Jak získat labioplastiku hrazenou pojišťovnou? Fascinující informace!

Jak získat labioplastiku hrazenou pojišťovnou? Nejprve bude vyžadovat provedení labioplastiky ze zdravotních důvodů. Pojišťovna bude rovněž dále přesvědčena o úhradě konkrétní části ordinace. Připravte si dopis od ošetřujícího lékaře s podrobnostmi o důvodech podstoupení operace labioplastiky. Uveďte také důvody, proč je tento postup z lékařského hlediska nezbytný.

Dokumentujte názory více lékařů a nejen plastického chirurga. To je způsobeno některými iniciačními faktory, jako je duševní zdraví, fyzické nepohodlí a zdravotní důvody.

Dokažte, že máte aktuální zdravotní problém, který může labioplastika vyřešit. Je to klíč k tomu, aby pojišťovna akceptovala vaši žádost o krytí. Níže jsou uvedeny další informace o tom, jak získat pojistné plnění za labioplastiku.

Co dělat, když je aplikace zamítnuta

Pojišťovna může vaši žádost náhle zamítnout. Proto se u nich odvolej proti svému rozhodnutí. Nechte svého lékaře, aby znovu podal žádost o další pojistné krytí. Je lepší nechat případ otevřít u pojišťovny. Promluvte si s agentem, který váš případ zpracuje nejlépe. Je potřeba vědět více informací.

Pojistné krytí labioplastiky závisí na určitých faktorech

Bude záležet především na situaci a pojistném krytí. Většina pojišťoven zákrok neakceptuje. Platí, pokud je operace pouze pro kosmetické účely. Mělo by však zdůraznit skutečnost, že je lékařsky nezbytný. Sebevědomý tým plastických chirurgů to vysvětluje.

Jak získat labioplastiku hrazenou pojištěním zahrnuje pochopení, že většina pojišťoven nebude hradit volitelné zákroky. Zahrnoval by laserovou operaci očí nebo plastickou chirurgii.

Ty se provádějí jen tak, protože to člověk chce pro sebe. Není to výsledek vyplývající z lékařské potřeby. Proto je důležité určit důvody pro operaci. Poraďte se se svým lékařem, abyste dosáhli svých cílů co nejlépe.

Lékařské důvody pro provedení labioplastiky

Při provádění labioplastiky se potýkají se dvěma hlavními problémy: pohodlí a kosmetika. Někteří by se chtěli stát sebevědomým, konkrétně jejich vulva. Je tomu tak, pokud se to nezdá normální. Nyní by to mohlo zasahovat do sexuálního života člověka nebo do obrazu sebe sama.

Ale Společnost plastických chirurgů v Americe nejlépe vysvětlila postup, který může bojovat s fyzickým nepohodlím. Za prvé, ti, kteří mají delší stydké pysky, mohou trpět bolestí kvůli fyzickému cvičení.

Je to jako sportovat nebo jezdit na kole v tak upnutém spodním prádle. Navíc prodloužené stydké pysky mohou způsobit bolest při sexuální aktivitě. Patří sem například pohlavní styk. Navíc může vést k chronické infekci močových cest. Vulva je pak podrážděná.

Další informace o labioplastice

Labioplastika je zcela zaměřena na léčbu vulvy. Mezi další oblasti, kterým byla věnována pozornost, patří kožní záhyby obklopující vaginální průchod a vulvu, velké stydké pysky, malé stydké pysky a vulvu.

To se provádí odstraněním přebytečné kůže přes rty vulvy. Jak již bylo zmíněno, zvažuje se mnoho důvodů pro operaci. Ale náklady a pojištění jsou vždy brány jako úvahy.

Labioplastika se provádí v celkové nebo lokální anestezii. Nějak záleží na preferencích chirurga. Zahrnuje otok tkání vulvy a stydkých pysků. Požadované sklady jsou po upnutí odstraněny.

Ošetřující lékař může použít několik metod. Operace bude hodně záviset na individuálním stavu. To také zahrnuje přebytečnou kůži a závažnost. Zatím se jedná o běžnou a rychlou operaci. Pacienti opustí kliniku nebo nemocnici ve stejný den. Obnova bude zahrnovat antibakteriální ošetření a čištění. Doporučuje se vzít si týden pauzu, protože hojení vyžaduje jen několik dní.

Situace, kdy je labioplastika z lékařského hlediska považována za nezbytnou

Labioplastika je lékařsky nezbytná, pokud je způsobena vrozenými stavy, nadbytkem testosteronu a chronickým podrážděním. Vyplývá to z vydaného prohlášení ACOG. Takže další informace si přečtěte vše, co potřebujete vědět o labioplastice.

Doporučení je stále potřeba nebo ne

K získání doporučení na operaci již není potřeba. Možná se to však doporučuje při nároku na slevu Medicare. Tato sleva může stát 73 dolarů pouze za konzultaci. Takže je to pravda, vzhledem k tomu, že máte doporučení.

Náklady na labioplastiku

Labioplastika může stát mezi 4 500 až 6 000 dolary. Cena se může u jednotlivých pacientů stále lišit.

Pocity ztracené během labioplastiky nebo ne

Během operace nebudou poškozeny nebo odstraněny žádné nervy. Pocity lze stále cítit podobně i před ošetřením. Nepotřebné tkáně budou odstraněny. Ženy, které to podstoupily, hlásí zvýšený pocit. Je to hned po labioplastice.

Obnova labioplastiky

Labioplastika není považována za bolestivý zákrok. Pacientům se dále doporučuje, aby byli ihned. Modřiny, otoky & po zákroku bude pociťována bolestivost. Otok se může usadit během prvních dnů a také prvních týdnů. Kdybych byl vámi, znal bych deset tipů na zotavení z labioplastiky.

Provedení postupu profesionálem

Chirurg provádí gynekologickou operaci. Jedna se specializuje na estetické & vaginální operace. Má vám nabídnout funkční a estetické výsledky.

Menší náklady

Nominální cena labioplastiky může být v průměru 975 až 1 175 dolarů. Je to pravda vzhledem ke každé léčbě.

Skončete!

Postupujte podle návodu výše, jak získat labioplastiku hrazenou pojišťovnou. Pak jen dokažte poskytovateli pojištění, že je to z lékařského hlediska nezbytné pro bolest běžně pociťovanou při sexuální aktivitě nebo jiné fyzické aktivitě. Pak si na to připravte rozpočet a buďte na cestě k normálnímu zotavení bez tlaku na náklady, protože jsou pokryty! Pro další články o pojištění si přečtěte, kolik stojí těhotenský krevní test bez pojištění a pojištění tabulového skla. Děkuji za přečtení!