7 jednoduchých kroků, jak zatáhnout závěsy

Na rozdíl od jiných záclon jsou závěsy Swag atraktivní a chytlavé, zejména v obývacím pokoji. Proč se pak lidé učí, jak zatahovat závěsy? Jednoduše proto, že chtějí víc!

Chtějí okořenit svůj interiérový dekor a přidat další krásu do svého obývacího pokoje a ložnice, aby byly vynikající. Jak napínat závěsy je něco, co každý, kdo je velmi připravený, se může pustit dovnitř a úspěšně vyjít.

Co požadujete k lupu Záclony ?

Potřebujete materiály, například materiály pro závěsy, jehly, nitě, šicí stroje, žebříky, nůžky a špendlíky. Věnujte trochu času a postupujte podle níže uvedených kroků a dozvíte se, jak zatáhnout závěsy.

& nbsp;

Kroky na zatažení záclon

Krok 1: Zpřístupnění záclon pro zpřístupnění

Tento krok je prvním krokem. Pamatujte, že to, co se učíme, je způsob, jak přetáhnout závěsy < / a>. Proto musíte připravit závěsy, které potřebujete k lupu. V závislosti na typu materiálu, kterým jsou závěsy, je vhodné získat lehký materiál, aby byl zajištěn krásný výsledek.

Bude rozdíl v použití tlustého materiálu jako záclon a použití lehkého materiálu jako lupu, než světelných záclon a použití tlustého materiálu jako lupových záclon. Použijete první, protože lup vytváříte lup z lehkého materiálu.

Krok 2: Vezměte rozměry Windows a materiálů

Bez tohoto kroku neexistuje způsob, jak získat správné parametry, i když víte, kde můžete své lupy opravit. Proto změřte délku oken, kam umístíte závěsy.

Změřte délku záclon. Dále proveďte měření délky a šířky lupu a udržujte tyto záznamy neporušené, protože budou brzy použity.

Krok č. 3: Umístěte závěsy na rovnou desku

Nezapomeňte, že jsme na závěsech ještě nic neudělali. Položte závěsy na rovný hladký povrch a získejte kolíky po boku. Získejte také materiály, které použijete k napínání záclon po boku.

Krok č. 4: Sklopte závěsy a ujistěte se, že jsou v přesné vzdálenosti

Jakmile jsou materiály pro lup připraveny, zatáhněte závěsy a ujistěte se, že na všechno, co jste udělali, použijete stejnou vzdálenost. Díky tomuto procesu bude vaše práce vypadat také bezvadně a atraktivně.

< # 5: Opravte lupy mezi záhyby

V tomto kroku získáme tvar lupu. Vzhledem k tomu, že záhyby jsou připraveny, pořiďte si lup a opravte je mezi záhyby. Vzdálenost mezi dvěma záhyby by neměla být větší než 3 cm.

Pomocí kolíků fixujete lupy na oponu. Než tento krok dokončíte, přejděte do další fáze.

Krok č. 6: Připravte šicí stroj a šicí materiály

Uchyťte se k šicímu stroji, nebo pokud nemáte, nepropadejte panice! Vezměte nit, předejte ji jehle a udržujte ji připravenou. V tomto kroku buďte velmi opatrní, protože jakékoli chyby, které zde provedete, budou trvat několik hodin, než budou opraveny.

Krok č. 7: Dokončete tím, že zkontrolujete, zda nejsou chyby, a vyčistíte hrubé okraje záclon a lupů

Tento krok je dokončovacím krokem. Vaše záclony mají na sobě lupy a pak dáváte pozor na chyby měření, záhyby záclon, drsné hrany a švy.

Jakmile tento krok dokončíte, zkuste pověsit zatažené závěsy, abyste mohli ocenit vaši dobrou práci.

& nbsp;

Jaký je cíl přidávání lupů do záclon?

Jak jsem již řekl, zatažené závěsy vypadají atraktivněji než běžné závěsy, které nemají nic přidaného. V dnešní době lidé usilují nejen o to, co si mohou dovolit, ale také o to, co bude pozoruhodné. Nákup zatažených záclon není tak levný jako běžné záclony.

Díky tomu, jak vyrábíte lupové závěsy, vypadají exotičtěji. Proto jste věděli, že to dokážete. Připravte si materiály, postupujte podle výše uvedených kroků a dostanete se do bodu, kdy nebudete moci litovat, proč jste vyzkoušeli něco nového.

& nbsp;

Kde lze zatáhnout závěsy?

Lidé mi často kladou tuto otázku, aby si byli jisti, co chtějí začít. Je dobré, že jste se ptali. Neexistuje žádné takové dokonalé místo nebo společnost nebo průmysl, kde byste mohli zatáhnout závěsy.

Samozřejmě by měli mít velký a široký prostor pro ty, kteří se skutečně věnují produkci, kde jsou k dispozici všechny materiály a prostor.

Potřebujete jen prostor, materiál a postupujte podle pokynů, jak výše popsaným způsobem zatáhnout záclony, abyste získali dobrou záclonu.

& nbsp;

Závěr

Jak jste viděli, jak zatáhnout závěsy je jedna věc, kterou byste měli vyzkoušet. Jakmile již máte záclony, můžete navštívit obchody s úsměvem a získat okamžitý lehký látkový materiál, který můžete přidat do svých záclon, aby vypadaly velmi odlišně, hlavně exoticky.

< span style = "font-weight: 400"> náklady na nákup nových zakalených záclon jsou drahé, takže ušetříte trochu dolarů a svého času a pokračujte v podnikání a podle výše uvedených kroků vím, že získáte dokonalou oponu.