Jak odebrat středovou konzolu z Ashley Loveseat

Jedním z nejdůležitějších kusů nábytku, který můžete do svého domova pořídit, je polohovací sedátko. Pohovka Ashley je jednou z nejlepších možností. Můžete však mít potíže s jeho údržbou, zejména v tom, jak odstranit středovou konzolu Ashley loveseat.

Dnes máte šťastný den, protože vám ukážeme, jak toho dosáhnout. Experimentování s gaučem Ashley může být složité a nebezpečné. Proto jsme vytvořili tento příspěvek, abychom vám pomohli.

Než se však dostaneme k tomu, jak odstranit středovou konzolu Ashley loveseat., Pojďme si projít základy.

Co přesně je sedačka?

Chcete -li vědět, jak odstranit středovou konzolu Ashley loveseat, musíte nejprve vědět, co je loveseat. Pohovka je malá pohovka, která má pohodlně ubytovat dvě osoby. Jsou ideální pro odlehlé oblasti s dostatečným prostorem pro velkou pohovku, ale stále potřebují sedadla.

Můžete jej také použít ke zvětšení pohovky větší velikosti. Někteří jednotlivci je používají jako dodatečné posezení ve svých ložnicích. Loveseats býval ve svém designu podstatně doslovnější než nyní.

Obvykle to bylo o něco více než příliš velká židle se dvěma sedadly umístěnými ve tvaru „S“. Sedadla byla nastavena tak, aby stáli proti sobě.

Loveseats jsou k dispozici po dlouhou dobu, přesněji od 17. století, a v průběhu let hostily nespočet rande pro jednotlivce po celých Spojených státech i v zahraničí.

Je to do značné míry způsobeno pozoruhodně malou velikostí sedací soupravy, která je obecně vhodná pouze pro pohodlné posezení dvou lidí; nabízí intimní uspořádání sezení pro někoho a jeho blízkého.

Zatímco toto slovo se může vztahovat na různé možnosti sezení, jako je pohovka ve tvaru S, která umožňuje lidem sedět tváří v tvář na stejném gauči nebo jednoduchá dřevěná lavice se dvěma polštáři, dvoumístná pohovka je zdaleka nejvíce oblíbený druh „milostné sedačky“.

Co přesně je polohovací sedadlo?

Sklápěcí sedadlo se sklápí, když uživatel sklopí záda a zvedne přední část židle. Obvykle je vybaven opěradlem a opěrkou nohou, kterou můžete ručně nebo automaticky vysunout, když sklopíte záda pomocí páky na boku židle.

Aby se maximalizovalo pohodlí, moderní sklápěcí sedačky mají často nastavitelnou opěrku hlavy, bederní opěrku a nezávislou podnožku, která se přizpůsobuje hmotnosti a úhlu nohou uživatele.

Mezi další vlastnosti patří teplo, masáž a vibrace. K dispozici jsou verze pro vozíčkáře. Všichni jsme v dnešní době tak zaneprázdněni, že se chceme po příjezdu domů rozmazlit.

Silová milostná sedátka se vyznačují schopností sklopit na milostné sedadlo pouhým stisknutím tlačítka. Sklopná sedátka jsou ideální pro ty, kteří se chtějí vrátit domů a vyjít ven stisknutím tlačítka.

Je pro lidi, kteří si ve svém životě užívají trochu extravagance. Je to mnohem hezčí, pokud máte systém domácího kina. Během těchto dlouhých filmových večerů poskytuje střední konzola pohovky ideální prostor pro dva nápoje.

Co přesně je nábytek Ashley?

Ashley Furniture Industries, LLC je největším výrobcem nábytku ve Spojených státech a také jedním z největších na světě. Ashley, založená v roce 1945, nabízí maloobchodním partnerům ve 123 zemích jeden z nejrozsáhlejších sortimentů produktů v oboru.

Ashley se snaží poskytovat svým klientům nejlepší hodnotu, výběr a služby v nábytkářském průmyslu, od návrhu až po realizaci. Vkládají své srdce a duši do každého kusu nábytku, který vyrobí, od nejmenších detailů po největší vizi.

Usilují o úplné potěšení zákazníků od chvíle, kdy vyvinou design, až do okamžiku, kdy je jejich nábytek vyroben v jejich světových výrobních zařízeních a nakonec zabalen, přepraven a přijat do domu.

Polohovací lehátka Ashley Furniture Industries mohou být až 42 palců hluboké, takže je obtížné je protlačit úzkými dveřmi nebo chodbami. Některé z vestavěných sklopných pohovek je obzvláště obtížné přenášet, protože mohou vážit 260 liber nebo více.

Rozebrání lehátka Ashley je postup používaný některými profesionálními stěhováky, protože usnadňuje přenášení pohovky z místnosti do místnosti nebo z jednoho domu do druhého.

Jak odebrat středovou konzolu Ashley loveseat

Většinu polohovacích lehátek lze snadno rozebrat a přenášet. U některých modelů jsou k dispozici odnímatelná opěradla a jsou zajištěna uzamykacími mechanismy.

Páčky byste měli uvolnit a sejmutí sedadel zvednutím zadního textilního panelu nebo pocitem mezi zadními švy.

Některé varianty mají odnímatelné tyče připevněné k základně pro snadnější demontáž. Aby byla opětovná montáž sedačky jednodušší, fotografujte ji při rozebírání, mějte hardware v plastových pytlích a označte vyjmuté součásti gauče.

Pomocí integrovaných konzol propojili divadelní konzoly sedačky Ashley se dvěma komponenty gauče. Jednoduchým vložením do rámů se do nich vejde každá část pohovky.

Po jednom vyjměte ležadla z konzoly tak, že je vytáhnete přímo nahoru, dokud se spojovací držáky neuvolní.

Závěr

Tento blog shrnuje naši diskusi o tom, jak odebrat středovou konzolu Ashley loveseat. Abyste se během postupu vyhnuli problémům, důkladně si přečtěte a analyzujte scénář.