Snadný pětistupňový průvodce, jak obnovit křeslo s nulovou gravitací

Pro ty, kteří chtějí vědět, jak odložit židli s nulovou gravitací, byste se měli podívat na tohoto snadného a rychlého pětikrokového průvodce. Zůstaňte naladěni, protože také odpovíme na některé obvykle se vyskytující otázky při vlastnictví židle s nulovou gravitací u vás doma.

Potřebné materiály

Než přistoupíte k postupu výměny tkaniček na vaší gravitační židli, ujistěte se, že máte kompletní sadu materiálů. Pokud je vše připraveno, můžete vyrazit!

  • Stahovací pásky
  • Nůžky
  • Bungee kabel

Kroky k výměně krajky židle s nulovou gravitací

Krok č. 1. Připojte každou díru látky

Nejprve pomocí kabelových pásků spojíte každý otvor látky s kovovou částí židle s nulovou gravitací.

Krok č. 2. Odřízněte starou šňůru

Když jsou všechny otvory tkanin svázány pomocí stahovacích pásek, přestřihněte starou šňůru nůžkami zespodu židle. Pak úplně otevřete staré šněrování.

Krok č. 3. Vytvořte nový kabel ve dvou vrstvách

S vaší novou šňůrou vytvořte dvojitou vrstvu, vložte šňůry do spodní části židle a vytvořte uzel pro židli s nulovou gravitací.

Krok č. 4. Propojte tkaninu s novými šňůrami

Poté, co vyrobíte novou šňůru ve dvojité vrstvě, další věc, kterou musíte v tomto postupu dodržovat, je spojit tkaninu celé gravitační židle s novými šňůrami, které nyní máte.

Krok č. 5. Odřízněte kabelové svazky

Po čtvrtém kroku musíte pomocí nůžek přestřihnout kabelové svazky, abyste dokončili výměnu za obnovenou židli s nulovou gravitací.

Co je to židle s nulovou gravitací?

Židle s nulovou gravitací je druh židle, ve které máte pocit, jako byste se vznášeli ve vzduchu, jako byste byli ve vesmíru. Tato židle vám umožní relaxovat a ležet s nohama vyvýšenýma na úrovni hrudníku.

Pokud vás tedy zajímá, kde se vzal termín „nulová gravitace“, je tato židle určena pro astronauty. Vyrábí se také ke zmírnění stresu a bolesti astronautů při startu.

Jak se liší židle s nulovou gravitací od kempovacích židlí?

Pokud byste porovnali konstrukci židle s nulovou gravitací s tradiční kempingovou židlí, rozdíl by byl znatelný. Židle s nulovou gravitací vám umožňují sklopit a nechat vás cítit, že jste bez tíže.

Na druhé straně má zadní část kempingového křesla omezený pohyb a nenabízí lehký pocit, který zažijete při sezení na židli s nulovou gravitací. Neposkytuje stejné funkce uvolňující stres při sezení, jako když zvedáte nohy k hrudi, včetně polstrovaných sedadel a držáků nápojů.

Poznámka: Pokud máte chronické bolesti zad, náchylné obratlovce nebo bolest svalů, doporučujeme vám nepořizovat si kempinkovou židli.

Mohu nechat židli s nulovou gravitací venku?

Pokud si myslíte, že účel židlí s nulovou gravitací má být v konkrétní místnosti, jsme tu, abychom vám řekli, že můžete gravitační židli nechat mimo váš dům. Protože tyto židle mohou mít různé tvary, materiály a velikosti, které určují, co může být lepší, ať už uvnitř nebo venku.

Židle s nulovou gravitací odolná vůči povětrnostním vlivům je dobrým materiálem pro venkovní použití, protože odolává všem přírodním aktivitám. Mezitím nikdy nepoužívejte jako venkovní nábytek trvanlivou židli s nulovou gravitací, protože existuje obrovská možnost, že se tento objekt rychle zhorší a dlouho nevydrží mimo váš dům.

Poznámka: Musíte se ujistit, že povlak rámu by neměl být náchylný ke korozi, když čelíte jiným typům prvků. Pokud jste si jisti, že rám vydrží jakékoli povětrnostní podmínky, je dobré ho nechat venku.

Co musím udělat, když nechám židli s nulovou gravitací venku?

Pokud chcete nechat židli s nulovou gravitací venku, bude pravděpodobně důležitější mít správné úložiště. Pokud se tedy rozhodnete nechat to venku, budete muset přijmout opatření k ochraně židle.

K ochraně gravitačního křesla před deštěm by bylo nejlepší použít vodotěsný kryt, když jej nepoužíváte. Vzhledem k tomu, že počasí je obtížné předvídat, je lepší předcházet, než řešit problém, který již poškodil konkrétní materiál.

Lehká židle s nulovou gravitací je náchylná k silným nárazům a může létat, když fouká vítr. Aby vaše gravitační židle nezmizela z vašeho dvora, musíte ji přivázat k těžkému stolu, palubě nebo pomocí kovové spony.

Závěr

Nyní jste se naučili, jak odložit židli s nulovou gravitací. Postupujte podle kroků uvedených v tomto čtení a budete moci židli vypadat zcela nově, když ji obnovíte. Všimněte si také odpovědí na běžné otázky týkající se toho, jak se o židli s nulovou gravitací starat za různých okolností.