6 snadné kutilství o tom, jak lemovat záclony šicím strojem

Vzhledem k tomu, že se zima rychle blíží, je počasí tak chladné a každý může zůstat doma. Nejlepší způsob, jak překonat příchozí nepříjemnosti, je hledat těžké závěsy. Nejen, že je v místnosti vždy teplo.

Šetří náklady na hledání topného tělesa v obývacím pokoji, které si většina lidí nemusí dovolit, a na to, že nenechá uniknout teplo. Tuto oponu získáte v obchodech s úsměvem. Nedokážu si představit, že bych utratil 50 $ na jednu oponu, zatímco bych mohl ušetřit čas a pouhých 10 $ v obchodě s úsměvem.

Bude to zajímavější a zábavnější, když budete postupovat podle níže uvedených pokynů, jak lemovat závěsy šicím strojem.

Mezi materiály potřebné k provedení těchto postupů patří; látkové materiály pro závěsy, šicí stroj, nit (barva odpovídající záclonám), jehla, nůžky, špendlíky, měřicí páska a barevná křída.

Kroky k tomu, jak lemovat záclony šicím strojem

Krok 1: Vezměte rozměry

V tomto kroku použijete měřicí pásku. Než začnete uvažovat o dalším kroku, vezměte rozměry, jako je délka a šířka oken, abyste zajistili vhodné řezání textilních materiálů. Ahoj! Dvakrát měřte a jednou řezejte! Jakmile nemůžete určit skutečnou délku v prvním měření, pak bude přesnější druhé.

Nejlepší je připevnit tyče záclon k závěsu, aby nedocházelo k chybám při výpočtu skutečné délky a šířky záclon.

Krok č. 2: Připněte látkové materiály < / h3>
Přichyťte závěsy hlavně ze stran do středu. Ujistěte se, že jste zaclonili závěs, aby nedošlo k chybám při lemování. Po připnutí jej sundejte a položte na stůl nebo na jakýkoli jiný rovný povrch.

Krok č. 3: Před provedením křížové kontroly měření

Jakmile položíte závěsy na rovný hladký povrch, je nutné před nažehlením rozměry přehodnotit. Okno, které se chystám zakrýt, je 40 palců dlouhé, zatímco záclona je 75 palců. Přidal jsem 2 palce navíc, abych se vyhnul lítosti nad nedostatkem místa.

Krok č. 4: Žehlení textilních materiálů

Jelikož jste provedli měření oken a záclon a zkontrolovali jste je a položili je na rovný hladký povrch, nezapomeňte před nažehlením závěs připnout. Pamatujte, že pokud nemáte žehlicí prkno, můžete vždy improvizovat – před nastříkáním na závěsy před žehlením nastříkejte závěsy na podlahu.

Krok č. 5: Vystřihněte materiály tkaniny Drapery

Po dokončení žehlení jemně uspořádejte látkové materiály a získejte ostré nůžky a stříhejte podél označených oblastí, které mají být olemovány. Tento krok je důležitým krokem k tomu, jak lemovat záclony šicím strojem. Jakmile jste neřezali dobře, ovlivnilo by to vaše lemování.

Krok č. 6: Lemujte materiál a dokončete ho

Jemně jste nastříhali materiály textilního závěsu a kousky jste nechali blízko šicího stroje. Dalším krokem je lemování shora dolů a zajištění lemování ve vyznačených oblastech, abyste získali dokonalý výhled, stejně jako na obrázku níže.

& nbsp;

Proč lidé dávají přednost lemování záclon pomocí šicích strojů sami?

Z výše uvedených kroků, jak lemovat závěsy šicím strojem, lze odvodit, že tyto kroky jsou snadné. Kdo by raději utratil více dolarů za projekt, který zvládne za málo času? Většina lidí raději tyto kroky a lem používá, jak je to možné, zejména v zimě.

Poskytuje stín, zabraňuje pronikání chladu do místnosti a udržuje v chladném počasí obývací pokoj v teple. Provádí se snadno, a proto byste to měli dělat sami, místo plýtvání dolary.

Jsou lemované závěsy upřednostňovány před jinými závěsy?

No, ANO! Získali jste materiály a jste si jisti, že se dobře dělají. Neexistuje žádný z materiálů, které někdo získal. Jste si velmi jistí, že jsou legitimní a nejsou pirátští. Proto, jak budete postupovat podle pokynů, jak lemovat závěsy šicím strojem, získáte nejlepší lem opona .

Někteří lidé jdou tak daleko, že lidem umožňují půjčit některé z těchto základních materiálů, jako je šicí stroj a železo, aby to mohli vyzkoušet. Stále uvažujete o odvážném kroku?

Na co ještě čekáte, protože máte všechno vybavení připraveno? Získejte dokonalou volbu a podle pokynů, jak lemovat závěsy šicím strojem, vytvořte požadovanou možnost.

Závěr

Získat lemované závěsy pomocí šicího stroje není tak divné, že by to nemohl udělat kdokoli. Začnete tím, že připravíte materiály a budete pečlivě postupovat podle pokynů, jak lemovat záclony šicím strojem a získat tak dokonalou záclonu.

Nároky na zimní závěsy jsou obvykle vysoké, zejména v zimě. Abyste si ušetřili nějaké dolary, můžete ušetřit čas. Kvůli materiálům, které již vyrobené lemované závěsy obsahují, nejsou tak dostupné.

Udělejte odvážný krok a získejte tyto materiály připraveny, začít něco nového a věřte mi; později mi za tyto podněty poděkujete.