Kolik stojí pojištění důlní dírky? 3 výhody pojištění!

Už jste někdy slyšeli o tom, kolik stojí pojištění proti propadu? Pojištění Sinkhole se pohybuje v rozmezí od 2 000 do 4 000 USD ročně, přičemž tendence přichází s vysokou spoluúčastí od 1% do 10% limitů bydlení v rámci politiky.

Ale navzdory jejich nákladným cenovkám musíte vzít v úvahu, že asi 20 procent celé americké půdy je náchylné k této přírodní katastrofě, takže nároky na pojistné závory dosáhnou průměrné výplaty 140 000 dolarů, takže je snadné pochopit, proč jsou tak drahé.

Existuje mnoho velkých pojišťovacích společností, které nabízejí doporučení pro pojištění závrtů v oblastech s vysokým rizikem. Takže na místech, jako je Florida a Tennessee, kde jsou závrty běžné, si můžete odpočinout s vědomím, že vaše nemovitosti mají ochranu proti závrtu.

Náklady na pojištění závrtu; 3 Výhody pojištění majitelů domů

Než se dostaneme do hloupé pojistky Sinkhole Insurance, měli bychom alespoň zjistit, co jsou závrty. Jednoduše řečeno, závrty jsou hluboce ponořené dutiny v zemi. Přicházejí ve třech typech: Sbalit závrty, Propadání závrtů a Clayovo smrštění, přičemž každé má jiné příčiny, ale celkově může způsobit poškození.

Standardní pojištění majitelů domů se však obvykle nevztahuje na škody způsobené závrty, zemětřesením nebo sesuvem půdy. A tady přichází pojištění závrtu, speciální potvrzení, které chrání váš domov a veškeré osobní věci před poškozením závrtu, které můžete přidat do své pojistky.

Navíc vzhledem k tomu, že části USA jsou vysoce náchylné k propadům, některé státy vyžadují, aby pojišťovny nabízely ke své pojistné smlouvě volitelné krytí závrtu za příplatek nebo je lze zakoupit samostatně jako samostatnou pojistku. Takže s ohledem na ty, kolik stojí pojištění závrtu?

Mají cenu kolem 2 000 až 4 000 dolarů ročně. Někdy přicházejí s vysokou spoluúčastí rovnající se 1%, 2%, 5%nebo 10%limitů pro dodržování zásad.

Přestože se do titulků často dostávají obrovské závrty, převládají menší závrty, které obtěžují mnoho majitelů provozoven. Podle uvedeného plánu jsou navíc kryty veškeré majetkové škody a ztráty způsobené závrty. Když to teď vezmeme v úvahu, je jen přirozené zakoupit si plán pojistné jímky.

#1. Přenos rizika

Pojištění je forma přenosu rizika, která zajišťuje, že břemeno potenciální ztráty z neočekávaných výsledků, kterým klient čelí, se přesouvá na ochotnou třetí stranu výměnou za pravidelné platby. Jedná se o běžnou strategii řízení rizik, která pomáhá jednotlivcům místo toho pokrýt výdaje prostřednictvím třetích stran.

#2. Sinkhole Collapse Coverage

Pojištění závrtu pokrývá strukturální poškození, včetně založení budovy způsobené činností závrtu. Kromě toho pokrývají také náklady potřebné na výměnu osobních věcí a uplatňují preventivní opatření, jako je strukturální vyztužení.

#3. Katastrofické pojištění pozemního krytí

Vedle pojištění závrtu, které kryje mírně odlišný typ ztráty, je k dispozici také pojištění katastrofické země. A aby se aktivoval tento typ pojištění, musí škody splňovat specifická kritéria, než budou kryty strukturální škody a přestavby.

Související otázky

Protože pojištění závrtu může být těžké pochopit, zde je několik otázek týkajících se vašeho lomu o tom, kolik stojí pojištění závrtů:

#1. Vyplatí se pojištění závrtu?

Sinkholes jsou nepředvídané přírodní nebo člověkem způsobené katastrofy, takže pojištění závrtu může přijít s nákladnou sazbou. Je tedy důležité vyvážit riziko a krytí rozpočtu. Pokud žijete ve vysoce rizikových oblastech, jako je Florida, Tennessee nebo Alabama, vyplatí se zaplatit za dodatečné pokrytí a zakoupit jej za nižší cenu.

#2. Které společnosti nabízejí pojištění propadů?

Jelikož pojištění závrtů není oblíbenou politikou, může být těžké najít společnosti, které takovou politiku nabízejí v oblastech s nízkým rizikem ve srovnání se státy jako Florida, které vyžadují, aby všechny pojišťovny poskytly volitelnou nabídku přidání pojištění závrtů.

#3. Co dělat, když ve své nemovitosti najdu závrt?

Po identifikaci nebo nalezení známek závrtů ve vaší oblasti je prioritou okamžitě to nahlásit místním úřadům nebo strážcům zákona. Doporučuje se také uzavřít své místo, abyste se vyhnuli odpovědnosti, a co nejdříve kontaktovat poskytovatele pojištění.

#4. Jak poznám závrt?

Sinkholes se neobjeví hned a postupně se vyvinou, že mohou být nepostřehnutelné. Předpokládejme však, že žijete v oblasti náchylné k propadu. V takovém případě je důležité dávat pozor na tyto příznaky: hluboké praskliny na chodníku, chodnících a příjezdové cestě, kruhová prohlubeň ve vaší oblasti nebo na dvoře, dveře a okna, které se neotevírají nebo řádně neuzavírají, a praskliny tvořící se kolem vaše dveře a okna.

#5. Co způsobuje závrty?

Sinkholes jsou často přírodní katastrofy způsobené pohybem Země nebo když se prostor a kaverny vyvíjejí pod zemí v důsledku rozpouštění hornin. Tvoří se velmi pomalu, dokud nedojde ke kolapsu. Mohou být také lidmi způsobené nezodpovědnou těžbou.

Závěr

Kolik stojí pojištění závrtu? Opět platí, že pojištění závrtu má cenu kolem 2 000 až 4 000 $ ročně, které mohou přicházet s odpočitatelnými položkami. Pokud žijete ve vysoce rizikových oblastech, kde jsou závrty běžné, stojí za to přidat pojištění pojistky do pojistky vašeho majitele domu. Majitelé domů by měli být pojištěni, aby chránili svůj majetek a rodinu, aby zjistili, jak se jmenuje pojištění vlastníků domů a jak získat pojištění majitelů domů na zaplacení nových vleček, aby byli informovaní a připravili se na budoucnost.