Jak nainstalovat otočná sedadla lodí

Je běžnou mylnou představou, že se sedadla lodí otáčejí. Ve skutečnosti, i když máte otočná sedadla lodí, nebudou se automaticky otáčet, když se plavidlo otočí. To znamená, jak je nainstalujete? Tento příspěvek ukáže, jak nainstalovat otočný čep sedačky!

Kroky k instalaci otočných sedadel lodí

Krok 1. Začněte se správně sestavenou základnou a sedadlem. Šrouby by měly být utaženy před instalací sedadel, aby bylo zajištěno, že je vše pevné.

Krok 2. Ujistěte se, že je váš otočný mechanismus nainstalován bezpečně, aby se při otáčení nebo otáčení na židli člunu nepohyboval. Pokud jsou uvolněné šrouby/šrouby, utáhněte je.

Krok 3. Pořiďte si pomocníka, který vám pomůže seřadit sedadlo v horní části základny tak, aby bylo vystředěné a zarovnané bez mezer nebo zkroucení zepředu dozadu. Budete chtít, aby byl váš otočný mechanismus v úrovni očí, což znamená, že jak vysoko jej instalujete, by také mělo záviset na tom, jak vysoký jste.

Krok 4. Vložte šrouby, které drží sedadlo za spodní okraj, a pevně je utáhněte.

Krok 5. Před jakýmkoli přemisťováním nebo pohybem s ním se ujistěte, že je váš otočný mechanismus pevně zajištěn v horní části základní desky – jak nainstalovat otočné sedadlo lodi!

Jak opravit mechanismus otáčení

Krok 1. Pokud otočný mechanismus nefunguje tak, jak byste chtěli, a vaše sedačky jsou bezpečně namontovány bez mezer nebo překroucení zepředu dozadu, může dojít k problému, který je třeba opravit.

Krok 2. Je možné, že jeden ze šroubů držících spodní okraj sedadla není dostatečně utažený, proto je utáhněte.

Krok 3. Je také možné, že otočný mechanismus není na horní části základní desky, proto přemístěte a zkuste to znovu.

Krok 4. Pokud se zdá, že šrouby držící vaše sedačky na lodi jim brání volně se otáčet na místě, můžete se poradit s odborníkem, jak nainstalovat otočné sedačky lodí!

Jak se starat o lodě Otočná sedadla

Nemusíte se starat o to, jak nainstalovat otočné sedadlo lodi, ale je několik věcí, o kterých byste si měli být vědomi toho, jak se péče o sedadla lodí otáčí:

Krok 1. Udržujte své vodácké povrchy čisté a bez prachu a nečistot.

Krok 2. Vyhněte se kontaktu s ropnými produkty, protože mohou způsobit, že kaučuk zahyne.

Krok 3. K otáčení sedadla používejte pouze jemné mýdlo a vodu; pokud chcete použít odstraňovač skvrn, ujistěte se, že je bezpečný pro plasty a druhy vinylu.

Krok 4. Do štěrbin otočného čepu sedadla nebo do otvorů nevnikají žádné kapaliny.

Jak zabránit poškození na otočném sedadle lodi

Pokud vás zajímá, jak zabránit poškození otočného sedla lodi, určitě budete chtít vědět tyto:

Pod nohy židle položte ručník nebo látku, aby se nepoškrábaly o vaši podlahu.

Pokud se vám povrch židlí odlupuje, může dojít k poškrábání. Abyste tomu zabránili, použijte lehký dotek při pohybu židle tam a zpět.

Pod židle, které se chystají na dřevěné podlahy nebo dlaždice, použijte podložky na nábytek s lepicí podložkou, aby je nepoškrábaly.

Jak nainstalovat nastavitelnou sadu příčníků

Nastavitelná sada příčníků se skládá ze sady dvou kusů dřeva a dodává se v délkách od 18 palců do 36 palců.

U širokých verzí (24 „, 30“, 34 „) je můžete nainstalovat pouze jedním šroubem na každou stranu. U užších velikostí použijte tři šrouby na kus.

Krok 1. Při instalaci příčky nezapomeňte použít předvrtané otvory a šrouby, které jsou součástí dodávky.

Krok 2. Aby byla vaše sedačka chráněna před poškrábáním proti hliníku z kovového rámu, umístěte mezi ně dvě vrstvy látkové pásky a poté je zajistěte proužky maskovací pásky. Ujistěte se, že nejsou mezery, kde by se mohly dotýkat, pokud se při používání posunou.

Krok 3. Pokud je instalujete na kovový rám, budete možná muset vyvrtat více otvorů do sedadel lodi.

Umístěte sedadlo na podlahu a položte na něj příčku, poté změřte, jak dlouho musí být, a označte, jak vysoko chcete, aby se zadní část židle dostala.

Krok 4. Pokud instalujete na kovový rám, změřte, jak dlouhý musí být příčník. Pokud jsou sedadla vaší lodi příliš vysoká na to, aby se vešly na rám, aniž by narážely na spojovací body nebo se přes ně houpaly, když se otáčejí, proveďte nějaké škrty a poté použijte kousky hliníkového plechu na obou koncích příčníku to nahoru.

Krok 5. Pokud je příčka příliš dlouhá, odstřihněte a ohněte nějaký kov podle potřeby, abyste je mohli na své sedačky nasadit tak, jak potřebují, aniž byste trefili cokoli jiného nebo se houpali uvnitř při otáčení.

Když vše vypadá, že to tak má být, ale příčka nahoře na vaší lodi sedne a poté provrtáme několik otvorů skrz oba kusy.

Krok 6. Použijte šrouby s podložkami, které jsou dostatečně dlouhé na to, aby prošly všemi třemi částmi, a přesto na každém konci trochu trčí, abyste našroubovali matice, když skončíte s grilováním.

Vložte šrouby a našroubujte matici, aby pevně držela.

Utáhněte je všechny dolů, jak jen můžete, a poté na matice naneste několik těsnicích směsí nebo závitu, než je ještě více utáhnete, což zajistí, že se v žádném okamžiku neuvolní.