Jak dlouho je dlouhodobé životní pojištění dobré? 3 typy dlouhodobého životního pojištění!

Zajímá vás, jak dlouho je dobré dlouhodobé životní pojištění? Může to záviset na druhu dlouhodobého pojištění, které máte. Pokud máte například pojištění na úrovni pojistného, ​​můžete být pojištěni až na 30 let.

Před vším si definujme termínové životní pojištění; je to druh životního pojištění, které zaručuje vyplacení určené dávky v případě úmrtí, pokud pojištěný zemře v určité lhůtě.

Pojistník může pojistku obnovit, převést ji na trvalé krytí nebo ukončit životní pojištění na konci období. Životní pojištění zaručuje, že bude vyplacena definovaná dávka při úmrtí, pokud pojistník zemře ve stanovené lhůtě. Doba trvání se pohybuje od jednoho do 30 let. A co je nejdůležitější, životní pojistky nemají měnovou politiku, dokud pojistník v této lhůtě nezemře. Na druhou stranu může být životní pojištění méně nákladné než různé druhy životního pojištění, jako je životní pojištění.

Existuje mnoho dalších věcí, které byste se měli naučit, takže čtěte dál!

Jak dlouho je vaše dlouhodobé životní pojištění dobré

Na jak dlouho je tedy dobré dlouhodobé životní pojištění? Existují různé druhy životního pojištění a to pravé pro vás bude záviset na vašich okolnostech.

#1. Prémiová úroveň nebo zásady úrovně

To se prodlužuje od 10 do 30 let. Poté je fixní pojistné, které zaplatíte, jakož i dávky při úmrtí. Pojistné je relativně vyšší než roční obnovitelné životní pojištění; důvodem je, že pojistní matematici jsou odpovědní za zvýšení nákladů na pojištění v době účinnosti účinné pojistky.

#2. Roční politika obnovitelných termínů

Tento plán nemá definovanou dobu trvání a lze jej každoročně obnovovat bez prokázání pojistitelnosti. Na tomto druhu pojištění se liší to, že ceny se rok od roku liší. Také pojistné se s věkem pojištěnce stále zvyšuje. Ačkoli není stanoven žádný termín, může to být nákladné, protože prémie se zvyšuje s tím, jak lidé stárnou a dělají z pokrytí pro mnohé nežádoucí možnost.

#3. Snižování termínových zásad

Tyto zásady mají výhodu v případě úmrtí, která se každoročně snižuje podle pevného plánu. Pojištěný platí fixní pojistné za pojistné období. Zásady snižování podmínek se často používají společně s hypotékami, aby byl splněn princip klesající hypotéky.

Od chvíle, kdy pro vás najdete tu správnou politiku, byste měli prozkoumat společnost, kterou plánujete zajistit; tímto způsobem získáte nejlepší životní pojištění.

Dávky dlouhodobého životního pojištění

Životní pojištění je ideální pro mladé lidi, zejména s dětmi. Je to proto, že rodiče mohou získat velké pokrytí za relativně nízkou cenu. Navíc, když rodič zemře, je výhodné pro rodinu, která zůstane pozadu; k vyrovnání ušlého příjmu lze použít významnou výplatu.

Pojistné smlouvy jsou vhodné také pro ty, kteří vyžadují nižší částku životního pojištění. Jakmile například pojistka skončí, pojistník si může vybrat, zda jeho pozůstalí potřebují dodatečnou finanční ochranu, nebo shromáždí adekvátní likvidní aktiva, aby se zajistili. Možná si budete chtít přečíst o termínovém pojištění, které má následující vlastnosti.

Termín vs. Trvalé životní pojištění

Mezi těmito dvěma druhy pojištění existuje několik významných rozdílů. Akumulace peněžní hodnoty, doba trvání pojistky a náklady jsou hlavní rozdíly mezi životním pojištěním a pojistnými smlouvami. Ideální alternativa závisí na vašich potřebách. A existuje několik prvků, které musíte vzít v úvahu. Zde jsou následující:

#1. Prémiové náklady

Pokud jste někdo, kdo potřebuje levné a dostupné pojištění, měli byste se poohlédnout po dlouhodobém životním pojištění. Zákazníci se životním pojištěním platí více za menší krytí, ale lze zaručit, že budou chráněni po celý život. Termální životní pojištění je skutečně dostupné. Proto mnoho lidí oceňuje tento druh pojištění. A placení pojistného je zdlouhavé. Možná, že hlavním rysem, který není atraktivní, je to, že jakmile termín skončí, pojištěný nemůže využívat výhody životního pojištění.

Náklady na životní pojištění navíc rostou s věkem a jejich obnovení může nějakou dobu trvat. V důsledku toho mohou být ceny obnovení životního pojištění při prvním vydání pojistky vyšší než pojistné na trvalé životní pojištění. Můžete si přečíst, jaké jsou dva faktory, které by ovlivnily náklady na pojistné u pojistné smlouvy týkající se zanedbání povinné péče, abyste se dozvěděli více.

#2. Dostupnost pokrytí

Pokud je pojistník velmi nemocný, může společnost obecně odmítnout obnovit pojistku na konci období. Výjimkou je situace, kdy existuje záruka od firmy, že je politika obnovitelná. Trvalé pojištění pokrývá život, dokud je placeno pojistné.

#3. Hodnota investice

Někteří lidé dávají přednost životnímu pojištění, protože ho lze využít jako prostředek k spoření nebo investování. Peněžní hodnotě je přiřazena rostoucí záruka pro část každé platby pojistného. Specifické programy navíc poskytují dividendy, které lze vyplácet nebo ukládat podle zásad. Růst peněžní hodnoty tedy může být dostatečný na pokrytí pojistného v průběhu času. K dispozici jsou také některé jedinečné daňové výhody, jako je odložený růst peněžní hodnoty a přístup k finančním prostředkům osvobozeným od daně.

Finanční poradci by nás informovali, že míra růstu politiky peněžní hodnoty je obecně nižší než u ostatních finančních produktů, včetně obchodovaných fondů a podílových fondů. Mnohem více jsou náklady na správu často odečteny od míry návratnosti. Proto se navrhuje, abyste vždy, když si koupíte termínované životní pojištění, museli přebytek investovat. Ale pak stojí za zmínku, že výkon zůstává daňově přívětivý a stabilní, což je výhodné pro volatilitu na akciovém trhu.

Je to zábal!

Životní pojištění se získává na dobu určitou, obvykle od 10 do 30 let. Po uplynutí platnosti plánů podmínek můžete pojistné obnovit na základě délky života, věku a zdravotního stavu pojistníka. Nyní již víte, jak dlouho je dlouhodobé životní pojištění dobré. Každopádně může být užitečné pochopit, co je primárním účelem pojištění.