Jak pověsit průchodky závěsy čirými

Průhledné a průchodkové závěsy jsou dva fantastické typy závěsu. Průhledné závěsy jsou tenké a lehké tkaniny, zatímco závěsy na průchodky obvykle visí středně těžké závěsy. Naštěstí můžete získat to nejlepší z obou světů, když se naučíte viset závěsy průchodek čirými.

& nbsp;

Použijte dvojitý držák nebo připojte další držák s jednou tyčí, který sahá dále od původního rámu. Zasuňte závěsy na tyč a nechte je spočívat na stojanech. Záclony můžete stylovat a vrstvit podle libosti.

Průchodky

Záclony průchodky se netýkají samotné záclony. Místo toho jsou také známé jako závěsy s průchodkou nebo závěsy s kroužky připevněnými k samotné látce. Prsteny jsou vyrobeny buď z kovu, plastu nebo gumy.


Stejně jako ostatní typy záclonového hardwaru slouží průchodky jako očko závěsu, pomocí kterého jej můžete nasunout na tyč. Avšak místo odnímatelných háčků na čepy nebo snap-open kroužků jsou tato očka zapuštěna na hlavě látky.

& nbsp;

Vytváří tuhou korunu, která dodává látce ostrý vzhled. Průchodky jsou ideální pro vytváření záhybů a vytvářejí sofistikovaně vypadající drapérie. Umožňuje také posouvat materiál z jednoho konce tyče na druhý.

& nbsp;

Vzhledem k tomu, že průchodky jsou dobře definované kroužky, není nutné skrývat záclonové tyče. Pokud používáte závěsy s průchodkou, můžete je spárovat s krásnou dekorativní tyčí, která přispěje k celkovému vzhledu.

Sheers

Pokud jste ve světě drapérie noví, měli byste vědět, že čiré závěsy jsou látky vyrobené z tenkých a lehkých materiálů. Je to dokonalý typ závěsu, který rozjasní prostor a zároveň vám poskytne minimální soukromí.

& nbsp;

Pomáhá místnost prosvětlit a provzdušnit a je ideální pro vytváření uvolněného a klidného prostředí. Slouží také jako krásná samostatná úprava oken. Možná se divíte, proč potřebujete vědět, jak zavěsit průchodkové závěsy čirými.

& nbsp;

Odpověď je velmi jednoduchá. Dva elegantní kousky závěsu tvoří fantastickou kombinaci. Vzhledem k tomu, že vám poskytuje jen minimální soukromí, můžete situaci rychle změnit, když je navrstvíte pomocí průchodkových záclon.

Krok 1: Vyberte styl

Můžete se rozhodnout pro průchod přes průchodku nebo průchodku přes průchod. Rozhodněte se, kterou látku byste měli umístit blíže k oknu. Můžete se také rozhodnout pro alternativní materiál, který můžete pověsit na jednu tyč.

& nbsp;

V ostatních případech můžete pověsit závěsy průchodek a doplnit je krásným šátkem. Představte si hezkou a elegantní čirou oponu omotanou kolem dekorativní tyče, která zjemňuje tuhou formu průchodky.

Krok 2: Instalace hardwaru

Pokud k zavěšení jedné vrstvy záclon používáte konzoly s jednou tyčí, možná vás napadne přepnout na dvojité regály. Mají další slot a mohou vám výrazně usnadnit život. Dostanete je v každém železářství za nízkou cenu.

& nbsp;

Avšak nahrazení držáků s jednou tyčí ty, které mají další slot, je zcela volitelné. Vždy si můžete koupit další samostatnou konzolu, která přesahuje původní konzolu, kterou máte doma. Například pokud se váš původní stojan rozprostírá 4 palce od zdi, měli byste si pořídit jeden, který přesahuje nejméně sedm palců.

& nbsp;

Použijte svinovací metr a určete výškové umístění druhé závorky. Můžete jej umístit o palec přímo nad první. Nebo jej můžete vodorovně vysunout směrem ven, pokud máte dostatečně dlouhou tyč, aby se vešla do prostoru.

& nbsp;

Nainstalujte hardware a zajistěte držáky na místě. Pokud ji nahrazujete dvojitými závorkami, připojte je k počátečnímu umístění závorek s jednou tyčí. Proveďte několik úprav a utáhněte šrouby na místě.

Krok 3: Zavěste závěsy

Pokud pro tyto dvě záclony vytváříte dvojitou vrstvu, nasuňte je na tyč, jak byste obvykle měli. Položte čirý závěs na držák nejblíže ke zdi. Vezměte oponu s průchodkou a nasuňte kroužky na tyč. Zavěste jej na vnější držák.

& nbsp;

Před zavěšením průchodek nezapomeňte nejprve upravit čiré závěsy. Zavěste průchodky a proveďte tolik ručních úprav, kolik chcete. Vytvořte si vlastní záhyby a dodejte svému závěsu šitý na míru a sofistikovaný vzhled.

Designové tipy

Průhledné závěsy můžete také pověsit jako lup nebo okenní šátek. Vezměte konce závěsu a omotejte jej kolem tyče. U této metody jde tyč s čirým závěsem na vnější konzolu. Možná budete chtít své pruty umístit do paralelní polohy, abyste dosáhli bezproblémového vzhledu.

& nbsp;

Kombinujte tmavé, světlé, doplňující a kontrastní barvy, dokud nedosáhnete požadované barevné kombinace. Můžete si také pohrát s monochromatickými barevnými schématy. Studium barevného kolečka umělce

by vám mělo pomoci spárovat barvy dohromady.

& nbsp;

Před zavěšením můžete záclonu vyžehlit, abyste získali hladký a elegantní vzhled. Budou krásně viset bez nepříjemně vypadajících záhybů v látce. Průchodky jsou úžasné při vytváření záhybů záhybů, takže můžete také vylepšit vzhled své úpravy okna.

Souhrn

Průhledné závěsy dodají vašemu domu uvolněnou atmosféru s lehkou a vzdušnou atmosférou. Poskytuje však minimální soukromí. Zavěšením průchodek na vrcholky čirých záclon můžete zavřít závěsy a užít si svůj klid a samotu.

& nbsp;

Naučit se, jak viset závěsy průchodek čirými, není celkově špatné. Je to vlastně skvělá designová taktika zvaná vrstvení. Mnoho návrhářů interiérů využívá tento nápad k dosažení praktických funkcí a elegantních designových struktur.