Jak načechrat polštář na tělo. 3 kroky

Pokud chcete vědět, jak správně načechrat polštář na tělo, musíte udělat tři techniky. Stejně jako bambusové polštáře je načechrání vašich bambusových polštářů nezbytnou praxí, kterou musíte pravidelně dělat. Pamatujte, že správná péče a údržba polštářů je něco, co byste nikdy neměli zapomínat, abyste udrželi jejich struktury neporušené.

U polštářů na těle si musí udržovat tvar, aby poskytovaly tělu tu správnou oporu a pohodlí. Rovněž by bylo nejlepší znát potřeby péče o materiály polštářů na tělo, aby vám pomohly vydržet déle. V tomto článku se dozvíte, jak udržovat polštář v nejlepší formě.

Nejlepší tříkrokový průvodce pro načechrání polštáře na tělo

Krok # 1. Stiskněte

Prvním krokem, který můžete udělat při načechrání polštáře na těle, je uchopení obou konců a jejich stlačení k sobě. To je zvláště užitečné pro materiály, jako je paměťová pěna, protože umožňuje polštáři dýchat a dlouhodobě si uchovat svůj tvar a půdu. Tlačný pohyb je podobný, jako když hrajete na akordeon, takže můžete předpokládat, že také rozbíjíte shluknutou náplň uvnitř.

Krok # 2. Masáž

Druhý krok také zvětší podkroví vašeho polštáře na těle, a to když masírujete polštář. Tento pohyb pomůže výplni uvnitř dosáhnout správného rozložení, takže polštář vašeho těla poskytne nejlepší podporu. Někteří pražci také srovnávají masáž těla s polštářem.

Krok # 3. Použijte sušičku

Konečně a možná nejběžnějším způsobem, jak načechrat polštář na tělo, je použití sušičky. Je však nutné nejprve zkontrolovat štítek polštáře na těle, protože některé typy nejsou určeny pro použití v sušičce. Pokud polštář není kompatibilní s házením do sušičky, riskujete poškození materiálů.

Pokud je to váš případ, můžete získat podobný povrch tím, že položíte polštář někde teplý a dobře větraný, aby vám ho mohl nasát nějaký vzduch. Nezapomeňte na přímé sluneční světlo a teplo, které může poškodit některé typy polštářů. Na druhou stranu, polštáře, které můžete umístit do sušičky, mohou mít tenisový míček, který je doprovází, aby pomohl odrazit se na polštář a načechrat ho.

Proč chmýřit tělový polštář

Načechrání polštáře na těle pomocí tří výše uvedených kroků by mělo být povinnou součástí péče a údržby vašeho polštáře. To pomůže obnovit jeho formu a bude se cítit, jako by byl nový. Více si pamatujte, že struktura, která se skládá z podkroví, pevnosti a výšky vašeho polštáře, je významná pro vaše pohodlí a podporu.

Postupem času musíte načechrat svůj polštář, protože se při každodenním používání stlačí. Pokud je polštář na těle, který používáte, plochý nebo má hrudkovité výplně, nedostanete podobnou podporu, když je nový a dosáhnete dobře zarovnané páteře. Deformovaný polštář na tělo bude také neúčinný pro zmírnění tlaku a bolesti těla.

Kdy vyměnit polštář na tělo

Pravidelně načechraný polštář mu pomůže udržet si svoji formu, ale postupem času si všimnete, že polštář neodskočí zpět do svého přirozeného tvaru. V závislosti na použití a materiálu budete muset tělesný polštář vyměňovat každé čtyři roky nebo dříve. Můžete také otestovat, zda má polštář na těle potíže s návratem do své formy, když je složený, nebo zda se mu na výplni nevytvořily hrudky a zvenčí.

Každodenní používání tělového polštáře jej nakonec zdeformuje a vystaví potu, olejům a nečistotám. Nejlepší by bylo, kdybyste jej také vyměnili, abyste se ujistili, že se nevystavujete alergenům, jako jsou roztoči a plísně. Ale i když je to stále použitelné, nezapomeňte dodržovat správnou hygienu a pro pravidelné praní používejte vhodný potah polštáře na tělo.

Jak zajistit, aby polštář na tělo vydržel déle

Tělesný polštář si můžete načechrat každých pár týdnů, abyste se zbavili hrudek a nechali ho také dýchat. To pomůže obnovit výšku vašeho polštáře, který se zploštil. A když už jste u toho, každou noc přemístěte polštář svého těla, abyste měli nejen jednu stranu.

I když není nutné často polštář na tělo umýt, protože by to mohlo materiál poškodit, budete ho muset občas důkladně vyčistit. Přečtěte si pokyny na štítku, jak polštář důkladně umýt a osušit, abyste zabránili růstu plísní. To je důvod, proč je použití polštáře na tělo nezbytné jako bariéra proti prachu, potu a jiným nečistotám, které mohou polštář pojmout.

K zajištění dobré hygieny pak můžete provést jednoduché čištění místa nebo vysávání jako údržbu. Zvykněte si polštářem zatřepat pokaždé, když ho chcete použít k odstranění prachu a jiných částic, které se na něm nahromadily.

Závěr

Tělové polštáře jsou vynikající pro všechny typy pražců, protože nabízejí podporu a úlevu. Musíte však také vědět, jak chmýřit tělový polštář, abyste si udrželi formu, aby dobře fungoval. Začněte tím, že podržíte oba konce polštáře a přitisknete je k sobě, jako byste hráli na akordeon.

Poté vmasírujte nebo dejte polštářům lehké údery, abyste shluknutou náplň dále rozložili. To také zavede do polštáře těla trochu vzduchu, který mu pomůže nadýchat se. Nakonec jsou některé polštáře na tělo kompatibilní pro použití v sušičce, kde je můžete umístit dovnitř a dále obnovit jejich strukturu.