Jaká je nejlepší matrace velikosti Queen k nákupu: Top 3

Pokud chcete vědět, jakou matraci královny je nejlepší koupit, objevili jsme tři spolehlivé značky. Jsou to Saatva, Nectar a Tuft and Needle. Vždy však můžete zkontrolovat ostatní velké výrobce matrací, jako je Sealy nebo Simmons, zda se jedná o královnu.

Máte také zájem o něco většího, než je vaše tradiční královská postel? A ne, nemáme na mysli krále. Místo toho se podívejte, co je matrace olympijské královny.

Jaká je nejlepší matrace velikosti Queen pro nákup v USA?

 • Saatva

Pokud chcete přirozenou a organickou postel velikosti Queen, zvažte hybridní matraci Saatva Latex. Vždy je výhodné investovat do vysoce kvalitní matrace královny, se kterou si značka je jistá. Saatva zahrnuje například 15letou záruku a 180denní zkoušky s latexovým hybridním lůžkem.

Jak je hybridní postel Saatva Latex organická? Výrobce použil 100% přírodní latex, který je certifikován GOLS a OEKO-TEX Standard 100. Je také ekologický díky cívkám z recyklované oceli a botanické antimikrobiální úpravě.

Proč byste to měli dostat?

Čím je hybridní matrace Saatva Queen Latex hodná toho, že se stane vaší další královnou? Nejprve budete těžit z jeho uvolnění tlaku a reakce během používání. A protože postel velikosti queen může být docela objemná, pohodlí bezplatného doručení bílých rukavic od Saatvy bude vždy výhodou.

 • Nektar

Velikost matrace královny by byla ideální pro postel z paměťové pěny. S ohledem na to by měla být Premier Memory Foam Matrace od společnosti Nectar jednou z vašich nejlepších možností. Pokud znáte nejlepší čas na koupi matrace, můžete dokonce získat nabídky a zdarma.

Například Nectar má výprodej, kde můžete získat matracový chránič, sadu prostěradel a chladicí polštáře s jejich matrací Premier Memory Foam. Značka má také bezplatnou dopravu bez kontaktu. A pokud jde o vrácení a záruky, Nectar poskytuje 365denní zkušební verzi a jejich takzvanou záruku navždy.

Proč byste to měli dostat?

Čím je matrace Nectar Premier Memory Foam hodná toho, že se stane vaší další královnou? Tato matrace je navržena tak, aby držela vaše tělo s minimálním přenosem pohybu, pokud sdílíte postel. Také se nemusíte starat o zadržování tepla, protože tato matrace z paměťové pěny se přizpůsobuje vašemu tělesnému teplu.

 • Tuft and Needle

Pokud máte rozpočet, ale chtěli byste matraci velikosti Queen, originální matrace Tuft and Needle bude fantastickým faktorem. Stojí to 895 dolarů, ale značka někdy nabízí výprodeje, kde můžete dostat královnu za pouhých 760,65 dolarů. Kromě toho můžete získat originální matraci Tuft and Needle Original s dopravou zdarma, zkušební verzí na 100 nocí, bezplatným vrácením zboží a omezenou zárukou na 10 let.

Pokud chcete na posteli antimikrobiální ochranu, originální matrace od Tuft and Needle nabízí také upgrade s názvem HeiQ NPJ03. Tato technologie se rozkládá a eliminuje bakterie, aby vaše matrace nevytvářela zápach. Ale kromě těchto funkcí, proč je matrace Tuft and Needle Original hodná toho, že bude vaší další královnou postelí?

Proč byste to měli dostat?

Nejlepší vlastností matrace T and N Original je, že využívá technologii adaptivní pěny značky. Tato funkce obrysuje postel podél těla a zároveň odvádí vlhkost a teplo. A pokud jde o údržbu, můžete se naučit, jak bez námahy čistit tuftovou a jehlovou matraci.

Je manželská postel příliš velká pro jednu osobu?

Královská postel může být pro jednu osobu příliš velká, protože je obvykle 60 palců široká a 80 palců dlouhá. Většina lidí, kteří spí sami, by měla stačit matrace jedné velikosti, ale pokud chcete více místa, vždy můžete získat dvoulůžko, známé také jako matrace plné velikosti. A přestože žádné pravidlo nikomu nezakazuje uvažovat o matraci velikosti Queen, pokud spí sám, pamatujte, že matrace plné velikosti je ve srovnání s postelí Queen pouze 54 x 75 palců.

Je manželská postel pro pár příliš malá?

Královská postel je ideální pro páry. Královna poskytuje dostatek místa lidem sdílejícím postel, aniž by se cítila příliš plná, protože každý z vás má stále svůj osobní prostor. Matrace královny je navíc univerzálnější pro většinu velikostí ložnic.

Matrace velikosti King vs. matrace velikosti Queen

Postel typu king size a queen size mají navzájem výhody i nevýhody. Můžete si mezi nimi vybrat s ohledem na svůj rozpočet, dostupný prostor a určené uživatele.

Matrace King

 • 76 palců široký a 80 palců dlouhý
 • Neuvěřitelně prostorný, ale vyžaduje také velkou místnost
 • Pohodlné pro páry a rodiny
 • Krásně vyplní prostor místnosti
 • Drahé

Matrace velikosti Queen

 • 60 palců široký a 80 palců dlouhý
 • Prostorný, ale nebude vyžadovat příliš mnoho místa
 • Pohodlné pro páry, ale ne pro větší rodiny sdílející postel
 • Jednodušší manévrování
 • Cenově dostupné

Závěr

A to je vše! Právě jsme odpověděli, jaká je nejlepší matrace velikosti queen k nákupu, a přišli jsme se třemi nejlepšími značkami. Jsou to Saatva, Nectar a Tuft and Needle. Každý z nich má výhody pro uživatele a kupující, proto je prosím zvažte, pokud chcete královnu.

Pokud jde o další záležitosti související s matracemi, můžete také navštívit naši znalostní základnu. V opačném případě neváhejte zanechat komentář, pokud máte další otázky.