

Krok # 2. Plán

Nyní, když víte, jak připravit matraci, prosím, zatím ji nevystavujte. New York prosazuje plán, podle kterého můžete postel umístit venku pouze mezi 16:00 a 24:00 večer před dnem, kdy máte schůzku. Čtete správně, musíte si naplánovat schůzku pro vyzvednutí a pokud nemáte postel v době odběru, musíte si vytvořit nový plán.

Jakákoli matrace, která je dvojče, dvojče XL, plná, královna a král, vyžaduje schůzku, aby byla zlikvidována. Můžete také zkontrolovat přesné rozměry postele a zjistit, zda bude větší než 4 stopy na 3 stopy. Pokud jde o další požadavky na plánování, pokračujte ve čtení níže.

Vyzvedávají sanitární zařízení NYC matrace?

Sanitární oddělení NYC vyzvedne vaši starou matraci a musíte ji mít na chodníku večer před plánovaným termínem mezi 16:00 a půlnocí. Můžete však také naplánovat nebo dokonce zrušit schůzku pomocí čísla požadavku na službu nebo zavolat na 311 telefonicky. Jediným omezením pro zrušení a přeplánování je, že to nemůžete udělat online, a můžete tak učinit pouze do 16:00 den před stanoveným plánem.

Přeplánování a zrušení

Jaké jsou další potenciální důvody pro přeplánování nebo zrušení vyzvednutí? Běžnou příčinou zrušených vyzvednutí je sníh a ministerstvo by s vámi mělo změnit termín, jakmile neproběhnou sněhové operace. Pokud o váš preferovaný harmonogram také požádá někdo jiný, můžete si domluvit samostatnou schůzku v jiný den.

Co když chcete přidat další položky k likvidaci? Můžete je jednoduše mít spolu s matrací při vaší schůzce. Mějte však na paměti tyto položky, protože mohou mít i jiné požadavky, jako je tomu v případě likvidace matrace.

Kdy mohu vyhodit matraci v NYC?

Plán schůzek

V den vašeho jmenování můžete vyhodit postel v NYC. Pokud se však Sanitaci nepodařilo matraci vyzvednout, můžete podat stížnost na zmeškaný odběr a nechat ji u chodníku. To je důvod, proč je zásadní mít číslo požadavku na službu, jinak musíte změnit termín.

Den sběru odpadu a den sběru recyklace

Můžete také mít věci na chodníku večer před datem vyzvednutí a poté si naplánovat schůzku, pokud jste ji dříve neudělali. Nezapomeňte však, že sanitační oddělení shromáždí matraci a další věci k likvidaci pouze v případě, že se nacházejí ve vyhrazeném prostoru, jako je obrubník nebo ulička.

Jinak lze matraci považovat za nepoužitelnou, protože je na potenciálním soukromém majetku. Další poslední věcí, kterou si musíte pamatovat při plánování kolekce matrací, je to, že v New Yorku jsou hygienické prázdniny. Pokud je svátek v den svozu odpadu, matraci si dejte ten den po 16:00, ale pokud je svátek v den recyklace, dejte postel venku po 16:00 den před dalším plánovaným dnem recyklace.

Závěr

Stejně jako na jiných místech v USA má New York předpisy a zákony týkající se likvidace matrací. Musíte vědět, jak správně zlikvidovat matraci v NYC, abyste se vyhnuli stížnostem a pokutám. Je to relativně snadné pochopit, protože vše, co musíte udělat, je dobře utěsnit postel a mít harmonogram, než ji nastavíte na obrubník.

Přečtěte si prosím tento článek znovu a obraťte se na sanitační oddělení, pokud máte další obavy, jako je zrušení nebo pokud má vaše postel konkrétní stav.