Jak obnovit dřevěnou konstrukci vysokého zadního sedadla

V důsledku opotřebení a používání se mohou spoje dřeva rozdělit. Po určitém výzkumu však můžete být schopni opravit rozbité sedadlo lásky pomocí několika osvědčených technik a správných nástrojů. Budeme tedy hovořit o tom, jak obnovit dřevěnou konstrukci s vysokým opěradlem lásky.

Nejprve musíte pochopit, jak je rám vytvořen. Abyste toho dosáhli, budete muset jít pod problém. Prohlédněte si konkrétní strukturu vašeho gauče. Můžete si to vyhledat online nebo jen převrátit velký kus nábytku a problém si sami ověřit.

Na spodní části sedačky může být tenká vrstva látky. Projděte si trny rámu, dokud nenajdete žádná slabá nebo zlomená místa.

Lze implementovat jednoduché řešení, jako je zabalení dřeva pro další podporu nebo jemné narovnání ohnutých kovových částí.

Co je to Loveseat?

Pohovka, dvoře nebo malá pohovka, je kus nábytku vytvořený přesně pro dvě osoby. Leatseats mají také opěradla a paže.

Na hardware budete potřebovat čalouněný dřevěný rám sedačky. Nyní jsou uvedeny kroky, jak obnovit dřevěnou konstrukci vysoké opěradla lásky.

Krok 1: Otočte gauč.

Pro tuto opravu stačí položit sedadlo lásky na záda. Hlavním cílem je získat přístup k látce pokrývající spodní část sedačky, abyste mohli vytáhnout potřebné sponky, abyste získali přístup k rámu uvnitř.

Krok 2: Vyjměte nohy z oblastí, kde budete pracovat.

Musíte odstranit nohy. Důvodem je, že budete pracovat na horních dvou rozích při odšroubování dvou předních nohou.

Krok 3: Vypáčte sponky ze spodní části materiálu a zakryjte okraj.

Pomocí malého plochého šroubováku dosáhněte za sponky. Díky tomu bude vyjmutí kolíků jednodušší a čistší.

Dávejte pozor, abyste nepropíchli kůži nebo jiný materiál, kterým je pohovka potažena. Pokud budete opatrní, možná budete moci odstranit sponky, ale většinu času budete moci odstranit pouze jednu stranu nehtu.

V takových případech stačí vyjmout sponku pomocí kleští. Poté, co odstraníte všechny špendlíky, můžete látku stáhnout a podívat se dovnitř. Střední část pohovky byla v podstatě držena na místě jedním šroubem na každé straně a několika neadekvátními sponkami.

Ujistěte se, že používáte spoustu sponek, abyste se mohli snadno dostat do útrob gauče. Nakonec byste odebrali více, abyste mnohokrát povolili více přístupu, a vždy se můžete vrátit a odebrat další později, nebo je můžete jednoduše odstranit úplně, pokud provádíte zásadní opravu.

Krok 4: V případě potřeby znovu vyrovnejte rám pohovky.

Chcete-li obě části znovu vyrovnat, zatáhněte diagonálně z vnější desky na vnitřní šroub pomocí rychlého úchopu.

Krok 5: Vyvrtejte pilotní otvory pro šrouby

Měli bychom vyvrtat pilotní otvory pro vaše šrouby, protože pracujeme s dřevotřískovou deskou. To je zvláště důležité pro šrouby na okraji desky, protože kvůli křehkosti dřevotřísky můžete okraj desky vyfouknout.

Pomocí 3/32 ′ ′ vrtáku vyvrtejte pilotní otvory. Před vrtáním otvorů se ujistěte, že je rám dostatečně umístěn.

Krok 6: Zašroubujte šrouby.

Aby rám zůstal pohromadě, vložte do něj šrouby. Poté uzavřete mezery a zarovnejte švy.

Krok 7: Opakujte podle potřeby.

Nebojte se použít spoustu šroubů. Nechcete to znovu projít, takže teď je čas jednou provždy opravit pohovku. Pokud je vaše pohovka vážně poškozená, můžete přidat sílu tím, že přišroubujete 2x2s podél švů.

Krok č. 8: Znovu připevněte čalounění na spodní část gauče.

Přeložte okraj materiálu. Opakujte předchozí vzor skládání a připravte papír na sešívání. K překreslení materiálu můžete použít sponky.

Začněte sešitím rohu a poté pokračujte podél každého okraje. Nyní jste si všimli změny, když jste opravili rámeček své sedačky.

Krok 9: Vyměňte nohy na gauči.

Vyměňte nožky zašroubováním zpět na místo.

Vyberte optimální výplň polštáře pro funkci dílu.

Výplň použitá na spodních a zadních polštářích může způsobit rozbití nebo rozbití pohovky. Pěna s vysokou hustotou je široce používána a je známá pro své pohodlí a trvanlivost.

Peří a vlna jsou však také populární a obvykle se používají pro neformální atmosféru. Pro ty, kteří se zajímají o prachové peří, mějte na paměti, že výplň se může poněkud posunout a že polštáře může být občas nutné načechrat, aby si udržely tvar.

Jaká je průměrná délka života dobrého sedátka?

Zvažte výměnu své sedačky, než sedadla klesnou do té míry, že vás už nebudou podporovat, tkanina se zašpiní a změní barvu a rám se začne rozpadat nebo skřípat. V průměru vydrží typický gauč nebo sedací souprava 7 až 15 let.

Závěr

Tento článek uzavírá naši diskusi o tom, jak obnovit dřevěnou konstrukci s vysokým opěradlem lásky. Jen se pečlivě naučte kroky a můžete vyrazit!