Kde koupit židli s nulovou gravitací: 5 nejlepších obchodů, které je třeba hledat

Židle s nulovou gravitací jsou ideální pro rozložení tělesné hmotnosti a stimulaci relaxace. Víte však, kde koupit židli s nulovou gravitací? Tento článek vám poskytne našich pět důvěryhodných značek, pokud jde o tento typ židle.

Léto se blíží. Jaký lepší způsob, jak si užít teplo a slunce, než lenošení na židli s nulovou gravitací? Toto lehátko má mnoho výhod, jako je lepší držení těla, snižuje stres a zmírňuje bolesti zad.

Zažijte zcela nový svět pohodlí, protože vám představujeme vše, co potřebujete vědět o židlích s nulovou gravitací a kde je můžete koupit!

Co je to židle s nulovou gravitací?

Víte, že NASA nejprve vyvinula židle s nulovou gravitací? Konstrukce pomohla astronautům dosáhnout neutrální polohy, kde jsou nohy nad srdcem. NASA staví své astronauty do této polohy, aby zmírnila stres v jejich tělech, když jsou katapultováni do vesmíru.

Na mnoha trzích je k dispozici mnoho typů židlí s nulovou gravitací. Nejprve vnitřní, které poskytují základní neutrální polohu pro tělo. Na druhé straně venkovní lehátka s nulovou gravitací jsou obvykle malá a ideální pro kempování nebo plavání.

A konečně, masážní křesla s nulovou gravitací zvyšují výhody NPB tím, že do ní vkládají masáže.

Kde koupit nejlepší lehátko s nulovou gravitací?

1. Lafuma Futura

V Lafuma Futura byste dvakrát nepřemýšleli nad tím, jak je měkký. To vše díky svému třívrstvému ​​polstrování je perfektní venkovní židle s nulovou gravitací!

Ačkoli je to dražší než cokoli jiného v tomto seznamu, nebudete zklamáni kvalitou Lafuma Futura. Jejich polštář je vyroben z Batyline, tkaniny známé pro svou odolnost proti slunci a blednutí. Rychle schne, ale není vodotěsný.

2. Základy Amazonu

Pokud hledáte dostupnější a dostupnější gravitační křeslo, v Amazon Basics už nehledejte. Můžete si to koupit online a vybírat z různých typů a barev. Většina jejich produktů navíc podporuje polstrovanou opěrku hlavy a tvarovanou loketní opěrku, které poskytují uživateli pohodlí.

Židle této značky jsou lehké. Díky tomu se snáze skladují a jsou ideální pro venkovní dobrodružství.

3. Caravan Sports Infinity

Tato židle s nulovou gravitací nabízí silný ocelový rám pro dlouhotrvající a méně chvějící se sezení. Má také funkci plynulého sklápění, která umožňuje uživateli uzamknout polohu křesla tak, jak chtějí.

Kromě toho židle zvládne hmotnost až 300 liber. Textura sedadla a jeho součástí je odolná, protože je vyrobena z odolné textilní textilie.

4. GoPlus

Další dostupnou možností v našem seznamu jsou gravitační židle od čínské společnosti GoPlus. Přestože je design velmi jednoduchý, svou práci plní velmi dobře. Rám je vyroben ze slitiny a oceli, která skvěle chrání před rzí.

Tyto gravitační židle pojmou až 300 liber. Ačkoli byl GoPlus přenosný, někteří spotřebitelé navrhují více úchytů, aby věděli, jak jej pohodlně přenášet.

5. Vila Phi

Na gravitačních židlích Phi Villa je skvělé to, že jsou o něco větší než jiné značky. Nabízejí také uzamykací mechanismus jejich židlí, který umožňuje uživateli upravit polohu podle svých představ. Zmínili jsme také, že mají odnímatelné podnosy a polštář na opěrku hlavy?

Phi Villa také nabízí extra dlouhé židle, které pojmou vyšší lidi, kteří mají problém najít gravitační židle pro svou velikost.

Jak židle s nulovou gravitací ovlivňují tělo?

Židle s nulovou gravitací je položka, která podporuje neutrální polohování těla nebo polohu, kterou naše tělo zaujímá v mikrogravitaci. Uvádí vaše tělo do stavu beztíže, kde je v přibližně 120stupňovém úhlu. Zpočátku vám to může být nepříjemné, ale jakmile si na to zvyknete, bude to lepší.

Jednou z výhod gravitačních židlí je, že jsou dobré pro náš dýchací systém. Vzhledem k tomu, že poloha umožňuje, aby byla vaše hlava mírně nad žaludkem, pomáhá vám to mít otevřené dýchací cesty. Židle s nulovou gravitací mohou také zabránit problémům s dýcháním, jako je spánková apnoe nebo chrápání.

Další výhodou tohoto typu židle je, že sezení je pro vaši páteř zdravější. Přestože používání běžné židle nemusí být nutně „nezdravé“, zatěžuje jen vaše záda. Bolesti zad můžete zmírnit pomocí gravitačních židlí.

Závěr

Nyní, když víte, kde koupit židli s nulovou gravitací, je na čase, abyste si vybrali ten, který vám nejlépe vyhovuje! Pamatujte, že byste měli vždy zvážit, za jakým účelem hodláte tuto židli používat. Pokud chcete přenosný, kupte si menší gravitační židli, protože se snadno skladují.

Měli byste také zkontrolovat záruku, kterou značka nabízí, abyste otestovali spolehlivost svého produktu. Léto může být drahá sezóna. Zůstaňte tedy blízko svému rozpočtu, aniž byste upravovali kvalitu!